Madhya Pradesh گاو Vigilante کشته قتل سرد گرفتار در دوربین

این حادثه در محل Pipariya شهر در حدود 150 متر از بوپال.

بوپال:

35-سال-مرد مربوط به یک جناح راست گاو فشار گروه مورد حمله قرار گرفت با لبه تیز سلاح و سپس به ضرب گلوله توسط یک گروه از مردان در Madhya Pradesh را در ہوشنگاباد منطقه, پلیس گفت:. این حادثه بود که فیلمی از یک شاهد بر روی تلفن همراه خود را.

راوی Vishwakarma منطقه در شارژ از Vishwa هندو Parishad “gau raksha” بال بازگشت از ہوشنگاباد با دو نفر دیگر در یک خودرو در روز جمعه هنگامی که از محل رویداد Pipariya شهر در حدود 150 متر از Bhopal, پلیس گفت:.

“یک گروه از مردان مورد حمله قرار Vishwakarma و دو نفر دیگر در ماشین های با لبه های تیز سلاح. سپس آنها را به ضرب گلوله دو دور که یکی از آنها ضربه Vishwakarma در قفسه سینه کشتن او را در نقطه ای. دو نفر دیگر نیز دریافت صدمات. مهاجمان فرار” افسر پلیس Satish Andhwan گفت: خبرگزاری PTI.

“ما ثبت نام یک مورد در برابر 10 نفر و تلاش برای گرفتن آنها را. آن را ممکن است یک خرید اینترنتی از یک دشمنی قدیمی بین Vishwakarma و حمله. او در منطقه مسئول VHP را gau raksha بال” رسمی اضافه شده است.

در این ویدئو حادثه شش تا هشت مردان برخی از آنها را با چهره خود را پوشش داده شده با حوله و روسری دیده می شود اولین حمله به خودرو در نزدیکی یک پل. یک زن شنیده coaxing مرد ضبط ویدئو به ترک این منطقه است.

مهاجمان که دیده می شود دارای حق اعمال میله شکستن پنجره ها از ماشین و سپس نیروی دو مرد همراه با رهبر VHP به بیرون از ماشین. مردان پس از شلیک به ماشین با یک هفت تیر و بیرون Vishwakarma و ضرب و شتم او با میله به مطمئن شوید که او مرده است.

ی این VHP در منطقه Gopal Soni گفت PTI که آن را یک قتل برنامه ریزی شده. “Vishwakarma مشغول به کار بود برای حفاظت از گاو به عنوان منطقه رئیس VHP را gau raksha بال. قتل او باید جستوجو کرد کاملا” آقای Soni گفت.

گاو کشتار غیر قانونی است و در بسیاری از هند و چند لباس شخصی گروه را به اجرای قانون خود را اغلب با خشونت.

(با ورودی از PTI)

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید