زنده به روز رسانی: تهمت و تهدید اقدام نظامی را به عنوان برخی از جورج فلوید ادامه اعتراضات شبانه

یک معترض می اندازد یک پرچم ما را به یک سوختن مانع در طول یک تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در 31 ماه مه سال 2020 در واشنگتن, DC.

روبرتو اشمیت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شهرستانها در سراسر آمریکا شاهد یکی دیگر از شب تظاهرات پس از یک تعطیلات آخر هفته از اعتراض که فوران پس از جورج فلوید درگذشت در طول بازداشت در مینیاپولیس.

غیر مسلح سیاه مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت با وجود گریه می کند از فلوید است که او نمی تواند نفس بکشد.

بسیاری از دولت های محلی و نهاد حکومت بیش از آخر هفته در تلاش برای حل تجمع جرم. هنوز اعتراضات ادامه به ساعات اولیه روز شنبه در برخی از نقاط.

مدیران و رهبران کسب و کار تا حد زیادی ابراز حمایت از تظاهرکنندگان و خواستار تهاجمی و عمدی تلاش برای کاهش نابرابری های اجتماعی و اقتصادی.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در تظاهرات آوردن ایالات متحده این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

رئیس پلیس لس آنجلس معذرت خواهی برای پیشنهاد غارتگران به حال جورج فلوید را ‘مرگ در دست خود’

4:20 p. m. و — Los Angeles Police Department رئیس میشل مور است عذرخواهی کرد پس از پیشنهاد غارت مردم در جریان تظاهرات نیز مسئول مرگ جورج فلوید.

“مرگ او در دست خود را به همان اندازه به عنوان آن را در آن افسران. و این است که یک بیانیه قوی,” مور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

این موجب اعتراض عمومی با برخی از تماس با پلیس لس آنجلس رئیس فورا استعفا دهد.

مور صادر عذرخواهی برای اظهارات خود در روز سه شنبه توصیف آنها به عنوان “بسیار توهین آمیز است.”

“غارت اشتباه است اما آن را معادل قتل و من معنی نیست که در برابر این دو است. من عمیقا تاسف و متواضعانه عذر خواهی برای من خصوصیات” مور گفت: از طریق توییتر.

4 افسران در خیابان Louis, میزوری, ضربه گلوله

درگیری پلیس با معترضان در یکی دیگر از شب از ناآرامی

2:17 p. m. و — تنش بین اجرای قانون محلی و اعتراض هایش به طور متناوب از بعد از حکومت آغاز شد و در سراسر کشور.

پلیس دالاس احاطه شده و مواجه با تظاهرات و راهپیمایی در سراسر Margaret Hunt Hill Bridge, NBC DFW گزارش شده است. در حالی که این شهر را صادر 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد برای برخی از مناطق, منظور نمی اعمال می شود به جایی که معترضان شروع به راهپیمایی و یا پل با توجه به NBC DFW. افسران اخراج آنچه در ظاهر به گلوله های لاستیکی, NBC DFW گفت.

در لوئیزویل, کنتاکی, پاک معترضان با گاز اشک آور و فلش چتری پس از آنها گفت: آنها سلاح در میان جمعیت. مقامات گفتند که تظاهرات دوشنبه شب بودند و تا حد زیادی مسالمت آمیز به همین دلیل است که آنها با استفاده از نیروی کمتر از قبلی در طول شب.

اداره پلیس سیاتل اعلام کرد تظاهرات در کاپیتول هیل یک شورش کرد و گفت معترضان پرتاب سنگ و بطری های آب و آتش در آن افسران.

قبلا NBC News خبرنگار Jo لینگ کنت برخورد با یک آتش بازی در طول پخش زنده در آن محله است. — کریستین وانگ

NYPD باعث می شود بیش از 200 دستگیری

11:01 p. m. و — یک سخنگوی اداره پلیس شهر نیویورک گفت: NBC اخبار وجود دارد که در گروه های فوق العاده ویندوز و شروع آتش سوزی در خیابان Midtown, مرکز شهر, قسمتهای فوقانی شرق جانبی در منهتن و فوردهام جاده در برانکس.

“وجود دارد بسته از جوانان در حال اجرا به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند فوق العاده ویندوز به همان سرعتی که آنها می توانند و پلیس در حال تلاش برای گرفتن آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” این سخنگو افزود که NYPD ساخته شده است بیش از 200 بازداشت.

نیویورک شهر مقررات منع رفت و آمد آغاز شد و در 11 p. m. و در روز دوشنبه. — کریستین وانگ

اداره پلیس شهر نیویورک افسران پیاده روی در یک بسته در میدان تایمز در مدت کوتاهی قبل از ساعت 11 شب مقررات منع رفت و آمد رفت و به اثر در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 به عنوان تظاهرکنندگان بسیج در سراسر پنج بخش نیویورک در یک تماس برای عدالت برای جورج فلوید.

Timothy A. کلاری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نیویورک شهر حکومت نظامی آغاز خواهد شد در 8 ساعت و در روز سه شنبه

10:30 p. m. و — نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که حکومت نظامی آغاز خواهد شد در 8 p. m. و در روز سه شنبه در مقایسه با 11 p. m. و در روز دوشنبه.

در حالی که او گفت: “این اعتراضات باید قدرت و معنی” د Blasio گفت: برخی از “گروه های استفاده از آنها را به تحریک خشونت و از بین بردن اموال است.” — کریستین وانگ

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز متعهد به حفاظت از حقوق اساسی

10:20 p. m. و — نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “حق ندارد به طور یک جانبه به استقرار نظامی آمریکا در سراسر آمریکا.” او گفت که دفتر او را بررسی فدرال اقدامات برای اطمینان از حفاظت از حقوق ایالت نیویورک است.

“رئیس جمهور ایالات متحده است و نه یک دیکتاتور و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و نمی خواهد تسلط بر ایالت نیویورک” او در بیانیه ای گفت.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن پاره به فرمانداران در یک تماس تلفنی آنها گفتن “شما باید برای تسلط, اگر شما نمی تسلط شما به هدر رفتن وقت خود را. آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما, شما در حال رفتن به مانند یک دسته از تالارهای” با توجه به صوتی از تماس اول به دست آمده توسط رادیو فردا. (12:30 p. m. ET)

جیمز گفت دفتر او احترام می گذارد و محافظت از حق اعتراض مسالمت آمیز.

“مطمئن باشید: ما دریغ نکنید برای رفتن به دادگاه برای حفاظت از حقوق و قانون اساسی ما در طول این زمان و به خوبی به آینده” او به این نتیجه رسیدند. — کریستین وانگ

سفید ملی گروه به نام خشونت در حالی که نما به عنوان antifa در توییتر

10 p. m. و — یک حساب توییتر است که تا به حال ارائه شده خود را به عنوان نمایندگی ملی “antifa” سازمان مرتبط شده است سفید ملی, گروهی, NBC News گزارش به نقل از یک توییتر سخنگوی. Antifa اشاره به یک شبکه ای از گروه های تندرو که در مبارزه با راست و فاشیسم است. توییتر به حالت تعلیق جعلی حساب با استناد به یک صدای جیر جیر که تحریک به خشونت و نقض این شرکت پلت فرم دستکاری و دادن سیاست NBC گزارش داد. — کریستین وانگ

آمازون می بیند فزاینده تقاضا برای اسپری فلفل و سیاه زندگی ماده کالا اعتراض

8:30 p. m. و — آمازون خریداران به خرید از خود دفاع اقلام و زندگی ماده کالا, به گزارش سایت بهترین فروشنده رتبه بندی.

اسپری فلفل بود بالا به فروش آیتم در آمازون ورزش و خارج از منزل دسته در حالی که دو سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیراهن در میان ده بالا بهترین فروش اقلام در اخبار دسته پوشاک.

آمازون محاسبه بهترین فروشندگان بر اساس حجم فروش و به روز رسانی لیست توسط ساعت را منعکس اخیر و تاریخی فروش. این رتبه بندی نشان می دهد که تظاهرات علیه خشونت پلیس در خط مقدم از برخی از ذهن مصرف کنندگان به عنوان بسیاری از آنها دست و پنجه نرم کردن با پیامدهای قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. —آنی پالمر

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای مقدس در مقابل سنت جان کلیسا پس از تهدید به اقدام نظامی

8 p. m. و — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به سنت جان کلیسای اسقفی از کاخ سفید برگزار شد و یک کتاب مقدس در مقابل کلیسا برای چند دقیقه پس از تهدید به اقدام نظامی اگر متحده و شهرستانها قادر به کنترل خشونت ناشی از قتل جورج فلوید.

وقتی پرسیده شد که اگر لافایت پارک پاک شد به جای تهمت به بازدید از کلیسای کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere ارائه شده این بیانیه به شرح زیر:

“محیط گسترش یافت برای کمک به اجرای 7 بعد از ظهر حکومت نظامی در همان منطقه ای که در آن تظاهر کنندگان اقدام به رایت کردن یکی از کشور ما اکثر کلیساهای تاریخی شب قبل از. معترضان داده شد سه هشدارهای ایالات متحده پارک پلیس.”

DC را اسقفی اسقف Mariann زمانی مشخص گفت واشنگتن پست او را “خشم” با مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در مقابل کلیسای جان ان بی سی نیوز گزارش داد. زمانی مشخص که نظارت کلیسا گفت پست که نه او و نه پیشوا خواسته شد یا گفت: “که آنها را پاکسازی با گاز اشک آور به طوری که آنها می تواند با استفاده از یکی از کلیساهای ما به عنوان یک سرپا نگه داشتن, نگه داشتن یک کتاب مقدس است که اعلام کرد که “خدا عشق است” و هنگامی که همه چیز گفته و انجام داده است به enflame خشونت است.”

DC شهردار موریل Bowser خود توییتی بیانیه ای در پاکسازی پارک لافایت پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به کلیسا:

“من تحمیل حکومت نظامی در 7pm. کامل 25 دقیقه قبل از حکومت نظامی & w/o تحریک پلیس فدرال با استفاده از مهمات مسالمت آمیز معترضان در مقابل کاخ سفید یک عمل است که کار را از @DCPoliceDept افسران مشکل تر است. شرم آور!” —Riya Bhattacharjee

مقر مایکروسافت-حمایت AirMap سوزانده در طی لا تظاهرات

7:30 p. m. و — ستاد فناوری راه اندازی AirMap در سانتا مونیکا در یک آتش سوزی به عنوان تظاهرات spiraled خارج از کنترل پنج شنبه شب این شرکت از بنیانگذاران توئیتر خود نوشت. این شرکت تامین می شود, مایکروسافت, ایرباس و Rakuten همراه با سرمایه گذاری شرکت از جمله لوکس سرمایه و به طور کلی کاتالیزور.

AirMap فن آوری کمک می کند تا اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین می دانید که در آن امن و قانونی برای پرواز قبل از آنها راه اندازی. آنها همچنین ارائه خدمات برای کمک به اولین پاسخ دهندگان نظارت بر آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین در طول بلایای طبیعی و دیگر شرایط اضطراری. از بنیانگذاران و رئیس Airmap بن مارکوس, ارسال عکس در توییتر و شرکت صادر دلسوز بیانیه است اما بیشتر بحث در مورد این حادثه در این زمان.

مارکوس گفت: در یک جفت توییتهایی گفت: “شب گذشته AirMap دفتر در سانتا مونیکا مصرف با آتش است. خوشبختانه هیچ کس صدمه دیده بود. چه درد است بی پایان نژاد پرستی & بی عدالتی در امریکا است. همه ما باید به کار سخت تر برای ما اتحادیه ای کامل تر. ما همه برادران و خواهران. بیایید با یکدیگر با عشق و احترام & کرامت و ایجاد فرصت برای همه کسانی که انتخاب می کنید برای ایجاد یک تاثیر مثبت است.” —Lora Kolodny

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعزام ارتش به عنوان جورج فلوید ادامه اعتراضات به لرزش آمریکا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه اظهارات در مقابل رسانه ها در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است.

معاونت | خبرگزاری گتی ایماژ

7 p. m. و — به عنوان معترضان نشان داد در خارج از کاخ سفید و پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استقرار نظامی آمریکا اگر متحده و شهرستانها موفق به سرکوب تظاهرات.

“من از بسیج همه دولت های فدرال و محلی منابع نظامی و غیر نظامی برای حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از کاخ سفید است.

“امروز من به شدت توصیه می شود به هر استاندار برای استقرار گارد ملی در تعداد کافی است که ما تسلط خیابان. شهرداران و فرمانداران باید ایجاد قریب به اتفاق حضور تا خشونت quelled,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است.” —کریستینا Wilkie

مستقل کالبد شکافی راه اندازی شده توسط جورج فلوید خانواده در تضاد شهرستان معاینه

6:30 p. m. و — مستقل کالبد شکافی راه اندازی شده توسط جورج فلوید خانواده متوجه شد که او از خفگی از پایدار فشار بر روی گردن و پشت اعمال شده توسط مینیاپولیس افسران پلیس.

فلوید خانواده اشاره کرد که کالبد شکافی دوشنبه در تماس با یک درجه اول اتهام قتل به تسلیم در برابر ex-cop درک چوین افسر در حال حاضر به اتهام سوم-قتل عمد پس از فلوید درگذشت پس از چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت ساعت در طول بازداشت. خانواده نیز به نام دادستان به عنوان جرم جنایی به اتهام سه افسر پلیس است که با کمک چوین با دستگیری آنها گفت: کمک به Floyd مرگ است.

اما ساعت پس از یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کالبد شکافی یافته, Hennepin County, Minn. دفتر معاینات پزشکی به روز شده یافته های رسمی خود را کالبد شکافی. گزارش شده است که در بر داشت که فلوید درگذشت به عنوان یک نتیجه از ايست قلبی ريوی پیچیده توسط پلیس او را مهار و فشرده گردن خود را. من را کالبد شکافی اشاره کرد “سایر شرایط قابل توجهی” در Floyd که شامل “arteriosclerotic و بیماری قلبی فشار خون بالا; فنتانيل مسمومیت; های اخیر متامفتامین استفاده کنید.”

اما دکتر مایکل بادن یکی از آسیب شناسی که انجام کالبد شکافی مستقل در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “آقای فلوید تا به حال هیچ زمینه ای از مشکلات پزشکی که ایجاد می شود و یا منجر به مرگ او شود.” بن Crump یک وکیل برای Floyd خانواده گفت: “برای چوین به ترک زانو خود را در جورج گردن با وجود هشدارها و شواهد است که زندگی خود را در خطر بود — و همچنان که البته برای بسیاری از دقیقه — خواسته های یک قتل درجه اول مسئول است.” “جورج فلوید آمبولانس او نعش کش,” Crump گفت. —دن منگان

برای اولین بار این بیماری همه گیر به آنها رسید. در حال حاضر خرده فروشان و رستوران ها باید به بازسازی پس از تظاهرات

پلیس جمع آوری در مقابل لاو فروشگاه سخت افزار به دستگیری غارتگران در طول ناآرامی های گسترده پس از مرگ جورج فلوید در 31 ماه مه سال 2020 در فیلادلفیا, پنسیلوانیا است.

علامت Makela | گتی ایماژ

6:05 p. m. و — تظاهرات فوران در سراسر ایالات متحده تنها اضافه کردن به خرده فروشان’ نصب لیست از چالش ها در سال 2020 است. صحنه هایی از بیش از آخر هفته و به صبح روز دوشنبه فاش غارت هدف Nordstrom و Neiman Marcus فروشگاه در سراسر کشور. کسب و کارهای بزرگ و کوچک ضربه شد.

برخی از شرکت ها شده اند مجبور به تعطیل موقت یا کاهش ساعت فقط به عنوان آنها دوباره روی پای خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس. خرابکاری را پوشش می دهد عرض بالا و پایین برخی از بهترین خرید های منطقه از جمله خیابان پنجم در نیویورک است. “این یک فاجعه ملی در عرض یک فاجعه ملی” گفت: Forrester خرده فروشی تحلیلگر Sucharita Kodali.

“شما می خواهم برای رفتن به یک فیلم به دنبال این سطح از فاجعه است.”در حال حاضر بسیاری از خرده فروشی و رستوران اجرائی در حال صحبت کردن در مورد این موضوع از نژادی و بی عدالتی پس از مرگ جورج فلوید. تعدادی از جمله لاو دونالد و مربی صاحب ملیله صادر اظهاراتی با اذعان به افزایش تنش در مورد روابط. نایک ساخته شده جدید اضافه کردن به مردم بگویند “این کار را انجام نمی” وقتی که می آید به تصدیق وجود دارد “مشکل” در امریکا است. کارشناسان می گویند در حال حاضر زمان برای خرده فروشی و رستوران رهبران منجر به. —توماس Repko لوکاس

مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به یک قانون است که اجازه می دهد استقرار پرسنل نظامی ایالات متحده در میان اعتراض

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در باغ گل رز کاخ سفید روز شنبه, مه 29 سال 2020 در واشنگتن است.

الکس براندون | AP

5:45 p. m. ET — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به استقرار پرسنل نظامی ایالات متحده به منظور پاسخ به ناآرامی های مدنی موجب مرگ جورج فلوید با استناد به قیام عمل می کنند.

تصمیم به استفاده از این قانون که آخرین استناد در طول سال 1992 رادنی کینگ شورش در کالیفرنیا می تواند به عنوان اوایل دوشنبه شب.پیشتر در روز دوشنبه تهمت گفته فرماندار در یک تماس است که او قرار بود برای قرار دادن این کشور بالاترین رتبه نظامی افسر “اتهام” را به عنوان ملت وارد آن هفتمین روز از ناآرامی.

“به طور کلی Milley اینجا است که رئیس ستاد مشترک یک جنگنده جنگجو و بسیاری از پیروزی ها و بدون ضرر و زیان. و او متنفر است برای دیدن راه آن به کار گرفته در کشورهای مختلف است. و من فقط او را در اتهام” تهمت و گفت: فرمانداران با توجه به صوتی به دست آمده توسط NBC. آن را بلافاصله روشن نیست چه رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا ژنرال علامت Milley خواهد بود وظیفه با عنوان آن مربوط به ناآرامی های داخلی در سراسر کشور. پنتاگون اضافه شده چند جزئیات. “رئیس ادامه خواهد داد به توصیه وزیر دفاع” پنتاگون سخنگوی ارتش ایالات متحده سرهنگ سرهنگ کریس میچل گفت CNBC. —آماندا Macias

Bozoma سنت جان می خواهد شرکت به قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است’

5:30 p. m. و — Bozoma سنت جان افسر ارشد بازاریابی در تلاش گفت: “بسته شدن زنگ” او می خواست شرکت به قرار دادن پول خود را در پشت اظهارات اخیر برابر نژادی و نابرابری را “سیستماتیک تغییرات.”

“من می خواهم برای دیدن بیشتر شرکت های بزرگ و قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را دارد گفت:” سنت جان ” که قبلا بارگذاری ارشد نام تجاری افسر. “البته بحث ارزان است. پول ارزان نیست. پول می رود به سوخت دفاع. آن می رود به عمل سوخت. بنابراین من می خواهم بیشتر شرکت های بزرگ برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است.” —جسی پوند

ViacomCBS شبکه های پخش تقریبا 9 دقیقه تنفس به یاد داشته باشید جورج فلوید

گل نشانه ها و بالن در سمت چپ در نزدیکی موقت یادبود جورج فلوید در نزدیکی جایی که او درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس در 29 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

Kerem Yucel | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

5: 15 p. m. و — ViacomCBS شبکه از جمله MTV, کمدی مرکزی و VH1 زد و هشت دقیقه و چهل و شش ثانیه از تنفس برای تلفن های موبایل با کلمه “من نمی توانم نفس بکشم” به یاد داشته باشید جورج فلوید که هفته گذشته در مینه سوتا پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او.

MTV, Comedy Central, برترین شبکه VH1, تلویزیون, زمین, CMT, لوگو و MTV مارک های شریک, CBS Sports, شرط و Nickelodeon زد به نقطه در 5 p. m. شرقی در روز دوشنبه.

این شرکت گفت: این تصویری است که به منظور نشان دادن حمایت برای زندگی مهم جنبش و مبارزه علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. در این ویدئو نیز نمایش داده می شود راه را برای بینندگان به رنگ متن تغییر, یک سازمان است که می گوید آن را فراهم می کند آنلاین اقدامات و فرد حوادث را برای مردم به ایستادن به نژادی و بی عدالتی است. —مگان گراهام

کالیفرنیا می افزاید: بیشتر اعضای گارد ملی در اعتراض به پاسخ برگ آن به محلات به موسسه حکومت

مردم اجرا با کالا از یک فروشگاه در طول اعتراضات گسترده و ناآرامی در پاسخ به مرگ جورج فلوید در 31 ماه مه سال 2020 در سانتا مونیکا ،

Warrick صفحه | گتی ایماژ

4:50 p. m. و — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom وجود دارد گفت: 7,000 California Highway Patrol افسران در پاسخ به اعتراضات در سراسر کشور و که او اضافه شده اضافی 1,100 از اعضای گارد ملی را به واکنش آوردن مجموع به بیش از 4500.

وقتی پرسیده شد که در مورد یک ایالت مقررات منع رفت و آمد, Newsom گفت: او را ترک آن را به رهبران محلی به تصمیم می گیرید که آیا به موسسه حکومت نظامی از مناطق مختلف کشور شاهد شرایط مختلف.

“سیاه و سفید جامعه است مسئول آنچه اتفاق می افتد در این کشور در حال حاضر ما” Newsom گفت. “ما نهادهای مسئول هستند. ما پاسخگو به این لحظه است.”

Newsom جواب نداد وقتی پرسید که آیا او نگران اگر تظاهرات منجر به Covid-19 شیوع در کالیفرنیا جوامع اما گفت: دولت با انجام هزاران آزمایش روزانه ادامه خواهد داد و انجام این کار حتی در میان آخرین چالش است. —نوح Higgins-دان

نمودار توصیف خشونت پلیس در امریکا

4:28 p. m. و — وجود دارد هیچ مقام رسمی فدرال پایگاه داده از افغانستان در ایالات متحده, اما داده های جمع آوری شده توسط محققان مستقل است درخشید نور را در چگونه بسیاری از مردم مرگ در هر سال در دست اجرای قانون است.

بیش از 1000 نفر کشته شدند با اجرای قانون در سال گذشته با توجه به نقشه برداری از خشونت پلیس, یک سازمان است که آهنگ داده. که در حدود سه نفر در هر روز است. کسانی که قتل به طور نامتناسبی تحت تاثیر افرادی که حساب برای نزدیک به یک چهارم از کسانی که کشته شده توسط پلیس با وجود ساخت تا تنها حدود 13 درصد از جمعیت.

داده ها نشان می دهد که در 99% موارد هیچ افسران پلیس همیشه متهم در ارتباط با قتل. که باعث می شود جورج فلوید مورد یک پرت. درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس است که فیلم برداری زانو در Floyd گردن تا او بی توجه بود به اتهام سوم-قتل درجه در روز جمعه. —تاکر و هیگگینس

مدیر عامل شرکت بوئینگ مسائل یادداشت تعهد تحمل صفر برای تبعیض

4:18 p. m. و — بوئینگ مدیر عامل دیو کالهون با صدور یادداشتی به کارکنان در روز جمعه در مورد مرگ جورج فلوید و گفت: این هواپیما تولید کننده تحمل صفر داخلی تبعیض میان کارکنان است. او افزود که این شرکت در حال حاضر فسخ کارکنان برای درگیر شدن در “غیر قابل قبول” به رفتار تبعیض آمیز.

“به عنوان یک رهبر من ایستاده تا برای کسانی که هدف ناعادلانه توسط دیگران” Calhoun گفت. “من انتظار دارم همه بوئینگ رهبران برای انجام همان در شرکت ما و من آنها را تشویق به انجام این کار در جوامع خود را به عنوان به خوبی.”

او همچنین ذکر شده منابع برای کارکنان به افزایش نگرانی ها از جمله یک خط کارکنان می توانند با استفاده از گزارش حوادث. —هانا میلر

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام منع رفت و آمد برای شهر نیویورک

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در جلسه توجیهی روزانه در کالج پزشکی نیویورک در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در سالن پذیرایی خدای اودین نیویورک, مه 7 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

4:13 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که شهر نیویورک را تحت مقررات منع رفت و آمد شب دوشنبه شروع و در 11 p. m. و به مدت تا ساعت 5 شنبه.

کومو گفت: در طول یک مصاحبه با WAMC عمومی رادیو که او و شهردار, بیل د Blasio را بازبینی این که آیا برای تمدید مقررات منع رفت و آمد در صبح است.

به اداره پلیس شهر نیویورک نیز دو حضور خود را برای کمک به جلوگیری از خشونت و اموال خسارت کومو و د Blasio گفت. بیشتر تقویت خواهد شد و اعزام به مناطق مانند پایین منهتن و در مرکز شهر بروکلین که در آن خشونت و صدمه به اموال رخ داده در طول آخر هفته تظاهرات.

قبلا کومو گفت: او معتقد است که اداره پلیس نیویورک shouldhave به اندازه کافی پرسنل, اما او را به تماس در حالت گارد ملی در صورتی که نیاز بیشتری پشتیبان گیری. —نوح Higgins-دان

افسران دنبال اعتراض آنها به عنوان مارس در اطراف شهر در روز شنبه 30 مه سال 2020 در شهر نیویورک.

Jabin Botsford | واشنگتن پست | گتی ایماژ

جورج فلوید خانواده خواستار اتهام قتل درجه اول در برابر پلیس سابق در نور مستقل کالبد شکافی

ترنس فلوید (C) در مراسم شب زنده داری که در آن برادر جورج فلوید کشته شد توسط پلیس, یک هفته پیش در تاریخ 1 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

استفان Maturen | گتی ایماژ

3:53 p. m. و — خانواده جورج فلوید غیر مسلح مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس در هفته گذشته است فشار برای یک قتل درجه اول شارژ واصل شود و در برابر پلیس سابق Derek چوین افسر که فیلم برداری شده بود زانو در Floyd گردن قبل از او درگذشت.

فشار برای یک درجه اول شارژ همراه پس از مستقل گزارش کالبد شکافی نشان داد که فلوید درگذشت خفگی از پایدار فشار بر روی گردن و پشت.

هفته گذشته چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد پس از انتشار یک گزارش کالبد شکافی که پیشنهاد فلوید را زمینه ای قلبی در ارتباط با خویشتن داری و “بالقوه باده در سیستم خود را” به احتمال زیاد منجر به مرگ او شد. برای مطالعه بیشتر در این کالبد شکافی مستقل از CNBC دن منگان. —یلنا Dzhanova

سان فرانسیسکو شهردار گسترش شهر مقررات منع رفت و آمد به طور نامحدود

اعتراض در روز قبل از آن در سان فرانسیسکو تفویض به رومینگ گروه از غارتگران همراه کشش بازار و خیابان و در میدان اتحاد منطقه پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در 30 مه سال 2020 در کالیفرنیا, ایالات متحده است.

Anadolu Agency

3:36 p. m. و — سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد تمدید این شهر مقررات منع رفت و آمد به طور نامحدود پس از گفت که او قرار بود به تحمل خشونت در شهر خود با توجه به آسوشیتد پرس.

“من بسیار ناراحت شد چرا که متاسفانه برخی از خرابکاری آنها فکر کردم این یک بازی فکر می کردند این بود که خنده دار” نژاد گفت.

پلیس سان فرانسیسکو بازداشت حداقل 80 نفر پس از گسترده غارت و خرابکاری یکشنبه که برخی از هدفمند در شهرستان Union Square shopping district, با مردم, سرقت کفش از مربی و Salvatore Ferragamo, فروشگاه, NBC Bay Area گزارش شده است.

دیگر منطقه خلیج شهرستانها مانند سن خوزه و اوکلند نیز تمدید مقررات منع رفت و آمد خود را ، —Riya Bhattacharjee

عکس های فاش شدت اعتراضات گسترده

3:16 pm ET — عکس از سراسر کشور در این آخر هفته نشان می دهد که شدت تظاهرات و میزان تخریب در برخی از نقاط. تصاویری از درگیری معترضان و پلیس تربیع زن آتش سوزی و غارت و مهاجم دستگیری نشان دادن تنش و خشونت که در شهرستانها عمده ایالات متحده. اما تصاویر دیگر نشان می دهد تظاهرات مسالمتآمیز جوامع با هم کار و معترضان با پوشیدن ماسک صورت در حفاظت در برابر coronavirus آنها تقاضا و عدالت اجتماعی است. —هانا میلر

درگیری معترضان با پلیس در شیکاگو در مه 30 سال 2020 در اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که در حالی که بازداشت شده و دوخته شده به زمین با زانو یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

جیم Vondruska | NurPhoto | گتی ایماژ

Los Angeles Police Department فرمانده Cory Palka می ایستد در میان چندین نابود اتومبیل پلیس به عنوان یکی منفجر می شود در حالی که آتش در طول یک اعتراض به مرگ جورج فلوید, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در لس آنجلس.

Mark J. Terrill | AP

افسران پلیس زانو زدن در طول یک تظاهرات در شیروانی مرجان, فلوریدا, on May 30, 2020 در پاسخ به مرگ های اخیر جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که دستگیر شدن و دوخته شده به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

اوا ماری Uzcategui | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شهردار میامی می گوید تظاهرات در برخواهد داشت یک شکست برای بازگشایی, تلاش

3:06 p. m. و — میامی شهردار فرانسیس سوارز گفت که تظاهرات را تنظیم پشت این شهر برنامه ای برای بازگشایی شده است.

“این مجموعه آن را دوباره اما این تلاش مداوم,” سوارز گفت: در CNBC “قدرت ناهار.”

میامی دارای بالاترین تعداد Covid-19 مورد در فلوریدا. سوارز خودش را آزمایش مثبت اگر چه او گفت که او در حال حاضر در سلامت خوب است. بیش از 2000 فلوریدا کشته شده اند و پیمانکاری ویروس.

میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez به تعویق افتاد بازگشایی سواحل عمومی در شهرستان پس از تظاهرات. —آملیا Lucas

صنعت موسیقی است که خواستار یک ” خاموشی روز سه شنبه در واکنش به مرگ جورج فلوید

2:57 p. m. و — دو نفر از مدیران Atlantic Records راه اندازی رسانه های اجتماعی با هشتگ #TheShowMustBePaused به عنوان بخشی از یک صنعت گسترده برای “خاموشی شنبه” در پاسخ به مرگ جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و “سیاه و سفید دیگر شهروندان در دست پلیس است.”

خاموشی تماس برای صنعت موسیقی به توقف عملیات در روز سه شنبه به آگاهی به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در آمریکا

“سه شنبه, ژوئن 2nd, به معنای عمدا اخلال در کار در هفته” Brianna Agyemang و Jamila توماس مدیران ارشد بازاریابی در اقیانوس اطلس سوابق نوشت: در Instagram. “صنعت موسیقی یک صنعت چند میلیارد دلاری. یک صنعت است که سود و عمدتا از هنر سیاه و سفید. ماموریت ما این است که به نگه داشتن صنایع بزرگ از جمله شرکت های بزرگ [و] شرکای خود را که بهره مندی از تلاش های مبارزات و موفقیت های سیاه مردم پاسخگو باشد.”

در میان کسانی که در حمایت از خاموشی شنبه پیام هستند: Warner Music Group, interscope Records RCA Records, Columbia Records کاپیتول گروه موسیقی و جمهوری سوابق. —سارا Whitten

فرمانداران شلاق را در مغلوب ساختن پیشی جستن

2:34 p. m. و — دو دموکراتیک فرمانداران میشیگان گرچن Whitmer و جی “J. B.” Pritzer را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کلمه در مورد چگونه ملت را استانداران به کار گرفته اند تظاهرات و شورش های زیر با پلیس از قتل جورج فلوید.

Whitmer در بیانیه ای پس از فرمانداران تا به حال یک کنفرانس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور نظر شد “خطرناک” و “عمیقا نگران کننده” در حالی که پریتزکر گفت: آنها “التهاب” و وضعیت “بدتر است.”

Whitmer گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “بارها و بارها و وحشیانه حمله فرمانداران که در حال انجام همه چیز آنها می توانند به حفظ صلح در حالی که مبارزه یک بار در یک نسل جهانی همه گیر.”

“رئیس جمهور خطرناک نظرات باید به شدت مربوط به همه آمریکایی ها زیرا آنها با ارسال یک سیگنال روشن است که این دولت مصمم است به افشانده شدن بذر نفرت و تقسیم بندی که من از ترس تنها منجر به خشونت بیشتر و تخریب” او گفت:.

پریتزکر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در آن تماس “من شده است فوق العاده در مورد شعارهای شده است که مورد استفاده توسط شما” با توجه به متن خود ارز توییتی توسط نیویورک تایمز خبرنگار کتی راجرز.

“آن بوده است التهابی و این درست نیست که افسر به چوک جورج فلوید به مرگ” پریتزکر گفت. “لفاظی که بیرون آمدن از کاخ سفید است که ساخت آن بدتر است.” —دن منگان, مایکل Wayland

بارگذاری, بلند کردن اجسام و DoorDash تعلیق خدمات در برخی از شهرستانها با توجه به حکومت

2:12 p. m. و — بارگذاری, بلند کردن اجسام و DoorDash در حال توقف خدمات در تعدادی از شهرستانها در سراسر کشور به منظور تطابق با مقررات منع رفت و آمد سفارشات در پی تظاهرات.

بارگذاری به حالت تعلیق خدمات در لس آنجلس و اوکلند و سان فرانسیسکو و بخش هایی از مینیاپولیس ، Lyft گفت این است که زیر محلی هدایت به پیروی از حکومت. DoorDash نیز توقف عملیات در شهرستانها است که باید حکومت در اثر. —جسیکا Bursztynsky, Deirdre Bosa

Facebook کارکنان در اعتراض به تصمیم به وزش مغلوب ساختن پیشی جستن پست در غارت

1:59 p. m. و — چند Facebook کارکنان اعلام کرد آنها در حال شرکت در یک “مجازی اعتصاب” در اعتراض به این شرکت تصمیم به متوسط پست های اخیر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سه کارمند ارسال شده در توییتر خود را به شرکت در اعتصاب گفت: آنها نا امید شد و شرمنده در Facebook رهبری را برای تعدیل یک شنبه پست با مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

این شرکت استانداردهای جامعه دولت است که Facebook را “حذف زبان است که با تحریک و یا تسهیل خشونت های جدی است.” —سالوادور رودریگز

سی شهردار اعلام کرد در اوایل حکومت نظامی پس از “آسیب قابل توجهی’ یکشنبه شب

تظاهرات و تجمع در اطراف یک اتش در میان تظاهرات در برابر مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن مه 31 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

1 p. m. و — واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت: او تحمیل خواهد شد 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد پس از تظاهرات خشونت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید ناشی از “آسیب قابل توجهی” در شهرستان خود را.

