زنده به روز رسانی: DC شهردار مجموعه در اوایل حکومت نظامی پس از “آسیب قابل توجهی’ یکشنبه شب

یک معترض می اندازد یک پرچم ما را به یک سوختن مانع در طول یک تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در 31 ماه مه سال 2020 در واشنگتن, DC.

روبرتو اشمیت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شهرستانها در سراسر آمریکا در حال وضعیتی وخیم از یک آخر هفته از ناآرامی در طول تظاهرات که پس از فوران جورج فلوید درگذشت در طول بازداشت در مینیاپولیس.

غیر مسلح سیاه مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت با وجود گریه می کند از فلوید است که او نمی تواند نفس بکشد.

بسیاری از دولت های محلی و نهاد حکومت بیش از آخر هفته در تلاش برای حل تجمع جرم. هنوز اعتراضات ادامه به ساعات اولیه روز شنبه در برخی از نقاط.

مدیران و رهبران کسب و کار تا حد زیادی ابراز حمایت از تظاهرکنندگان و خواستار تهاجمی و عمدی تلاش برای کاهش نابرابری های اجتماعی و اقتصادی.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در تظاهرات آوردن ایالات متحده این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

سی شهردار اعلام کرد در اوایل حکومت نظامی پس از “آسیب قابل توجهی’ یکشنبه شب

مردم سعی می کنید برای شکستن به یک ساختمان اداری در سراسر کشور در میان ناآرامی های پس از مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید, در واشنگتن, ایالات متحده, مه 31 سال 2020 است.

جیم Bourg | ایسنا

1 p. m. و — واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت: او تحمیل خواهد شد 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد پس از تظاهرات خشونت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید ناشی از “آسیب قابل توجهی” در شهرستان خود را.

Bowser خود یک دموکرات بود تحمیل 11 p. m. منع رفت و آمد در یکشنبه شب زمانی که جمعیت کثیری از معترضان با پلیس در نزدیکی کاخ سفید است. اموال خسارت آتش سوزی های متعدد و ده ها تن بازداشت شدند و گزارش شده است. “ما نمی خواهد اجازه می دهد که در ادامه تخریب شهر ما توسط افرادی که می آیند اینجا برای اعتراض و یا توسط سی ساکنان” Bowser خود گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز دوشنبه, NBC News گزارش شده است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany انتقاد Bowser خود در فاکس نیوز در اوایل صبح روز دوشنبه. “شهردار سی نیست مسئله یک حکومت نظامی تا 11 p. m. به خوبی حدس بزنید چه ؟ در 10 p. m. شما تا به حال سنت جان کلیسا سوزاندن” McEnany گفت. —کوین Breuninger

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس فرمانداران در مواجهه با تظاهرات ‘ضعیف’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسش و پاسخ در دیدار با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در آوریل 28, 2020 در واشنگتن, DC.

داگ میلز | نیویورک تایمز | استخر | گتی ایماژ

12:30 p. m. ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاره به فرمانداران در یک تماس تلفنی پرداختن به پلیس به قتل جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس هفته گذشته است.

“شما باید برای تسلط, اگر شما نمی تسلط شما به هدر رفتن وقت خود را. آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما, شما در حال رفتن به مانند یک دسته از مهناز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران با توجه به صوتی از تماس اول به دست آمده توسط رادیو فردا.

“شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. تظاهرات خشونت آمیز را در چندین ایالت بیش از آخر هفته به عنوان ششمین روز تظاهرات در سراسر کشور همچنان ادامه دارد. کسانی که معترض شده اند انتقاد از پاسخ توسط پلیس, که در برخی از موارد باید از طریق کشت و زرع معترضان و گفته maced یک کودک است. —یلنا Dzhanova

کانزاس سیتی شهردار خواستار دولت به کار بیشتر با کسب و کار متعلق به

کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس آدرس تظاهرکنندگان با یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در طول یک تظاهرات در کانتری کلاب پلازا در 31 ماه مه سال 2020 در کانزاس سیتی ،

جیمی اسکوایر | گتی ایماژ

12 p. m. و — Kansas City, Missouri شهردار Quinton لوکاس به نام برای دولت به کار با سیاه و سفید متعلق به کسب و کار بیشتر به عنوان یک راه برای حمایت از برابری در دراز مدت.

“من فکر می کنم هنگامی که ما بحث در مورد کسب و کار آمریکا یکی از چیزهایی که مهم است این است مداوم و پایدار به روش خرید خدمات و تجهیزات از سیاه و سفید متعلق به فروشندگان و کسب و کار متعلق به” لوکاس گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.”

تظاهرکنندگان نگه علائم در طول یک تظاهرات در کانتری کلاب پلازا در 31 ماه مه سال 2020 در کانزاس سیتی ،

جیمی اسکوایر | گتی ایماژ

لوکاس گفت که در کانزاس سیتی inner-city, کسب و کارهای کوچک بودند سخت ترین ضربه stay-at-home سفارشات چرا که آنها نمی باید روابط قوی با بانک ها.

شهردار همچنین گفت که در شهرستانها نیاز به تجدید نظر در چگونه آنها را جذب و آموزش افسران پلیس برای حل “ریشه” از مشکل است. —آملیا Lucas

اوکلند بازداشت 60 در شیراز

یک نشان دهنده اجرا می شود به ضربه جمعیت-کنترل قوطی در اعتراض به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید تحت مینیاپولیس بازداشت پلیس در اوکلند کالیفرنیا 29 مه سال 2020 است.

استفان لام | ایسنا

11:30 a. m. ET — اوکلند پلیس دستگیر و حدود 60 نفر در طول یکشنبه شب تظاهرات برای جرایم از جمله تیراندازی در افسران خرابکاری و غارت و در اختیار داشتن غیر قانونی از سلاح گرم به گفته NBC Bay Area.

پلیس همچنین از بازداشت سه نفر زیر یک گزارش از آتشباری در بخش ساختمان اداری. بدون آسیب گزارش شده است به گفته پلیس. ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد قابل توجه غارت با آسیب شدید به عرض به عنوان معترضان مواجه با پلیس ضد شورش و حتی به عنوان آنها شهر را به شهردار تحمیل حکومت نظامی. —Riya Bhattacharjee

باراک اوباما را تحسین فعالان را محکوم خشونت

11:19 p. m. و — رئیس جمهور سابق باراک اوباما گذراند یک پست وبلاگ مشاوره با فعالان در, چگونه به نوبه خود خشم و انزجار بیش از جورج فلوید مرگ در دست یک افسر پلیس به معنی اصلاحات.

اوباما گفت: در سراسر کشور تظاهرات بیش از فلوید مرگ او را “امیدوار” در حالی که محکومیت خشونت و تخریب است که از تظاهرات.

رئيس جمهور سابق خواست فعالان رد احساس بدبینانه در مورد اهمیت رای گیری: “خط پایین این است: اگر ما می خواهیم به تغییر واقعی و سپس انتخاب نیست بین اعتراض و سیاست است. ما باید هر دو را انجام دهد.” اوباما مشغول به کار به عنوان یک سازمان جامعه در شیکاگو قبل از در حال اجرا برای انتخاب ، او تایید کرده است جو بایدن معاون سابق رییس جمهور در سال 2020 انتخابات. —کوین Breuninger

مردم را به شرکت در یک تظاهرات در 31 ماه مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

استفان فری | VIEW مطبوعات | گتی ایماژ

مینیاپولیس پلیس ارائه شده 44 نفر ناخودآگاه با گردن محدودیت در پنج سال

پلیس هدف گاز اشک آور و تفنگ در طول یک تظاهرات در 28 مه سال 2020 در سنت پل

اسکات اولسون | گتی ایماژ

10:09 a. m. و — گردن مهار استفاده می شود توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در آوردن یک مستعد و دستبند جورج فلوید غیر معمول نیست برای این شهرستان در اجرای قانون است. از اوایل 2015, مینیاپولیس, اداره پلیس, افسران ارائه شده اند مردم ناخودآگاه با گردن محدودیت 44 بار یک NBC News تجزیه و تحلیل یافت.

کارشناسان گفته NBC این تعداد به نظر می رسد به طور غیر منتظره ای بالا است.

“این حس مشترک” گفت: Plumas County California, معاون کلانتر اد Obayashi — یک وکیل و متخصص در استفاده از زور. “هر زمان که شما قطع کسی راه هوایی و یا مسدود کردن جریان خون به مغز می تواند منجر به آسیب جدی و یا مرگ را به عنوان ما را دیده اند در بسیاری از این فجایع. با استفاده از این تاکتیک آن خود انجام تراژدی است.” —تری کالن

مقامات هشدار می دهند تظاهرات می تواند کمک به گسترش ویروس

تجمع اعتراضی در میدان پارک لافایت در خارج از کاخ سفید در 31 ماه مه سال 2020 در واشنگتن, DC.

Tasos Katopodis | گتی ایماژ

10:07 a. m. و — به عنوان اعتصاب سراسری در سراسر ایالات متحده و مقامات در حال صدایی زنگ که چنین تجمع جرم می تواند اجازه می دهد coronavirus در سراسر جمعیت.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از چالش بیرون آمدن از حوادث هفته گذشته” سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت: در یک مصاحبه با CNBC “Squawk Box” در روز دوشنبه. “یکی از آنها خواهد بود که احتمالا زنجیره انتقال را بدست روشن توسط اجتماعات بزرگ. من فکر نمی کنم واقعا وجود دارد یک سوال در مورد آن.”

متحده کاسته محدودیت به معنای محدود کردن گسترش ویروس در هفته های اخیر به خصوص که برخی از مطالعات نشان می دهد که ویروس نیست گسترش به راحتی در خارج از منزل. این تظاهرات در حال حاضر به طور قابل توجهی خطر بزرگتر به گسترش روز افزون ویروس Gottlieb گفت.

“این نه یک روز در ساحل و یا رفتن به یک پیک نیک که در آن شما و شما ممکن است در گروه های بزرگتر اما وجود دارد برخی از اجتماعی فاصله و شما قادر خواهید بود به برخی از اقدامات احتیاطی” او گفت:. “در این نوع از تجمعات در این نوع از جمعیت که بسیاری از از دست کنترل جمعیت, شما در حال رفتن به قادر به گرفتن آن از انواع هشدارها.” —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

مرک مدیر عامل Kenneth Frazier تماس رهبران کسب و کار برای ایجاد اشتغال در میان همه گیر

9:54 p. m. و — در بحث ارتباط بین coronavirus و تظاهرات ناشی از مرگ جورج فلوید مرک مدیر عامل Kenneth Frazier گفت: رهبران در جامعه کسب و کار می تواند یک “نیروی وحدت” و توانایی ایجاد مشاغل جدید CNBC آملیا لوکاس گزارش.

“افزایش بیکاری منجر به ناامیدی” Frazier گفت CNBC “Squawk Box.”

“ناامیدی منجر به آنچه ما می بینیم در خیابان.” بیش از 41 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست از اواسط ماه مارس در میان ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. —هانا میلر

تظاهرات شکستن در سراسر کشور

Facebook کارکنان صحبت کردن در برابر سیاست در مغلوب ساختن پیشی جستن پست

شرط بنیانگذار تماس برای $14 تریلیون دلار در ایران برای برده داری

9:12 p. m. و — “در حال حاضر زمان برای رفتن به بزرگ” را به نگه داشتن آمریکا از تقسیم شدن به دو نابرابر جوامع است. که از رابرت جانسون, بنیانگذار شرط در مصاحبه ای با CNBC پس از یک تعطیلات آخر هفته از اعتراضات گسترده بیش از جورج فلوید مرگ در دست افسران پلیس در مینیاپولیس.

Decrying ذاتی نابرابری نژادی در امریکا جانسون به نام برای ثروت عظیم انتقال در فرم از $14 تریلیون دلار در ایران برای برده داری.

“فکر می کنم در این مورد. پس 200-plus-سال یا بیشتر از برده داری کار گرفته شده با هیچ غرامت یک ثروت انتقال. محرومیت از دسترسی به آموزش و پرورش است که یک راننده اصلی انباشت درآمد و ثروت است و ثروت انتقال” جانسون گفت.

بخوانید متی کوشک کامل مقاله در مورد جانسون تماس برای پرداخت غرامت در اینجا. —الیزابت ساقی کردوا

جزئیات CNBC قبلی پوشش در سراسر کشور تظاهرات: آمریکا متجاوزین به عنوان تظاهرات فوران بیش از خشونت پلیس در میان همه گیر مرگبار و رکورد بیکاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>