طولانی-مبارزه JC Penney فایل برای ورشکستگی به عنوان coronavirus له امیدوار است برای یک چرخش سریع

یک پارکینگ خالی دیده می شود در خارج از بسته JC Penney Co. فروشگاه در Mt. ژولیت, تنسی, ایالات متحده روز پنج شنب

توسط ELEMENTORSITE در 27 اردیبهشت 1399

یک پارکینگ خالی دیده می شود در خارج از بسته JC Penney Co. فروشگاه در Mt. ژولیت, تنسی, ایالات متحده روز پنج شنبه 16 آوریل سال 2020 است.

لوقا Sharrett | بلومبرگ | گتی ایماژ

J. C. Penney وزن با بدهی و ضرب و شتم توسط coronavirus ورشکستگی کرده است.

فروش در J. C. Penney افتاده اند سالانه از سال 2016. آن حدود 860-فروشگاه رد پای کمتر از یک چهارم از آن فروشگاه پایه در سال 2001. این شرکت نزدیک به 11 میلیارد دلار در فروش برای سال مالی گذشته تقریبا یک سوم از فروش خود را که در همان سال است.

این پلانو مبتنی بر خرده فروش که تاسیس شد بیش از یک قرن پیش شاغل حدود 90,000, تمام و پاره وقت کارگران به عنوان فوریه است.

"Coronavirus (COVID-19) همه گیر ایجاد کرده است چالش های بی سابقه ای برای خانواده های ما عزیزان ما جوامع ما و کشور ما است. به عنوان یک نتیجه, آمریکا, صنعت خرده فروشی را تجربه کرده است عمیقا متفاوت واقعیت جدید نیاز به JCPenney به تصمیم گیری های دشوار در حال اجرا کسب و کار ما برای حفاظت از ایمنی از همکاران و مشتریان و آینده شرکت ما" مدیر عامل شرکت جیل زواتاو در بیانیه ای گفت.

"تا زمانی که این بیماری همه گیر زده ما تا به حال ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی بازسازی شرکت ما تحت برنامه ما برای تجدید استراتژی – و تلاش های ما در حال حاضر شروع به پرداخت" زواتاو بیانیه گفت. "در حالی که ما مشغول به کار بود به صورت موازی بر روی گزینه برای تقویت ترازنامه و گسترش مالی ما باند فرودگاه بسته شدن فروشگاه های ما با توجه به همه گیر ضروری تر fulsome بررسی شامل از بین بردن بدهی."

خرده فروش گفت: این تعهدات 900 میلیون دلار در تامین مالی از آن موجود اول رهن وام دهندگان به صندوق ورشکستگی که شامل $450 میلیون دلار از پول جدید است. آن را تا به حال حدود 500 میلیون دلار پول نقد در دست خود را به عنوان فصل 11 تاریخ تشکیل پرونده.

در ورشکستگی خرده فروش گفت: آن را "کاهش ذخیره ردپا" در مراحل. آن را فاش خاص فروشگاه جزئیات و زمان بندی در هفته های آینده. CNBC قبلا گزارش شده است که این خرده فروش در حال برنامه ریزی برای نزدیک 180-200 فروشگاه.

J. C. Penney گفت: در انتشار آن باز خواهد شد را انتخاب کنید فروشگاه و در ادامه به ارائه تماس-رایگان منظقه وانت خدمات در تمام فروشگاه های باز. آن تجارت الکترونیک توزیع ادامه خواهد داد را به انجام برسانند سفارشات آنلاین و مراکز مراقبت از مشتری در حال پاسخ دادن به سوالات به عنوان معمول است.

آن گفت که ادامه خواهد داد به کار به سوی یک استراتژی را به تمرکز بر روی فروشگاه منادی زواتاو در تلاش برای ادامه آن اقدام به چرخش در ورشکستگی. که عبارتند از: "برقراری مجدد اصول خرده فروشی دوباره تجسم آن کالا ارائه و نورد از نوآوری های جدید."

J. C. Penney می پیوندد همکار فروشگاه زنجیره Neiman Marcus و مرحله فروشگاه ها به عنوان قربانیان این بیماری همه گیر است که مجبور است درهای خود را بسته و تشدید مشکلات است که قبل از وجود این ویروس شروع به گسترش است. فروشگاه های بزرگ تلاش کرده اند برای حفظ جای پایی در ایالات متحده خرده فروشی. برندها باید sidestepped آنها را با فروش به خریداران به طور مستقیم. خرده فروشان آنلاین فریب خریداران و دور از مراکز است که در آن بسیاری از فروشگاه های بزرگ بر اساس هستند.

خرده فروش قدمت آن به سال 1913 زمانی که جیمز پنی تبدیل به یک زنجیره ای از فروشگاه های 34 به J. C. Penney شرکت. J. C. Penney ارائه روستایی امریکا خود را انبار ارائه کشاورزان و دیگران یک توقف فروشگاه برای خرید کالاهای ضروری در قیمت های مقرون به صرفه. توسط 1928 آن مشغول به کار آن فروشگاه از پایه تا 1000 فروشگاه — یک سال قبل از شرکت رفت و بزرگ Depression.By 1994 خرده فروش بود $20.4 میلیارد دلار در خرده فروشی با درآمد خالص نزدیک 1 میلیارد دلار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب