نگاه به درون: این موج مانند کلبه بسیار بد بو و بسیار 80s

به زندگی در یک خانه در نزدیکی پایگاه سیرا ملی جنگل برای تلفن های موبایل بسیار رویایی—که نمی خواهم به اقامت در فاصله قابل توجه از نفس قله و شفاف دریاچه ها?

این ویژه shingled کلبه برای فروش در سانگر, کالیفرنیا., طول می کشد که فانتزی یک گام بیشتر با برخی از واقعا غریب معماری. به جای جنگلی مهار درخواست تجدید نظر این محل دارای یک معامله خوب از منحنی تجدید نظر و مراحل را از بانک ها از یک نهر ،

از خارج این خیالی کابین شبیه به یک موج. آن را در سال 1986 ساخته شده توسط معمار آرتور Dyson و نمایشگاه بطرف دیوار و پنجره است. در داخل یک دایره برش در اتاق خواب استاد مشرف اصلی منطقه زندگی می کنند در حالی که دو درب باز به عقب ایوان.

“این فرم رایگان طراحی خیره کننده نمایندگی از معماری ارگانیک است که با تمرکز بر جشن طبیعت می گوید:” عامل نادر Assemi. “نور خورشید حمام داخل کشور از طریق دیوار شیشه ای در حالی که صدای نهر و باد در درختان آرام روح—یک عقب نشینی از هرج و مرج از زندگی شهر است.”

آشپزخانه دید ناگهان با گرد آلاچیق و نوار صندلی. آن باز می شود به یک fireplaced اتاق نشیمن با کف به سقف پنجره ها, نه به ذکر است یک خیره کننده عرشه و حیاط خلوت. دیگر ویژگی های جذاب شامل یک دفتر خانه با ساخته شده است در میز و قفسه های اتاق لباس های شسته شده و یک پاسیو کردن استاد ،

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید