ماهاراشترا گسترش Coronavirus مستند تا مارس 31

Maharashtra Extends Coronavirus Lockdown Till May 31

ماهاراشترا است خواستار ویژه اقتصادی بسته بمبئی از مرکز.

بمبئی:

ماهاراشترا دولت بدترین ضربه coronavirus تمدید مستند در دولت تا مارس 31. این Uddhav Thackeray دولت تصمیم به تمدید این مستند با تعدادی از موارد افزایش به طور پیوسته.این تصمیم بر می آید آن روز که مرحله سوم از سراسر کشور مستند به پایان می آید و این مرکز انتظار می رود به اعلام دستورالعمل برای مرحله چهارم از مستند این شب است.

در حالی که این مستند تمدید شده است برای کل دولت منظور در فاز عاقلانه بلند کردن اجسام و یا آرامش محدودیت بزودی به اطلاع خواهد رسید. “این کالیبره فاز-دانا آرامش/بلند کردن اجسام از مستند سفارشات اطلاع داده خواهد شد در دوره به دلیل” دستور صادر شده توسط رئیس, منشی, Ajoy مهتا گفت.

دولت گزارش کرده است نزدیک به یک سوم از این کشور در مجموع COVID-19 موارد است. Coronavirus موارد در دولت عبور 30,000-علامت گذاری در روز شنبه آن را به عنوان گزارش 1,606 موارد جدید در یک روز. با یک پرش از 884 موارد بمبئی مجموع موارد رسیده 18,555.

بمبئی بدترین آمار شهر دیدم یک پرش از 884 موارد در روز شنبه.

ماهاراشترا است که انتظار می رود به بیش از 50000 نفر تا پایان مارس با اکثریت آنها در بمبئی.

دولت خواستار ویژه اقتصادی بسته بمبئی از مرکز.

پس از دیدار با وزیر Uddhav Thackeray در پنج شنبه, ماهاراشترا, وزیر صنعت Subhash دسای گفته بود NDTV که مستند تمدید خواهد شد در بمبئی و دیگر شهرستانها عمده.

وزیر Uddhav Thackeray ملاقات کرده بود او شریک اتحاد ملی و حزب کنگره (NCP) رئیس Sharad Pawar به عنوان به خوبی به عنوان برخی از همکاران کابینه اش در روز جمعه برای بحث در مورد امکان از سرگیری فعالیت های اقتصادی در برخی از مناطق از دولت است.

صنعتی و یا کسب و کار فعالیت ها از سر گرفته شد به رنگ نارنجی و سبز مناطق ماهاراشترا بعد از مارس 20.

نخست وزیر نارندرا مودی در یک کنفرانس آدرس به ملت سه شنبه گذشته گفت: وجود خواهد داشت یک چهارم مرحله از سراسر کشور مستند خواهد بود که “بسیار متفاوت” با قوانین جدید. مستند 4.0 که وارد چهارمین مرحله از فردا به احتمال زیاد برای دیدن بسیاری از تسهیلات به ویژه از نظر حمل و نقل عمومی منابع نشان می دهد. با تعداد محدودی از مسافر قطار در حال اجرا از هفته گذشته آن است که بخش حمل و نقل هوایی و حمل و نقل جاده ای از جمله مترو خدمات است که در حال انتظار برای دریافت برخی از استراحت در حال حاضر.

دستورالعمل اعلام خواهد شد امروز برای چهارمین مرحله است که انتظار می رود به آخرین برای دو هفته بیشتر تا زمانی که ممکن است 31.

هند عبور کرده 90,000-علامت گذاری در تعدادی از coronavirus موارد آن را به عنوان ثبت بزرگترین واحد-روز پرش از 4,987 جدید بیماران آوردن مجموع به 90,927 تا کنون موارد از جمله 2,872 مرگ و میر اتحادیه وزارت بهداشت گفت: امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im