‘بلندگو کلاس’ در Jharkhand روستا برای دانش آموزان میان COVID-19

'Loudspeaker Classes' In Jharkhand Village For Students Amid COVID-19

پنج معلمان آموزش بیش از یک میکروفون از کلاس درس; شروع کلاس ها در 10

دهلی نو:

Coronavirus همه گیر است تعطیل, مدارس و دانشگاه های سراسر کشور و کلاس های آنلاین تبدیل شده اند و این طبیعی است. همه دانش آموزان می توانیم گوشی های هوشمند و یا حتی یک اتصال به اینترنت. اما این منصرف است معلمان در Jharkhand را دومکا از آموزش دانش آموزان است.

Shyam Kishore سینگ مدیر مدرسه از به روز رسانی مدرسه در Bankathi روستا پیدا کرده است راه را برای تدریس 200-عجیب و غریب دانش آموزان در میان بحران است. چند بلندگو تنظیم شده است بر روی درختان و دیوارها در سراسر ایجاد کرد. دانش آموزان می توانند با حضور در این کلاس ها از مکان های مختلف در نزدیکی بلندگو برای 2 ساعت در روز. این نوآورانه کلاس رفتن است پس مارس 16.

پنج معلمان آموزش بیش از یک میکروفون از کلاس درس; شروع کلاس ها در 10.

ویدئوها نشان می دهد دانش آموزان حضور در کلاس درس نشسته و جدا از یکدیگر – حفظ اجتماعی فاصله. معلمان آموزش بیش از میکروفون در مورد موضوعات مختلف است که دانش آموزان توجه داشته باشید از هر کجا که هستند حضور در کلاس. یک دانشجوی جوان می گوید: کلاس های آسان به درک حتی اگر وجود دارد یک مانع ارتباط.

آقای سینگ می گوید از 246 دانش آموزان تنها 42 گوشی های هوشمند در صفحه اصلی. در نتیجه کلاس های آنلاین نمی شد بهترین ایده است. در چگونه می توانم آنها آدرس دانشجويان سوالات او می گوید: “دانش آموزان می توانند برای ما ارسال نمایش داده شد خود را از هر تلفن همراه و ما آدرس آن را روز بعد در کلاس است.”

او همچنین می گوید که ایده پشت آموزش از طریق بلندگو به ارائه آموزش و پرورش برای هر دانش آموز صرف نظر از اینکه خانواده اش می تواند یک گوشی هوشمند یا نه.

دومکا معاون کمیسر Rajeshwari B بود و همه ستایش ها برای معلمان تلاش برای اطمینان از بدون فرزند چپ پشت وقتی که می آید به آموزش و پرورش است.

“این روش های نوآورانه دانشجویان کمک بسیاری به عنوان به خوبی به عنوان پدر و مادر که آگاه هستند از آنچه که در حال تدریس در مدرسه است. این است که بسیار خوش قدم” او گفت:.

کلاس های آنلاین شده اند بسیار دشوار است به پرداخت هزینه برای بسیاری از دانش آموزان به دلیل عدم وجود گوشی های هوشمند و یا اینترنت به خصوص در مناطق روستایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>