Bowser خود یک دموکرات بود تحمیل 11 p. m. منع رفت و آمد در یکشنبه شب زمانی که جمعیت کثیری از معترضان با پلیس در نزدیکی کاخ سفید است. اموال خسارت آتش سوزی های متعدد و ده ها تن بازداشت شدند و گزارش شده است. “ما نمی خواهد اجازه می دهد که در ادامه تخریب شهر ما توسط افرادی که می آیند اینجا برای اعتراض و یا توسط سی ساکنان” Bowser خود گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز دوشنبه, NBC News گزارش شده است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany انتقاد Bowser خود در فاکس نیوز در اوایل صبح روز دوشنبه. “شهردار سی نیست مسئله یک حکومت نظامی تا 11 p. m. به خوبی حدس بزنید چه ؟ در 10 p. m. شما تا به حال سنت جان کلیسا سوزاندن” McEnany گفت. —کوین Breuninger

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس فرمانداران در مواجهه با تظاهرات ‘ضعیف’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسش و پاسخ در دیدار با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در آوریل 28, 2020 در واشنگتن, DC.

داگ میلز | نیویورک تایمز | استخر | گتی ایماژ

12:30 p. m. ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاره به فرمانداران در یک تماس تلفنی پرداختن به پلیس به قتل جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس هفته گذشته است.

“شما باید برای تسلط, اگر شما نمی تسلط شما به هدر رفتن وقت خود را. آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما, شما در حال رفتن به مانند یک دسته از مهناز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران با توجه به صوتی از تماس اول به دست آمده توسط رادیو فردا.

“شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. تظاهرات خشونت آمیز را در چندین ایالت بیش از آخر هفته به عنوان ششمین روز تظاهرات در سراسر کشور همچنان ادامه دارد. کسانی که معترض شده اند انتقاد از پاسخ توسط پلیس, که در برخی از موارد باید از طریق کشت و زرع معترضان و گفته maced یک کودک است. —یلنا Dzhanova

کانزاس سیتی شهردار خواستار دولت به کار بیشتر با کسب و کار متعلق به

کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس آدرس تظاهرکنندگان با یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در طول یک تظاهرات در کانتری کلاب پلازا در 31 ماه مه سال 2020 در کانزاس سیتی ،

جیمی اسکوایر | گتی ایماژ

12 p. m. و — Kansas City, Missouri شهردار Quinton لوکاس به نام برای دولت به کار با سیاه و سفید متعلق به کسب و کار بیشتر به عنوان یک راه برای حمایت از برابری در دراز مدت.

“من فکر می کنم هنگامی که ما بحث در مورد کسب و کار آمریکا یکی از چیزهایی که مهم است این است مداوم و پایدار به روش خرید خدمات و تجهیزات از سیاه و سفید متعلق به فروشندگان و کسب و کار متعلق به” لوکاس گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.”

تظاهرکنندگان نگه علائم در طول یک تظاهرات در کانتری کلاب پلازا در 31 ماه مه سال 2020 در کانزاس سیتی ،

جیمی اسکوایر | گتی ایماژ

لوکاس گفت که در کانزاس سیتی inner-city, کسب و کارهای کوچک بودند سخت ترین ضربه stay-at-home سفارشات چرا که آنها نمی باید روابط قوی با بانک ها.

شهردار همچنین گفت که در شهرستانها نیاز به تجدید نظر در چگونه آنها را جذب و آموزش افسران پلیس برای حل “ریشه” از مشکل است. —آملیا Lucas

اوکلند بازداشت 60 در شیراز

یک نشان دهنده اجرا می شود به ضربه جمعیت-کنترل قوطی در اعتراض به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید تحت مینیاپولیس بازداشت پلیس در اوکلند کالیفرنیا 29 مه سال 2020 است.

استفان لام | ایسنا

11:30 a. m. ET — اوکلند پلیس دستگیر و حدود 60 نفر در طول یکشنبه شب تظاهرات برای جرایم از جمله تیراندازی در افسران خرابکاری و غارت و در اختیار داشتن غیر قانونی از سلاح گرم به گفته NBC Bay Area.

پلیس همچنین از بازداشت سه نفر زیر یک گزارش از آتشباری در بخش ساختمان اداری. بدون آسیب گزارش شده است به گفته پلیس. ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد قابل توجه غارت با آسیب شدید به عرض به عنوان معترضان مواجه با پلیس ضد شورش و حتی به عنوان آنها شهر را به شهردار تحمیل حکومت نظامی. —Riya Bhattacharjee

باراک اوباما را تحسین فعالان را محکوم خشونت

11:19 p. m. و — رئیس جمهور سابق باراک اوباما گذراند یک پست وبلاگ مشاوره با فعالان در, چگونه به نوبه خود خشم و انزجار بیش از جورج فلوید مرگ در دست یک افسر پلیس به معنی اصلاحات.

اوباما گفت: در سراسر کشور تظاهرات بیش از فلوید مرگ او را “امیدوار” در حالی که محکومیت خشونت و تخریب است که از تظاهرات.

