نگاه چه کسی سخن می گوید یوگی Adityanath در کنگره حمله بیش از مهاجران

Look Who's Talking, Says Yogi Adityanath On Congress Attack Over Migrants

26 نفر کشته و بیش از 30 مجروح در تصادف در Auriya.

لکنو:

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath پاسخ به کنگره خواستار استعفای خود را بیش حادثه در اوریا با طعنه گفت: حزب شبیه یک گربه است که به دنبال رستگاری پس از مصرف یک صد موش. این حادثه که صورت گرفت بیش از آخر هفته به حال ادعا 26 زندگی می کند. بیش از 30 نفر مجروح شدند که دو کامیون حامل مهاجران به حال برخورد در بزرگراه 200 متر از دولت سرمایه لکنو.

یوگی Adityanath یادآوری این کنگره که از مهاجران بودند از آمدن کنگره-حکومت متحده است.

“کنگره رهبری باید درک کنند که یک کامیون (درگیر در تصادف) بود از راجستان در حالی که دیگر این بود که از پنجاب” یوگی Adityanath به نقل از به نقل از خبرگزاری پرس تراست هند به یک کانال خبری.

“یک مقدار سنگین از پول گرفته شده از کارگران مهاجر بودند که بازگشت به بیهار و Jharkhand. آنچه آنها (کنگره) انجام و سپس ؟ شما را بهره برداری مردم قرار داده و سپس صادقانه چهره,” او اضافه شده است.

“این (هندی) اصطلاح ‘100 chuhe khaakar, بیلی حاج ko chali (یک گربه به دنبال رستگاری پس از مصرف 100 موش)” متناسب با کنگره امروز. این شرم آور چهره کنگره است. من محکوم کنگره رهبری برای ساخت پاپ از کارگران مهاجر” او گفت:.

مخالفت کرده بود را محکوم کرد دولت پس از حادثه — آخرین در یک رشته از حوادث که در آن جان کارگران مهاجر که تصمیم به پا آن را به روستاهای دوردست از دست رفته و جان خود را در تصادفات در بزرگراه ها است.

این اوتار پرادش واحد کنگره را متهم کرد که دولت از حساس بودن نسبت به خود گرفتاری و خواستار آن شدند که وزیر استعفای.

این Samajwadi حزب تا به حال نام آن را “قتل” که دولت مسئول بود گفت: آن مسئول حصول اطمینان از مهاجران ایمنی.

پس از تصادف, Uttar Pradesh, دولت, صادر کرده و دستور به جلوگیری از ورود مهاجران در دولت است. آنها در حال متوقف در دولت مرزها و ثبت شده و پس از آن آنها خواهد بود تقبل قایق از آب عبور به مقصد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de