عوامل املاک و مستغلات می رسند کارگزاران تور نمایش خانه برای فروش در سن رافائل کالیفرنیا.

گتی ایماژ

با نرخ بهره وام مسکن معلق در هوا در نزدیکی یک رکورد کم وام مسکن تقاضا به خصوص از homebuyers در حال حاضر به طور قابل توجهی بالاتر از یک سال پیش اما وجود علائم هشدار دهنده است که خریداران بار اول ممکن است تلاش برای ماندن در بازار است.

مجموع وام مسکن نرم افزار کاهش حجم 0.8% آخرین روز از هفته گذشته با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن تنظیم فصلی شاخص.

برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید یک خانه بودند 2 درصد کاهش در هفته گذشته نسبت به هفته گذشته اما قوی 21 درصد بالاتر سالانه است. Homebuyers در حال ساخت برای زمان از دست رفته در بهار گذشته و به نظر می رسد به یک فوریت به حرکت با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. خریدار تقاضا برای ساخت و ساز جدید است به خصوص قوی به عنوان عرضه خانه های موجود برای فروش در ادامه به کوچک شدن.

برنامه های کاربردی به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن اساسا مسطح سقوط 0.4% در این هفته اما 121 درصد بالاتر از یک سال پیش. تشکیلات جدید بکار تجاری تقاضا شده است بالا سوار به دلیل نرخ وام مسکن در حال سقوط. حتی کوچک, رای حرکت باز این زمینه بیشتر به وام گیرندگان که می تواند به نفع و صرفه جویی در مقدار مورد نیاز پول نقد در پرداخت های ماهانه خود را.

متوسط قرارداد نرخ بهره برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن با وام منطبق مانده تا $510,400 بدون تغییر باقی مانده است در 3.20% با امتیاز و منشاء هزینه افزایش به 0.37 از 0.35 به صورت وام با 20 درصد پایین پرداخت.

اما متوسط نرخ FHA با پشتوانه 30 سال ثابت نرخ وام مسکن شروع به پریدن کرد به 3.27% از 3.13%.

که منجر به بسیار بزرگتر قطره در برنامه های کاربردی برای FHA وام به تشکیلات جدید بکار تجاری و خرید یک خانه. FHA وام های محبوب برای اولین بار homebuyers زیرا آنها را پایین تر پرداخت.

یک عقب نشینی در FHA خرید تقاضا می تواند یک پرچم قرمز در مسکن بازیابی. این خریداران ساخته شده قوی 35 درصد از فروش بسته در ماه ژوئن با توجه به انجمن ملی از Realtors بود که قبل از همه گیر در زمان دیگری به نوبه خود برای بدتر است. نرخ های بهره بالاتر و همچنین افزایش قیمت خانه ممکن است وزن در این گروه.

“این روند همراه با این واقعیت است که وام به طور متوسط اندازه در حال افزایش نشان می دهد که آینده نگر اولین بار خریداران هستند که نهفته تر با افزایش استرس اقتصادی ناشی از تجدید حیات در Covid-19 موارد و همچنین عدم اطمینان در مورد چگونگی دور بعدی حمایت دولت را به شکل” گفت: Mike Fratantoni اقتصاددان ارشد برای MBA.

نرخ وام مسکن منتقل کمی بالاتر در آغاز این هفته اما می تواند دیدن یک حرکت نمایشی در هفته بعد و پس از فدرال رزرو, گزارش آخرین موضع در سیاست های پولی در چهار شنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im