در 1940s یک گروه از زوج های جوان از شهر نیویورک خریداری یک دستگاه زمین در نیویورک, شهرستان Westchester با هدف ایجاد یک ایده آل محله. آنها شنود گذاشته معمار فرانک لوید رایت و کارآموزان به طراحی این محله خواهد بود که متشکل از تقریبا 50 خانه های مدرن.

“من فکر می کنم وجود دارد افزایش آرمان گرایی بعد از جنگ که به ما آزادی برای انجام آنچه ما می خواستیم به انجام” هارون رزنیک یکی از رایت کارآموزان گفت: نیویورک تایمز در سال 1981. “ما متحد شدند در چندین مفاهیم: ما می خواستیم طبیعی یا آلی خانه های ما می خواستیم حس روح جامعه ما مورد نیاز خانه های است که می تواند ساخته شده است ارزان. و البته ما همه تحسین از معمار فرانک لوید رایت.”

توسعه نام Usonia شد پس از یک دوره رایت ابداع برای توصیف یک طبقه خانه در نظر گرفته شده برای متوسط زندگی می کنند. رایت Usonian طرح که او راه اندازی شده در سراسر کشور بودند به معنای مخلوط را به چشم انداز. او آنها را به عنوان “همیشه گرسنه برای زمین زندگی می کند توسط آن تبدیل شدن به یک ویژگی جدایی ناپذیر از آن است.”

نشسته در بالای یک تپه در یک برگ گوشه ای از Pleasantville این نمونه های ایجاد شده توسط رایت شاگرد دیوید breathe network در سال 1950. آن را ساخته شده است به چشم انداز ارائه سرسبز نمایش ها بیش از آن تپه از کف به سقف پنجره.

“خانه را در دامنه کوه ایجاد این احساس که شما در حال زندگی بالا و درختان بسیار بالاتر از کف جنگل می گوید:” امی F. طریق اصلی را مثال عامل با Houlihan لارنس.

داخل مخابره سقف و سفید اپوکسی کف محل احساس تازه و روشن است. این همه خطوط تمیز و شسته و رفته زاویه با آشپزخانه باز می شود که در یک منطقه ناهار خوری و fireplaced اتاق نشیمن. درب از خانه را به اتاق خواب باز به ملاحظه شال عرشه بیشتر اتصال در داخل با خارج از منزل.

این فوق العاده ویژه نقطه ذکر شده است برای $810,000.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو