مستند 4: مغازه ها و دفاتر می تواند باز با شرایط متحده به رنگ-کد مناطق

Lockdown 4: Shops, Offices Can Open With Conditions, States To Colour-Code Zones

دهلی نو: مرحله چهارم از سراسر کشور مستند که ادامه خواهد داد تا مارس 31 تا با قرار دادن توپ در دادگاه متحده اجازه می دهد آنها را نه تنها به رنگ-کد مناطق با توجه به شیوع کروناویروس در نتیجه گرفتن یک تصمیم نهایی در چه فعالیت های را در محل در هر منطقه خاص است. در گسترده تر مسائل مربوط به مرکز مجاز اتوبوس ها و دیگر وسایل نقلیه به اجرا. اما کلید میله — در مسافرت هوایی و مترو راه آهن و مراکز و سالنهای سینما و اجتماعات-که حفظ شده است. محل کار و مغازه ها می توانید عملکرد اما با محدودیت.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. این مرکز همچنین حفظ حکومت نظامی در شب — از 7 ساعت به ساعت 7 صبح حرکت مردم اجازه خواهد داشت در طول روز. دولت گفت: افراد بالاتر از سن 60 سال و کودکان زیر 10 نباید به خارج از درب.

  2. برای ایالات متحده این تغییر بزرگ بود که آنها اجازه داده می شود برای مشخص قرمز و سبز و نارنجی مناطق که تعریف غلظت موارد و چقدر فعالیت های اقتصادی می تواند در این منطقه است. این کلید تقاضای متحده در طول جلسه هفته گذشته بین وزرای ارشد و نخست وزیر نارندرا.

  3. در قرمز و نارنجی مناطق مهار مناطق و مناطق بافر خواهد بود مشخص توسط مقامات منطقه پس از توجه به دستورالعمل وزارت بهداشت در دولت گفت.

  4. اتوبوس و سایر وسایل حمل و نقل عمومی خواهد شد مجاز به اجرا –هر دو در داخل و بین دولت اما موضوع به تصویب متحده این مرکز گفت.

  5. فعالیت های اقتصادی را نمی توان مجاز در مهار مناطق که شیوع بالای coronavirus موارد این مرکز گفت.

  6. دولت همچنین مجاز مناطق که در قرعه کشی تعداد زیادی از مردم — مراکز خرید و multiplexes سالن ها و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, تئاتر, کافه ها و سالن مونتاژ سالن ها و مکان های مشابه. مقامات محلی باید اطمینان حاصل شود که مغازه ها و بازارهای باز مبهوت زمانبندی بنابراین به عنوان برای اطمینان اجتماعی فاصله دولت گفت.

  7. مجتمع ورزشی و استادیوم می توانید باز با این حال تماشاگران را نمی خواهد اجازه وزارت دستورالعمل به عنوان خوانده شده.

  8. دولت همچنین حفظ ممنوعیت اجتماعی, سیاسی, ورزشی, سرگرمی, علمی, فرهنگی, مذهبی توابع دیگر تجمعات بزرگ و جماعت.

  9. تمام مکان های عبادت نیز باید بسته شود به صورت عمومی و جماعت مذهبی اکیدا ممنوع, دولت, گفت:.

  10. تازه فاز مستند می آید به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در کشور افزایش یافت به 90,927 ضبط بزرگترین واحد-روز پرش از 4,987 بیماران جدید. این رقم شامل 2,872 بیمارانی که کشته و بیش از 34,000 بیمارانی که بهبود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de