ساخته شده در هند تنها شبه نظامی در محیط های اغذیه فروشی از ژوئن 1 ساعت پس از زمین

Made-in-India Only In Paramilitary Canteens From June 1 After PM's Pitch

شبه نظامی های اغذیه فروشی رکورد حدود 2,800 تومان کرور فروش سالانه.

دهلی نو:

تنها “ساخته شده در هند” محصولات فروخته خواهد شد شبه نظامی در محیط های اغذیه فروشی از ژوئن 1, دولت گفت: امروز یک روز پس از نخست وزیر تاکید کرد در مانتراها “Aatma Nirbhar بهارات” و یا اعتماد بنفس و “آواز محلی” در حالی که اعلام یک بسته اقتصادی برای مقابله با تاثیر اقتصادی coronavirus.

“دیروز PM مودی به دادگاه تجدید نظر برای این کشور به خود متکی و تمرکز بر روی محصولات محلی (ساخته شده در هند) که قطعا به هند در مسیر رهبری جهانی در روزهای آینده” صفحه اصلی وزیر Amit Shah توییتی.

“در اين راستا وزارت خانه تصمیم گرفته است که تمامی مرکزی مسلح نیروهای پلیس (CAPF) محیط های اغذیه فروشی تنها فروش swadeshi محصولات. این اعمال خواهد شد از 1 ژوئن. حدود 10 لاخ CAPF پرسنل و 50 لاخ اعضای خانواده خود را با استفاده از swadeshi محصولات” صفحه اصلی وزیر گفت.

شبه نظامی های اغذیه فروشی رکورد حدود 2,800 تومان کرور فروش سالانه. این CAPF شامل مرکزی ذخیره Police Force (CRPF), مرز, نیروی امنیت (BSF) مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) هند و تبت پلیس مرزی (ITBP), Sashastra سیما Bal (SSB) امنیت ملی گارد (NSG) و آسام تفنگ.

صفحه اصلی وزیر گفت: مردم باید با استفاده از ساخته شده در هند محصولات و اصرار دیگران برای انجام این کار نیز است.

“این است که زمان به عقب, اما به نوبه خود بحران را به یک فرصت است. اگر هر هندی برطرف تنها به استفاده از ساخته شده در هند محصولات پس از آن کشور تبدیل خواهد شد متکی به” خانه های کشور گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی.

دیروز در یک کنفرانس آدرس به ملت PM مودی اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور بسته معادل 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی برای کمک به بخش های مختلف آمار coronavirus مستند. او همچنین با تاکید بر اعتماد به نفس و تن به تن برای استفاده از محصولات تولید شده در کشور گفت: این رمان شیوع کروناویروس تا به حال بر اهمیت محلی تولید و بازار محلی و محلی زنجیره تامین است.

“در زمان بحران محلی انجام شده است ما تقاضا محلی است ما را نجات داد. محلی است که نه فقط نیاز به آن است که مسئولیت ما نیز,” او گفت:.

هر هند برای تبدیل شدن به “آوازی برای خود محلی” گفت: ساعت مودی نه تنها برای خرید محصولات محلی بلکه به ترویج آنها را با افتخار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im