مجله کولاژ دیوار رشد کرده و در اینجا چیزی است که آنها مانند نگاه در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زمانی که من یک نوجوان بود با روشن با رنگ بنفش اتاق خواب, من و دیوار پوشش داده شد با عکس, صفحات پاره پاره از هفده مجله و کج پوستر. در حال حاضر که من از خانه کار می کنند, من پیدا کردم خودم که مایل به تزئین فضای اداری در یک روش مشابه. این نیست که من زیبایی تغییر نکرده پس من 14—من فقط می خواهم به احاطه مبارک تصاویر است که کمک به روشن روز من چون من صرف مقدار زیادی از زمان انفرادی در خانه.

معلوم وجود دارد تمام انواع از راه های مختلف برای ایجاد کلاژ عکس و 2020 نسخه از این دیوار در واقع می تواند بسیار بالا و طراحی بسیار پیچیده تر از شما می خواهم فکر می کنم. شما احتمالا در حال حاضر برخی از—اگر نه همه—از مواد شما نیاز به ایجاد خود را سفارشی کولاژ پوشش دیوار در خانه در حال حاضر. این است که بسیار آسان و مقرون به صرفه تبادل نظر بیش از حد. اگر شما در حال فکر کردن در مورد هدایت درونی خود را و خود مجله کولاژ در بررسی برخی از نمونه های زیر برای الهام در مورد چگونه برای مقابله با این پروژه در یک روز راه است.

چوب به سازگار پالت رنگ

خلاق جانا توماس ایجاد اتاق از رویاهای خود و کلاژ دیواری کمک اضافه کردن التقاطی لمسی به فضا. در حالی که کلاژ می تواند گاهی اوقات به یک “خوابگاه” احساس توماس خو که پرنیان با جفت شدن او مجموعه ای از عکس های با رشد قطعه مانند مخمل آبی مبل و فانتزی شیشه ای جهان لوازم نصب کردنی روشنایی. نیز وجود دارد سازگار پالت رنگ در تصاویر—میآید آبی از آسمان و اقیانوس بافته شده در سراسر ترکیب و رژگونه صورتی است که دیگر سازگار رنگ لهجه.

سعی سرپرستی یک کولاژ در نیم دیوار

اگر شما نگران کولاژ خود را ممکن است نگاه از محل در برجسته دیوار و سعی کنید در حال حرکت آن را به یک و نیم یا جزئی دیوار مانند این dormer منطقه است. عکاس سوفیا ساناز ایجاد یک ایتالیا-الهام کولاژ بر روی دیوار کنار میز او و از گوشه کوچک بود او قادر به کاغذ تقریبا همه چیز به راحتی. مانند توماس او گیر به منسجم پالت رنگ با بالا میآید پرتقال و ساخته شده است که دیوار احساس جمع آوری به عنوان مخالف به هرج و مرج.

اگر شما به اندازه کافی عکس و پوستر به پوشش بسیاری از دیوار و سعی کنید مداخله تصاویر در یک خط مورب. این ترتیب را نگاه پویا تر از فقط papering نیمی از دیوار به صورت افقی. همچنین, سعی کنید برای مطابقت با رنگ از تصاویر خود را به رنگ اتاق خود را مانند Instagrammer ونسا کاب بود. او تصاویر از Tezza کولاژ, کیت که سرپرستی یک کیت از شهر ساحلی و یا رویایی عکس. این به او کمک کرد ایجاد یک سرپرستی دیوار. کیت در حال حاضر به فروش می رسد اما شما می توانید نشانه گذاری صفحه و یا ثبت نام برای هشدار از طریق زمانی که یک restock قطره.

هیچ کس گفت: شما تا به حال به پوشش بسیاری از یا کل دیوار با یک کولاژ یا نه. اگر آشپزخانه شما و یا یکی دیگر از نقطه احساس می کند مانند آن را از دست رفته برخی از شخصیت سعی کنید papering یک بخش کوچک با یک عکس کولاژ مانند پاتریشیا “ChaCha” گارسیا بود. رستوران و foodie تصاویر او واقعا به کمک هم گره التقاطی قطعات در طبخ فضا.

آیا شما یک گوشه خالی که شما نمی دانید که چگونه برای پر کردن? کاغذ آن را با عکس های سفر مانند عکاس مگ Mathews انجام داد. او با استفاده از تصاویر از اسپانیا و پرتغال سفر به پوشش بخش زیادی از جایی که دو تا از دیوار او دیدار و پس از آن گرد کردن گوشه با یک سرویس بهداشتی و قفسه کوچک. آسان و موثر—به علاوه او یک Etsy فروشگاه که در آن شما می توانید خرید, سفر, عکس, کولاژ, کیت بنابراین شما می توانید این دقیق نگاه کنید.

من فکر کردن در مورد گرفتن یکی دیگر از ترفند از Mathews که به وضوح یک کولاژ ملکه. برای کمک به ایجاد تصاویر برخی از پاپ در کولاژ او افزود سفید در اطراف مرزهای عکسها را انتخاب کنید. این را خود مطلق تصاویر مورد علاقه برخی از اتاق تنفس.

اگر شما می خواهید به ضربه تا چیز دیگر شکاف پری چراغ همیشه اضافه کردن جو است. بنابراین در نظر مارپیچ به آنها را در سراسر کولاژ خود را دیوار به افزایش دنج عامل در اتاق خود را. که چه Instagrammer تارا Wittwer انجام داد و نتیجه نهایی ایجاد محیط مناسب برای یک اتاق خواب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>