ماهاراشترا دهلی نو در میان 5 متحده به دریافت اولین دسته از COVID-19 دارو

Maharashtra, Delhi Among 5 States To Receive First Batch Of COVID-19 Drug

خود تعیین کرده است یک هدف برای تولید یک لاخ ویال از این دارو در دو-سه هفته.

دهلی نو:

حیدرآباد داروسازی مبتنی Hetero که دارای تایید به تولید و بازار نسخه عمومی آزمایشی COVID-19 دارو Remdesivir فرستاده است 20,000 ویال به پنج کشور از جمله ماهاراشترا و دهلی نو – دو بدترین آسیب دیده متحده در این کشور است.

گجرات و تامیل نادو هستند و دو نفر دیگر آمده است که دریافت خواهد کرد اولین دسته از مواد مخدر است که به بازار عرضه شده تحت نام تجاری COVIFOR در هند. Telangana سرمایه حیدرآباد که در آن شرکت داروسازی است که بر اساس, نیز دریافت خواهد کرد اولین محموله.

خود تعیین کرده است یک هدف برای تولید یک لاخ ویال از این دارو در دو-سه هفته.

دسته بعدی از مواد مخدر خواهد بود حمل به کلکته ایندور بوپال لاکنو Patna, بوبانسور رانچی ویجیاوادا کوچی Trivandrum و گوا.

جدا از Hetero, Cipla امضا موافقت نامه صدور مجوز با ما-بر اساس Gilead Sciences, Inc اصلی تولید کننده Remdesivir به ساخت و فروش مواد مخدر است.

با توجه به گزارش یک بیمار باید حداقل شش ویال از این دارو که استفاده می شود برای محدود اضطراری شدید COVID-19 موارد است. Hetero گفت: 100 میلی گرمی ویال از این دارو 5,400 تومان هزینه خواهد شد. در ضمن Cipla گفت: داروی ضد ویروس Remdesivir خواهد بود قیمت زیر 5,000 تومان.

تنظیم کننده دارو کنترل کلی از هند (DCGI) را تایید کرده است که نسخه های عمومی ساخته شده توسط Cipla و Hetero برای محدود اضطراری استفاده شدید COVID-19 موارد است.

درمان برای اولین بار به نشان می دهد بهبود در محاکمات در COVID-19 بيمار و موفق به کسب تایید برای استفاده در به شدت بیمار بیماران در ایالات متحده و کره جنوبی و دریافت تایید کامل در ژاپن است. آن است که هنوز به قیمت در ایالات متحده است.

صبح امروز هند چهارمین بدترین ضربه ملت coronavirus گزارش در مجموع 4.73 لاخ عفونت و 14,894 مرگ و میر. ماهاراشترا, دهلی نو, Gujarat, Tamil Nadu و اوتار پرادش با هم حساب برای بیش از 80 درصد از مرگ و میر در کشور مربوط به ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید