زنده به روز رسانی: Cuomo, اعلام مقررات منع رفت و آمد نیویورک; خانواده جورج فلوید خواستار 1-مدرک اتهام قتل

یک معترض می اندازد یک پرچم ما را به یک سوختن مانع در طول یک تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در 31 ماه مه سال 2020 در واشنگتن, DC.

روبرتو اشمیت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شهرستانها در سراسر آمریکا در حال وضعیتی وخیم از یک آخر هفته از ناآرامی در طول تظاهرات که پس از فوران جورج فلوید درگذشت در طول بازداشت در مینیاپولیس.

غیر مسلح سیاه مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت با وجود گریه می کند از فلوید است که او نمی تواند نفس بکشد.

بسیاری از دولت های محلی و نهاد حکومت بیش از آخر هفته در تلاش برای حل تجمع جرم. هنوز اعتراضات ادامه به ساعات اولیه روز شنبه در برخی از نقاط.

مدیران و رهبران کسب و کار تا حد زیادی ابراز حمایت از تظاهرکنندگان و خواستار تهاجمی و عمدی تلاش برای کاهش نابرابری های اجتماعی و اقتصادی.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در تظاهرات آوردن ایالات متحده این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

کالیفرنیا می افزاید: بیشتر اعضای گارد ملی در اعتراض به پاسخ برگ آن به محلات به موسسه حکومت

4:50 p. m. و — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom وجود دارد گفت: 7,000 California Highway Patrol افسران در پاسخ به اعتراضات در سراسر کشور و که او اضافه شده اضافی 1,100 از اعضای گارد ملی را به واکنش آوردن مجموع به بیش از 4500.

وقتی پرسیده شد که در مورد یک ایالت مقررات منع رفت و آمد, Newsom گفت: او را ترک آن را به رهبران محلی به تصمیم می گیرید که آیا به موسسه حکومت نظامی از مناطق مختلف کشور شاهد شرایط مختلف.

“سیاه و سفید جامعه است مسئول آنچه اتفاق می افتد در این کشور در حال حاضر ما” Newsom گفت. “ما نهادهای مسئول هستند. ما پاسخگو به این لحظه است.”

Newsom جواب نداد وقتی پرسید که آیا او نگران اگر تظاهرات منجر به Covid-19 شیوع در کالیفرنیا جوامع اما گفت: دولت با انجام هزاران آزمایش روزانه ادامه خواهد داد و انجام این کار حتی در میان آخرین چالش است. —نوح Higgins-دان

نمودار توصیف خشونت پلیس در امریکا

4:28 p. m. و — وجود دارد هیچ مقام رسمی فدرال پایگاه داده از افغانستان در ایالات متحده, اما داده های جمع آوری شده توسط محققان مستقل است درخشید نور را در چگونه بسیاری از مردم مرگ در هر سال در دست اجرای قانون است.

بیش از 1000 نفر کشته شدند با اجرای قانون در سال گذشته با توجه به نقشه برداری از خشونت پلیس, یک سازمان است که آهنگ داده. که در حدود سه نفر در هر روز است. کسانی که قتل به طور نامتناسبی تحت تاثیر افرادی که حساب برای نزدیک به یک چهارم از کسانی که کشته شده توسط پلیس با وجود ساخت تا تنها حدود 13 درصد از جمعیت.

داده ها نشان می دهد که در 99% موارد هیچ افسران پلیس همیشه متهم در ارتباط با قتل. که باعث می شود جورج فلوید مورد یک پرت. درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس است که فیلم برداری زانو در Floyd گردن تا او بی توجه بود به اتهام سوم-قتل درجه در روز جمعه. —تاکر و هیگگینس

مدیر عامل شرکت بوئینگ مسائل یادداشت تعهد تحمل صفر برای تبعیض

4:18 p. m. و — بوئینگ مدیر عامل دیو کالهون با صدور یادداشتی به کارکنان در روز جمعه در مورد مرگ جورج فلوید و گفت: این هواپیما تولید کننده تحمل صفر داخلی تبعیض میان کارکنان است. او افزود که این شرکت در حال حاضر فسخ کارکنان برای درگیر شدن در “غیر قابل قبول” به رفتار تبعیض آمیز.

“به عنوان یک رهبر من ایستاده تا برای کسانی که هدف ناعادلانه توسط دیگران” Calhoun گفت. “من انتظار دارم همه بوئینگ رهبران برای انجام همان در شرکت ما و من آنها را تشویق به انجام این کار در جوامع خود را به عنوان به خوبی.”

او همچنین ذکر شده منابع برای کارکنان به افزایش نگرانی ها از جمله یک خط کارکنان می توانند با استفاده از گزارش حوادث. —هانا میلر

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام منع رفت و آمد برای شهر نیویورک

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند در جلسه توجیهی روزانه در کالج پزشکی نیویورک در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در سالن پذیرایی خدای اودین نیویورک, مه 7 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

4:13 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که شهر نیویورک را تحت مقررات منع رفت و آمد شب دوشنبه شروع و در 11 p. m. و به مدت تا ساعت 5 شنبه.

کومو گفت: در طول یک مصاحبه با WAMC عمومی رادیو که او و شهردار, بیل د Blasio را بازبینی این که آیا برای تمدید مقررات منع رفت و آمد در صبح است.

به اداره پلیس شهر نیویورک نیز دو حضور خود را برای کمک به جلوگیری از خشونت و اموال خسارت کومو و د Blasio گفت. بیشتر تقویت خواهد شد و اعزام به مناطق مانند پایین منهتن و در مرکز شهر بروکلین که در آن خشونت و صدمه به اموال رخ داده در طول آخر هفته تظاهرات.

قبلا کومو گفت: او معتقد است که اداره پلیس نیویورک shouldhave به اندازه کافی پرسنل, اما او را به تماس در حالت گارد ملی در صورتی که نیاز بیشتری پشتیبان گیری. —نوح Higgins-دان

جورج فلوید خانواده خواستار اتهام قتل درجه اول در برابر پلیس سابق در نور مستقل کالبد شکافی

3:53 p. m. و — خانواده جورج فلوید غیر مسلح مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس در هفته گذشته است فشار برای یک قتل درجه اول شارژ واصل شود و در برابر پلیس سابق Derek چوین افسر که فیلم برداری شده بود زانو در Floyd گردن قبل از او درگذشت.

فشار برای یک درجه اول شارژ همراه پس از مستقل گزارش کالبد شکافی نشان داد که فلوید درگذشت خفگی از پایدار فشار بر روی گردن و پشت.

هفته گذشته چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد پس از انتشار یک گزارش کالبد شکافی که پیشنهاد فلوید را زمینه ای قلبی در ارتباط با خویشتن داری و “بالقوه باده در سیستم خود را” به احتمال زیاد منجر به مرگ او شد. برای مطالعه بیشتر در این کالبد شکافی مستقل از CNBC دن منگان. —یلنا Dzhanova

سان فرانسیسکو شهردار گسترش شهر مقررات منع رفت و آمد به طور نامحدود

اعتراض در روز قبل از آن در سان فرانسیسکو تفویض به رومینگ گروه از غارتگران همراه کشش بازار و خیابان و در میدان اتحاد منطقه پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در 30 مه سال 2020 در کالیفرنیا, ایالات متحده است.

Anadolu Agency

3:36 p. m. و — سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد تمدید این شهر مقررات منع رفت و آمد به طور نامحدود پس از گفت که او قرار بود به تحمل خشونت در شهر خود با توجه به آسوشیتد پرس.

“من بسیار ناراحت شد چرا که متاسفانه برخی از خرابکاری آنها فکر کردم این یک بازی فکر می کردند این بود که خنده دار” نژاد گفت.

پلیس سان فرانسیسکو بازداشت حداقل 80 نفر پس از گسترده غارت و خرابکاری یکشنبه که برخی از هدفمند در شهرستان Union Square shopping district, با مردم, سرقت کفش از مربی و Salvatore Ferragamo, فروشگاه, NBC Bay Area گزارش شده است.

دیگر منطقه خلیج شهرستانها مانند سن خوزه و اوکلند نیز تمدید مقررات منع رفت و آمد خود را ، —Riya Bhattacharjee

عکس های فاش شدت اعتراضات گسترده

3:16 pm ET — عکس از سراسر کشور در این آخر هفته نشان می دهد که شدت تظاهرات و میزان تخریب در برخی از نقاط. تصاویری از درگیری معترضان و پلیس تربیع زن آتش سوزی و غارت و مهاجم دستگیری نشان دادن تنش و خشونت که در شهرستانها عمده ایالات متحده. اما تصاویر دیگر نشان می دهد تظاهرات مسالمتآمیز جوامع با هم کار و معترضان با پوشیدن ماسک صورت در حفاظت در برابر coronavirus آنها تقاضا و عدالت اجتماعی است. —هانا میلر

درگیری معترضان با پلیس در شیکاگو در مه 30 سال 2020 در اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که در حالی که بازداشت شده و دوخته شده به زمین با زانو یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

جیم Vondruska | NurPhoto | گتی ایماژ

Los Angeles Police Department فرمانده Cory Palka می ایستد در میان چندین نابود اتومبیل پلیس به عنوان یکی منفجر می شود در حالی که آتش در طول یک اعتراض به مرگ جورج فلوید, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در لس آنجلس.

Mark J. Terrill | AP

افسران پلیس زانو زدن در طول یک تظاهرات در شیروانی مرجان, فلوریدا, on May 30, 2020 در پاسخ به مرگ های اخیر جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که دستگیر شدن و دوخته شده به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

اوا ماری Uzcategui | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شهردار میامی می گوید تظاهرات در برخواهد داشت یک شکست برای بازگشایی, تلاش

3:06 p. m. و — میامی شهردار فرانسیس سوارز گفت که تظاهرات را تنظیم پشت این شهر برنامه ای برای بازگشایی شده است.

“این مجموعه آن را دوباره اما این تلاش مداوم,” سوارز گفت: در CNBC “قدرت ناهار.”

میامی دارای بالاترین تعداد Covid-19 مورد در فلوریدا. سوارز خودش را آزمایش مثبت اگر چه او گفت که او در حال حاضر در سلامت خوب است. بیش از 2000 فلوریدا کشته شده اند و پیمانکاری ویروس.

میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez به تعویق افتاد بازگشایی سواحل عمومی در شهرستان پس از تظاهرات. —آملیا Lucas

صنعت موسیقی است که خواستار یک “خاموشی شنبه” در پاسخ به مرگ جورج فلوید

2:57 p. m. و — دو نفر از مدیران Atlantic Records راه اندازی رسانه های اجتماعی با هشتگ #TheShowMustBePaused به عنوان بخشی از یک صنعت گسترده برای “خاموشی شنبه” در پاسخ به مرگ جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و “سیاه و سفید دیگر شهروندان در دست پلیس است.”

خاموشی تماس برای صنعت موسیقی به توقف عملیات در روز سه شنبه به آگاهی به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در آمریکا

“سه شنبه, ژوئن 2nd, به معنای عمدا اخلال در کار در هفته” Brianna Agyemang و Jamila توماس مدیران ارشد بازاریابی در اقیانوس اطلس سوابق نوشت: در Instagram. “صنعت موسیقی یک صنعت چند میلیارد دلاری. یک صنعت است که سود و عمدتا از هنر سیاه و سفید. ماموریت ما این است که به نگه داشتن صنایع بزرگ از جمله شرکت های بزرگ [و] شرکای خود را که بهره مندی از تلاش های مبارزات و موفقیت های سیاه مردم پاسخگو باشد.”

در میان کسانی که در حمایت از خاموشی شنبه پیام هستند: Warner Music Group, interscope Records RCA Records, Columbia Records کاپیتول گروه موسیقی و جمهوری سوابق. —سارا Whitten

فرمانداران شلاق را در مغلوب ساختن پیشی جستن

2:34 p. m. و — دو دموکراتیک فرمانداران میشیگان گرچن Whitmer و جی “J. B.” Pritzer را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کلمه در مورد چگونه ملت را استانداران به کار گرفته اند تظاهرات و شورش های زیر با پلیس از قتل جورج فلوید.

Whitmer در بیانیه ای پس از فرمانداران تا به حال یک کنفرانس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور نظر شد “خطرناک” و “عمیقا نگران کننده” در حالی که پریتزکر گفت: آنها “التهاب” و وضعیت “بدتر است.”

Whitmer گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “بارها و بارها و وحشیانه حمله فرمانداران که در حال انجام همه چیز آنها می توانند به حفظ صلح در حالی که مبارزه یک بار در یک نسل جهانی همه گیر.”

“رئیس جمهور خطرناک نظرات باید به شدت مربوط به همه آمریکایی ها زیرا آنها با ارسال یک سیگنال روشن است که این دولت مصمم است به افشانده شدن بذر نفرت و تقسیم بندی که من از ترس تنها منجر به خشونت بیشتر و تخریب” او گفت:.

پریتزکر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در آن تماس “من شده است فوق العاده در مورد شعارهای شده است که مورد استفاده توسط شما” با توجه به متن خود ارز توییتی توسط نیویورک تایمز خبرنگار کتی راجرز.

“آن بوده است التهابی و این درست نیست که افسر به چوک جورج فلوید به مرگ” پریتزکر گفت. “لفاظی که بیرون آمدن از کاخ سفید است که ساخت آن بدتر است.” —دن منگان, مایکل Wayland

بارگذاری, بلند کردن اجسام و DoorDash تعلیق خدمات در برخی از شهرستانها با توجه به حکومت

2:12 p. m. و — بارگذاری, بلند کردن اجسام و DoorDash در حال توقف خدمات در تعدادی از شهرستانها در سراسر کشور به منظور تطابق با مقررات منع رفت و آمد سفارشات در پی تظاهرات.

بارگذاری به حالت تعلیق خدمات در لس آنجلس و اوکلند و سان فرانسیسکو و بخش هایی از مینیاپولیس ، Lyft گفت این است که زیر محلی هدایت به پیروی از حکومت. DoorDash نیز توقف عملیات در شهرستانها است که باید حکومت در اثر. —جسیکا Bursztynsky, Deirdre Bosa

Facebook کارکنان در اعتراض به تصمیم به وزش مغلوب ساختن پیشی جستن پست در غارت

1:59 p. m. و — چند Facebook کارکنان اعلام کرد آنها در حال شرکت در یک “مجازی اعتصاب” در اعتراض به این شرکت تصمیم به متوسط پست های اخیر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سه کارمند ارسال شده در توییتر خود را به شرکت در اعتصاب گفت: آنها نا امید شد و شرمنده در Facebook رهبری را برای تعدیل یک شنبه پست با مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

این شرکت استانداردهای جامعه دولت است که Facebook را “حذف زبان است که با تحریک و یا تسهیل خشونت های جدی است.” —سالوادور رودریگز

سی شهردار اعلام کرد در اوایل حکومت نظامی پس از “آسیب قابل توجهی’ یکشنبه شب

تظاهرات و تجمع در اطراف یک اتش در میان تظاهرات در برابر مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن مه 31 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

1 p. m. و — واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت: او تحمیل خواهد شد 7 p. m. مقررات منع رفت و آمد پس از تظاهرات خشونت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید ناشی از “آسیب قابل توجهی” در شهرستان خود را.

Bowser خود یک دموکرات بود تحمیل 11 p. m. منع رفت و آمد در یکشنبه شب زمانی که جمعیت کثیری از معترضان با پلیس در نزدیکی کاخ سفید است. اموال خسارت آتش سوزی های متعدد و ده ها تن بازداشت شدند و گزارش شده است. “ما نمی خواهد اجازه می دهد که در ادامه تخریب شهر ما توسط افرادی که می آیند اینجا برای اعتراض و یا توسط سی ساکنان” Bowser خود گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز دوشنبه, NBC News گزارش شده است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany انتقاد Bowser خود در فاکس نیوز در اوایل صبح روز دوشنبه. “شهردار سی نیست مسئله یک حکومت نظامی تا 11 p. m. به خوبی حدس بزنید چه ؟ در 10 p. m. شما تا به حال سنت جان کلیسا سوزاندن” McEnany گفت. —کوین Breuninger

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس فرمانداران در مواجهه با تظاهرات ‘ضعیف’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسش و پاسخ در دیدار با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در آوریل 28, 2020 در واشنگتن, DC.

داگ میلز | نیویورک تایمز | استخر | گتی ایماژ

12:30 p. m. ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاره به فرمانداران در یک تماس تلفنی پرداختن به پلیس به قتل جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس هفته گذشته است.

“شما باید برای تسلط, اگر شما نمی تسلط شما به هدر رفتن وقت خود را. آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما, شما در حال رفتن به مانند یک دسته از مهناز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران با توجه به صوتی از تماس اول به دست آمده توسط رادیو فردا.

“شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. تظاهرات خشونت آمیز را در چندین ایالت بیش از آخر هفته به عنوان ششمین روز تظاهرات در سراسر کشور همچنان ادامه دارد. کسانی که معترض شده اند انتقاد از پاسخ توسط پلیس, که در برخی از موارد باید از طریق کشت و زرع معترضان و گفته maced یک کودک است. —یلنا Dzhanova

کانزاس سیتی شهردار خواستار دولت به کار بیشتر با کسب و کار متعلق به

کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس آدرس تظاهرکنندگان با یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در طول یک تظاهرات در کانتری کلاب پلازا در 31 ماه مه سال 2020 در کانزاس سیتی ،

جیمی اسکوایر | گتی ایماژ

12 p. m. و — Kansas City, Missouri شهردار Quinton لوکاس به نام برای دولت به کار با سیاه و سفید متعلق به کسب و کار بیشتر به عنوان یک راه برای حمایت از برابری در دراز مدت.

“من فکر می کنم هنگامی که ما بحث در مورد کسب و کار آمریکا یکی از چیزهایی که مهم است این است مداوم و پایدار به روش خرید خدمات و تجهیزات از سیاه و سفید متعلق به فروشندگان و کسب و کار متعلق به” لوکاس گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.”

تظاهرکنندگان نگه علائم در طول یک تظاهرات در کانتری کلاب پلازا در 31 ماه مه سال 2020 در کانزاس سیتی ،

جیمی اسکوایر | گتی ایماژ

لوکاس گفت که در کانزاس سیتی inner-city, کسب و کارهای کوچک بودند سخت ترین ضربه stay-at-home سفارشات چرا که آنها نمی باید روابط قوی با بانک ها.

شهردار همچنین گفت که در شهرستانها نیاز به تجدید نظر در چگونه آنها را جذب و آموزش افسران پلیس برای حل “ریشه” از مشکل است. —آملیا Lucas

اوکلند بازداشت 60 در شیراز

یک نشان دهنده اجرا می شود به ضربه جمعیت-کنترل قوطی در اعتراض به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید تحت مینیاپولیس بازداشت پلیس در اوکلند کالیفرنیا 29 مه سال 2020 است.

استفان لام | ایسنا

11:30 a. m. ET — اوکلند پلیس دستگیر و حدود 60 نفر در طول یکشنبه شب تظاهرات برای جرایم از جمله تیراندازی در افسران خرابکاری و غارت و در اختیار داشتن غیر قانونی از سلاح گرم به گفته NBC Bay Area.

پلیس همچنین از بازداشت سه نفر زیر یک گزارش از آتشباری در بخش ساختمان اداری. بدون آسیب گزارش شده است به گفته پلیس. ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد قابل توجه غارت با آسیب شدید به عرض به عنوان معترضان مواجه با پلیس ضد شورش و حتی به عنوان آنها شهر را به شهردار تحمیل حکومت نظامی. —Riya Bhattacharjee

باراک اوباما را تحسین فعالان را محکوم خشونت

11:19 p. m. و — رئیس جمهور سابق باراک اوباما گذراند یک پست وبلاگ مشاوره با فعالان در, چگونه به نوبه خود خشم و انزجار بیش از جورج فلوید مرگ در دست یک افسر پلیس به معنی اصلاحات.

اوباما گفت: در سراسر کشور تظاهرات بیش از فلوید مرگ او را “امیدوار” در حالی که محکومیت خشونت و تخریب است که از تظاهرات.

رئيس جمهور سابق خواست فعالان رد احساس بدبینانه در مورد اهمیت رای گیری: “خط پایین این است: اگر ما می خواهیم به تغییر واقعی و سپس انتخاب نیست بین اعتراض و سیاست است. ما باید هر دو را انجام دهد.” اوباما مشغول به کار به عنوان یک سازمان جامعه در شیکاگو قبل از در حال اجرا برای انتخاب ، او تایید کرده است جو بایدن معاون سابق رییس جمهور در سال 2020 انتخابات. —کوین Breuninger

مردم را به شرکت در یک تظاهرات در 31 ماه مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

استفان فری | VIEW مطبوعات | گتی ایماژ

مینیاپولیس پلیس ارائه شده 44 نفر ناخودآگاه با گردن محدودیت در پنج سال

پلیس هدف گاز اشک آور و تفنگ در طول یک تظاهرات در 28 مه سال 2020 در سنت پل

اسکات اولسون | گتی ایماژ

10:09 a. m. و — گردن مهار استفاده می شود توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در آوردن یک مستعد و دستبند جورج فلوید غیر معمول نیست برای این شهرستان در اجرای قانون است. از اوایل 2015, مینیاپولیس, اداره پلیس, افسران ارائه شده اند مردم ناخودآگاه با گردن محدودیت 44 بار یک NBC News تجزیه و تحلیل یافت.

کارشناسان گفته NBC این تعداد به نظر می رسد به طور غیر منتظره ای بالا است.

“این حس مشترک” گفت: Plumas County California, معاون کلانتر اد Obayashi — یک وکیل و متخصص در استفاده از زور. “هر زمان که شما قطع کسی راه هوایی و یا مسدود کردن جریان خون به مغز می تواند منجر به آسیب جدی و یا مرگ را به عنوان ما را دیده اند در بسیاری از این فجایع. با استفاده از این تاکتیک آن خود انجام تراژدی است.” —تری کالن

مقامات هشدار می دهند تظاهرات می تواند کمک به گسترش ویروس

تجمع اعتراضی در میدان پارک لافایت در خارج از کاخ سفید در 31 ماه مه سال 2020 در واشنگتن, DC.

Tasos Katopodis | گتی ایماژ

10:07 a. m. و — به عنوان اعتصاب سراسری در سراسر ایالات متحده و مقامات در حال صدایی زنگ که چنین تجمع جرم می تواند اجازه می دهد coronavirus در سراسر جمعیت.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از چالش بیرون آمدن از حوادث هفته گذشته” سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت: در یک مصاحبه با CNBC “Squawk Box” در روز دوشنبه. “یکی از آنها خواهد بود که احتمالا زنجیره انتقال را بدست روشن توسط اجتماعات بزرگ. من فکر نمی کنم واقعا وجود دارد یک سوال در مورد آن.”

متحده کاسته محدودیت به معنای محدود کردن گسترش ویروس در هفته های اخیر به خصوص که برخی از مطالعات نشان می دهد که ویروس نیست گسترش به راحتی در خارج از منزل. این تظاهرات در حال حاضر به طور قابل توجهی خطر بزرگتر به گسترش روز افزون ویروس Gottlieb گفت.

“این نه یک روز در ساحل و یا رفتن به یک پیک نیک که در آن شما و شما ممکن است در گروه های بزرگتر اما وجود دارد برخی از اجتماعی فاصله و شما قادر خواهید بود به برخی از اقدامات احتیاطی” او گفت:. “در این نوع از تجمعات در این نوع از جمعیت که بسیاری از از دست کنترل جمعیت, شما در حال رفتن به قادر به گرفتن آن از انواع هشدارها.” —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

مرک مدیر عامل Kenneth Frazier تماس رهبران کسب و کار برای ایجاد اشتغال در میان همه گیر

9:54 p. m. و — در بحث ارتباط بین coronavirus و تظاهرات ناشی از مرگ جورج فلوید مرک مدیر عامل Kenneth Frazier گفت: رهبران در جامعه کسب و کار می تواند یک “نیروی وحدت” و توانایی ایجاد مشاغل جدید CNBC آملیا لوکاس گزارش.

“افزایش بیکاری منجر به ناامیدی” Frazier گفت CNBC “Squawk Box.”

“ناامیدی منجر به آنچه ما می بینیم در خیابان.” بیش از 41 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست از اواسط ماه مارس در میان ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. —هانا میلر

تظاهرات شکستن در سراسر کشور

Facebook کارکنان صحبت کردن در برابر سیاست در مغلوب ساختن پیشی جستن پست

شرط بنیانگذار تماس برای $14 تریلیون دلار در ایران برای برده داری

9:12 p. m. و — “در حال حاضر زمان برای رفتن به بزرگ” را به نگه داشتن آمریکا از تقسیم شدن به دو نابرابر جوامع است. که از رابرت جانسون, بنیانگذار شرط در مصاحبه ای با CNBC پس از یک تعطیلات آخر هفته از اعتراضات گسترده بیش از جورج فلوید مرگ در دست افسران پلیس در مینیاپولیس.

Decrying ذاتی نابرابری نژادی در امریکا جانسون به نام برای ثروت عظیم انتقال در فرم از $14 تریلیون دلار در ایران برای برده داری.

“فکر می کنم در این مورد. پس 200-plus-سال یا بیشتر از برده داری کار گرفته شده با هیچ غرامت یک ثروت انتقال. محرومیت از دسترسی به آموزش و پرورش است که یک راننده اصلی انباشت درآمد و ثروت است و ثروت انتقال” جانسون گفت.

بخوانید متی کوشک کامل مقاله در مورد جانسون تماس برای پرداخت غرامت در اینجا. —الیزابت ساقی کردوا

جزئیات CNBC قبلی پوشش در سراسر کشور تظاهرات: آمریکا متجاوزین به عنوان تظاهرات فوران بیش از خشونت پلیس در میان همه گیر مرگبار و رکورد بیکاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>