طرفداران ماگنولیا این یکی را برای شما! تراشه و جوانا Gaines’ با نام تجاری شیوه زندگی است که به دنبال یک جدید رسانه های اجتماعی هماهنگ کننده برای پیوستن به این تیم در واکو تگزاس ستاد.

رسانه های اجتماعی هماهنگ را توسعه محتوا برای ماگنولیا را از کانال های رسانه های اجتماعی. آنها را مدیریت سرمقاله تقویم تجزیه و تحلیل متریک در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی و هماهنگی با دیگر ماگنولیا به بخش ایجاد محتوا که “ایجاد ارتباطات معنی دار و تشویق جامعه به عمل آورند.”

کاندیدای ایده آل خواهد شد که همراه با “یک درک عمیق از چشم انداز رسانه های اجتماعی روند و سیستم عامل” مدرک لیسانس خود را در بازاریابی و ارتباطات و یا مشابه میدان و دو سال تجربه در رسانه های اجتماعی, بازاریابی یا یک نقش خلاقیت.

آنها باید درک کنند که چگونه برای ایجاد محتوا به طور خاص طراحی شده برای هر پلت فرم رسانه های اجتماعی ماگنولیا با استفاده از (Facebook, Instagram, Twitter پینترست و یوتیوب) را بسیار عالی نوشتن و مهارت های ارتباطی و چون آنها را در تعامل با ماگنولیا جامعه در رسانه های اجتماعی نشان می دهد “برنده اجتماعی خدمات به مشتریان تکنیک های چنین به عنوان همدلی و صبر و شکیبایی و حمایت و حل تعارض.”

البته نامزدها نیز باید درک ماگنولیا نام تجاری که در حال حاضر شامل “هر دو آنلاین و آجر و ملات فروشگاه های خرده فروشی طراحی و ساخت و ساز شرکت, شیوه زندگی, مجله, یک رستوران, نانوایی, کافی شاپ, یک شرکت املاک و مستغلات و خواص اجاره تعطیلات” یک هدف خط و بیشتر.

شما می توانید از طریق خواندن کل شرح شغل و درخواست خود را ارسال کنید در اینجا. ماگنولیا دیگر پوزیشن های باز در حال حاضر نیز در بازاریابی, حسابداری و انبار است که شما می توانید در اینجا پیدا کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im