ملخ یک تهدید به پرواز در هنگام فرود و یا مصرف کردن می گوید: تنظیم کننده

Locusts A Threat To Flights When Landing Or Taking Off, Says Regulator

بزرگ ملخ swarms نیز می تواند مانع بصری تماس با زمین بیش از یک منطقه بزرگ از DGCA گفت.

دهلی نو:

ملخ swarms یک تهدید جدی برای پرواز در حالی که فرود و مصرف کردن, اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) هشدار داد روز جمعه در میان بدترین حمله آفت است که غرق غربی و مرکزی هند در نزدیک به سه دهه است.

در دایره ای به شرکت های هواپیمایی حمل و نقل هوایی دیده بان گفت: “به طور کلی ملخ در سطوح پایین تر و در نتیجه تهدیدی برای هواپیما در بحرانی فرود را خاموش فاز پرواز است.”

“تقریبا تمام مصرف هوا بنادر هواپیما خواهد بود در معرض ابتلا به مصرف در اعداد بزرگ اگر هواپیما با پرواز از طریق یک ازدحام (مناطق مانند موتور ورودی تهویه مطبوع بسته ورودی و غیره.),” توجه داشته باشید گفت.

پرواز را از طریق swarms همچنین می توانید ضربه سنسور و ابزار منجر به خوانش نادرست به خصوص غیر قابل اعتماد هوا با سرعت و ارتفاع سنج نشانه است.

“اگر یک فرد ملخ است که در اندازه کوچک تاثیر زیادی اعداد بر روی شیشه جلو است که نهفته خلبان جلو دید. این نگرانی در هنگام فرود در تاکسی را خاموش فاز. استفاده از برف پاک کن در زمان ممکن است باعث خلط به گسترش و حتی بیشتر خلبان باید با در نظر گرفتن این جنبه قبل از امید بستن به استفاده از برف پاک کن برای حذف ملخ از سپر باد” به DGCA گفت.

بزرگ swarms نیز می تواند مانع بصری تماس با زمین بیش از یک منطقه بزرگ این سازمان گفت: درخواست کنترل ترافیک هوایی به خلبانان اجازه می دانم که اگر ملخ swarms خال خال.

“تا آنجا که ممکن است آن را به شدت توصیه می شود که پروازهای باید اجتناب شود از طریق هر گونه شناخته شده ملخ ازدحام. تنها مطلوب از جنبه های است که ملخ پرواز در شب در نتیجه ارائه فرصت های بهتر به چشم و جلوگیری از,” توجه داشته باشید گفت.

بزرگ swarms از بیابان ملخ در حال از بین بردن محصولات کشاورزی در سراسر چندین متحده باعث مقامات به گام تا پاسخ خود را.

هواپیماهای بدون سرنشین تراکتور و ماشین های فرستاده شده به آهنگ حریص آفات و اسپری آنها را با آفت کش ها. ملخ در حال حاضر نابود شده حدود 50000 هکتار از گندم زار.

حشرات باعث آسیب گسترده به فصلی محصولات ویرانگر بسیاری از کشاورزان در حال حاضر مبارزه با تاثیر از سخت coronavirus مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>