ماهاراشترا برطرف قوانین در “ماموریت شروع دوباره” مستند تا 30 ژوئن

Maharashtra Eases Rules In 'Mission Begin Again', Lockdown Till June 30

ماهاراشترا است که بدترین ضربه coronavirus دولت در کشور است.

بمبئی:

ماهاراشترا دولت با کمترین تعداد از coronavirus موارد کشیده شده است تا یک برنامه ریزی دقیق برای کاستن از محدودیت های است که آغاز خواهد شد در ژوئن 3 و خواهد اشکار در سه مرحله تا تاریخ 8 ژوئن. “ماموریت شروع دوباره” به عنوان دولت دوبله آن به دستورالعمل های است که با شروع تمرینات صبح و همچنان تا شب مقررات منع رفت و آمد. دولت اما روشن ساخته است که این قوانین تنها در عمل در غیر مهار مناطق که باید حداقل موارد coronavirus.

دستورالعمل یک روز پس از این مرکز اعلام کرد مرحله پنجم از مستند که ادامه خواهد داد تا پایان ژوئن. این مرکز داده از یک مرحله به مرحله برنامه ریزی برای باز کردن اقتصاد و زندگی عمومی است.

بر اساس قوانین جدید این ماهاراشترا دولت اجازه فعالیت در فضای باز مانند دوچرخه سواری,دویدن, راه رفتن و در حال اجرا در مناطق عمومی در محله.

مردم خود اشتغالی مانند لوله کش و دیگران اجازه خواهد داشت به طبقه تجاری خود را.

همه governmnet خواهد بود قادر به عملکرد در 15 درصد قدرت دولت همچنین گفت: به عنوان بخشی از فاز 1 “ماموریت شروع دوباره” است که می آید را به اثر در تاریخ 3 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>