نگاه در داخل این شیرینی زنجفیلی کلبه برای فروش در تاکستان مارتا

شایان ستایش خانه برای فروش در یکی از جذاب ترین جزیره روی زمین, که به معنی cuteness سطوح کردن نمودار در اینجا.

این بخشی از یک تاریخی جامعه روستایی به نام تاکستان مارتا اردوگاه جلسه انجمن یک گروه از بیش از 300 عتیقه شیرینی زنجفیلی-خانه های سبک. رنگارنگ محله قدمت آن به اوایل 1800s—آن تشکیل شد به عنوان یک مذهبی, کمپ و خانه های ساخته شده در اطراف یک مرکز خیمه. در حال حاضر منطقه یک ملی نقطه عطفی تاریخی منطقه عمدتا ساکنان توسط ساکنان فصلی.

این کلبه در خاص است که در یک نقطه دوست داشتنی تر از کشتی فرود سواحل و مرکز شهر بلوط Bluffs. خارج تزئینی تر و تمیز و اب و هوای زونا را به صورت بی نظیر مهار درخواست تجدید نظر در حالی که تحت پوشش ایوان و دوم-طبقه بالکن نگاه کردن به بسیار شاعرانه جامعه است.

داخل آن عتیقه حلقه های آشکار خود را در فرم از دیوار های تزئینی برش outs و مخابره سقف. و هر چند محل است که بیش از یک قرن یک روز اخیر graced خانه با سقف جدید سنگ پاسیو و حمام و پروپان بخاری است که به شما اجازه می دهد برای بهار و پاییز لذت بردن.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>