رئيس جمهور سابق خواست فعالان رد احساس بدبینانه در مورد اهمیت رای گیری: “خط پایین این است: اگر ما می خواهیم به تغییر واقعی و سپس انتخاب نیست بین اعتراض و سیاست است. ما باید هر دو را انجام دهد.” اوباما مشغول به کار به عنوان یک سازمان جامعه در شیکاگو قبل از در حال اجرا برای انتخاب ، او تایید کرده است جو بایدن معاون سابق رییس جمهور در سال 2020 انتخابات. —کوین Breuninger

مردم را به شرکت در یک تظاهرات در 31 ماه مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

استفان فری | VIEW مطبوعات | گتی ایماژ

مینیاپولیس پلیس ارائه شده 44 نفر ناخودآگاه با گردن محدودیت در پنج سال

پلیس هدف گاز اشک آور و تفنگ در طول یک تظاهرات در 28 مه سال 2020 در سنت پل

اسکات اولسون | گتی ایماژ

10:09 a. m. و — گردن مهار استفاده می شود توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در آوردن یک مستعد و دستبند جورج فلوید غیر معمول نیست برای این شهرستان در اجرای قانون است. از اوایل 2015, مینیاپولیس, اداره پلیس, افسران ارائه شده اند مردم ناخودآگاه با گردن محدودیت 44 بار یک NBC News تجزیه و تحلیل یافت.

کارشناسان گفته NBC این تعداد به نظر می رسد به طور غیر منتظره ای بالا است.

“این حس مشترک” گفت: Plumas County California, معاون کلانتر اد Obayashi — یک وکیل و متخصص در استفاده از زور. “هر زمان که شما قطع کسی راه هوایی و یا مسدود کردن جریان خون به مغز می تواند منجر به آسیب جدی و یا مرگ را به عنوان ما را دیده اند در بسیاری از این فجایع. با استفاده از این تاکتیک آن خود انجام تراژدی است.” —تری کالن

مقامات هشدار می دهند تظاهرات می تواند کمک به گسترش ویروس

تجمع اعتراضی در میدان پارک لافایت در خارج از کاخ سفید در 31 ماه مه سال 2020 در واشنگتن, DC.

Tasos Katopodis | گتی ایماژ

10:07 a. m. و — به عنوان اعتصاب سراسری در سراسر ایالات متحده و مقامات در حال صدایی زنگ که چنین تجمع جرم می تواند اجازه می دهد coronavirus در سراسر جمعیت.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از چالش بیرون آمدن از حوادث هفته گذشته” سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت: در یک مصاحبه با CNBC “Squawk Box” در روز دوشنبه. “یکی از آنها خواهد بود که احتمالا زنجیره انتقال را بدست روشن توسط اجتماعات بزرگ. من فکر نمی کنم واقعا وجود دارد یک سوال در مورد آن.”

متحده کاسته محدودیت به معنای محدود کردن گسترش ویروس در هفته های اخیر به خصوص که برخی از مطالعات نشان می دهد که ویروس نیست گسترش به راحتی در خارج از منزل. این تظاهرات در حال حاضر به طور قابل توجهی خطر بزرگتر به گسترش روز افزون ویروس Gottlieb گفت.

“این نه یک روز در ساحل و یا رفتن به یک پیک نیک که در آن شما و شما ممکن است در گروه های بزرگتر اما وجود دارد برخی از اجتماعی فاصله و شما قادر خواهید بود به برخی از اقدامات احتیاطی” او گفت:. “در این نوع از تجمعات در این نوع از جمعیت که بسیاری از از دست کنترل جمعیت, شما در حال رفتن به قادر به گرفتن آن از انواع هشدارها.” —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

مرک مدیر عامل Kenneth Frazier تماس رهبران کسب و کار برای ایجاد اشتغال در میان همه گیر

9:54 p. m. و — در بحث ارتباط بین coronavirus و تظاهرات ناشی از مرگ جورج فلوید مرک مدیر عامل Kenneth Frazier گفت: رهبران در جامعه کسب و کار می تواند یک “نیروی وحدت” و توانایی ایجاد مشاغل جدید CNBC آملیا لوکاس گزارش.

“افزایش بیکاری منجر به ناامیدی” Frazier گفت CNBC “Squawk Box.”

“ناامیدی منجر به آنچه ما می بینیم در خیابان.” بیش از 41 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست از اواسط ماه مارس در میان ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. —هانا میلر

تظاهرات شکستن در سراسر کشور

Facebook کارکنان صحبت کردن در برابر سیاست در مغلوب ساختن پیشی جستن پست

شرط بنیانگذار تماس برای $14 تریلیون دلار در ایران برای برده داری

9:12 p. m. و — “در حال حاضر زمان برای رفتن به بزرگ” را به نگه داشتن آمریکا از تقسیم شدن به دو نابرابر جوامع است. که از رابرت جانسون, بنیانگذار شرط در مصاحبه ای با CNBC پس از یک تعطیلات آخر هفته از اعتراضات گسترده بیش از جورج فلوید مرگ در دست افسران پلیس در مینیاپولیس.

Decrying ذاتی نابرابری نژادی در امریکا جانسون به نام برای ثروت عظیم انتقال در فرم از $14 تریلیون دلار در ایران برای برده داری.

“فکر می کنم در این مورد. پس 200-plus-سال یا بیشتر از برده داری کار گرفته شده با هیچ غرامت یک ثروت انتقال. محرومیت از دسترسی به آموزش و پرورش است که یک راننده اصلی انباشت درآمد و ثروت است و ثروت انتقال” جانسون گفت.

بخوانید متی کوشک کامل مقاله در مورد جانسون تماس برای پرداخت غرامت در اینجا. —الیزابت ساقی کردوا

جزئیات CNBC قبلی پوشش در سراسر کشور تظاهرات: آمریکا متجاوزین به عنوان تظاهرات فوران بیش از خشونت پلیس در میان همه گیر مرگبار و رکورد بیکاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو