ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این احتمال وجود دارد چندی است از شما پریدند در هواپیما برای سرگرم کننده است. Suki معروف اینترنت گربه سانان مسافرتی با اشکال کمک به ما در رفتن در ماجراهای…از طریق Instagram.

Suki یک بنگال زن سبک و جلف است که 1.8 میلیون followers on Instagram و یک کتاب در آینده به نام “سفر از Suki ماجراجویی گربه” شده است در سراسر جهان با پدر و مادر او Martina Gutfreund و کنی Hildebrandt که بر اساس در آلبرتا, کانادا.

اگر چه 3 ساله Suki و پدر و مادر او شده اند انجام می دهند بسیار سفر از اواخر سال آنها بوده است reposting عکس های قدیمی در Instagram خوراک. در یک پست آپلود شده در مارس 20, Gutfreund و Hildebrandt نوشت: “همه چیز شده اند بسیار سنگین در سراسر جهان در گذشته ، ما شده اند به ماندن در منزل با Suki پس از این همه آغاز شد و انجام طرح در سفر خارج از آلبرتا تا زمانی که وضعیت تثبیت. ما امیدواریم که Suki هنوز هم می تواند یک جرقه ای از نور را به بسیاری از گوشه و کنار جهان در حالی که ما صبر کنید. همه ما در این قایق با هم و ما را از طریق آمده در طرف دیگر.” این عکس که رفت و همراه با زیرنویس خیلی purrrfect.

نه تنها Suki یک سفر تاثیر گذار اما او را بزرگ کردم دکور داخلی سلیقه نیز هست. اتمام این اتاق خواب گرم و نرم است که برخی از عمده بیابان الهام بخش است.

Suki شده است به مکان هایی مثل مکزیک و ایتالیا و آلمان و نقاط مختلف در سراسر کانادا و ایالات متحده قبل از گرفتن یک گربه او را پدر و مادر انجام برخی تحقیقات در بهترین گربه مناسب برای یک سودای سفر, شیوه زندگی.

Gutfreund به مردم می گوید: “من می دانستم که اگر ما می توانید یکی دیگر از زن سبک و جلف از آن خواهد شد بسیار ساده تر اگر ما تا به حال هرگز آن را ترک پشت در سفر. که در آن Suki در آمد. من تحقیقات زیادی در تلاش برای کشف کردن چه نوع از گربه ممکن است برای چالش و انرژی به اندازه کافی برای لذت بردن از یک شیوه زندگی پرماجرا. من آمد در سراسر بنگال نژاد بیشتر حساب پیشنهاد کرد که این نژاد مطلق است تعداد انگشت شماری…و پسر جستجو همیشه دقیق است. Suki تجسم انرژی این است که هیچ زن سبک و جلف برای خانه گربه زندگی است.”

پس از Suki رشد سازگار به مهار و دسته سه تایی پدر و مادر او به آرامی شروع به گرفتن او در سفر است. در مورد زن سبک و جلف کردم خسته شده یا نیاز به یک استراحت Gutfreund گفت: او به ارمغان می آورد منابع (از جمله رفتار) با او به مطمئن شوید که Suki همیشه راحت است. “Suki خواستار پرداخت برای مدلسازی بنابراین ما خاص به یک کل خیلی از بی احترامی صحبت کردن اگر ما فراموش می کنیم [رفتار]” او به مردم می گوید.

پس چگونه دقیقا انجام Suki پدر و مادر/مدیران خود را به مطرح را به خوبی برای تمام این عکس ها ؟ Gutfreund می گوید خودی “Suki به طور کلی فقط دوست دارد به نشستن و این همه در به طوری که بخش بسیار آسان است! من هم قرار دادن تنظیمات دوربین در بالا و مداوم شلیک در حالت سرعت شاتر سریع است که باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای گرفتن یک شات خوب حتی اگر لحظه ای به طول انجامید دوم تقسیم شد.”

Suki پرماجرا و رنگ روشن Instagram یک یادآوری است که اگر چه ما به طور موقت همه گیر در داخل در حال حاضر هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زیبایی در جهان است. “در سطح پایه امیدوارم که بصری خشنود و فریبنده تصاویر می توانید ایجاد یک غریب فرار از یکنواختی روزمره که در زندگی ما گاهی اوقات می تواند داشته باشد” Gutfreund به مردم می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو