زنده به روز رسانی: رهبران کسب و کار تماس بگیرید و برای تغییر به شهرستانها حلقه از یک آخر هفته جورج فلوید تظاهرات

یک معترض می اندازد یک پرچم ما را به یک سوختن مانع در طول یک تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در 31 ماه مه سال 2020 در واشنگتن, DC.

روبرتو اشمیت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شهرستانها در سراسر آمریکا در حال وضعیتی وخیم از یک آخر هفته از ناآرامی در طول تظاهرات که پس از فوران جورج فلوید درگذشت در طول بازداشت در مینیاپولیس.

غیر مسلح سیاه مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت با وجود گریه می کند از فلوید است که او نمی تواند نفس بکشد.

بسیاری از دولت های محلی و نهاد حکومت بیش از آخر هفته در تلاش برای حل تجمع جرم. هنوز اعتراضات ادامه به ساعات اولیه روز شنبه در برخی از نقاط.

مدیران و رهبران کسب و کار تا حد زیادی ابراز حمایت از تظاهرکنندگان و خواستار تهاجمی و عمدی تلاش برای کاهش نابرابری های اجتماعی و اقتصادی.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در تظاهرات آوردن ایالات متحده این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

مینیاپولیس پلیس ارائه شده 44 نفر ناخودآگاه با گردن محدودیت در پنج سال

10:09 a. m. و — گردن مهار استفاده می شود توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در آوردن یک مستعد و دستبند جورج فلوید غیر معمول نیست برای این شهرستان در اجرای قانون است. از اوایل 2015, مینیاپولیس, اداره پلیس, افسران ارائه شده اند مردم ناخودآگاه با گردن محدودیت 44 بار یک NBC News تجزیه و تحلیل یافت.

کارشناسان گفته NBC این تعداد به نظر می رسد به طور غیر منتظره ای بالا است.

“این حس مشترک” گفت: Plumas County California, معاون کلانتر اد Obayashi — یک وکیل و متخصص در استفاده از زور. “هر زمان که شما قطع کسی راه هوایی و یا مسدود کردن جریان خون به مغز می تواند منجر به آسیب جدی و یا مرگ را به عنوان ما را دیده اند در بسیاری از این فجایع. با استفاده از این تاکتیک آن خود انجام تراژدی است.” —تری کالن

مقامات هشدار می دهند تظاهرات می تواند کمک به گسترش ویروس

10:07 a. m. و — به عنوان اعتصاب سراسری در سراسر ایالات متحده و مقامات در حال صدایی زنگ که چنین تجمع جرم می تواند اجازه می دهد coronavirus در سراسر جمعیت.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از چالش بیرون آمدن از حوادث هفته گذشته” سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت: در مصاحبه ای در “Squawk Box” در روز دوشنبه. “یکی از آنها خواهد بود که احتمالا زنجیره انتقال را بدست روشن توسط اجتماعات بزرگ. من فکر نمی کنم واقعا وجود دارد یک سوال در مورد آن.”

متحده کاسته محدودیت به معنای محدود کردن گسترش ویروس در هفته های اخیر به خصوص که برخی از مطالعات نشان می دهد که ویروس نیست گسترش به راحتی در خارج از منزل. این تظاهرات در حال حاضر به طور قابل توجهی خطر بزرگتر به گسترش روز افزون ویروس Gottlieb گفت.

“این نه یک روز در ساحل و یا رفتن به یک پیک نیک که در آن شما و شما ممکن است در گروه های بزرگتر اما وجود دارد برخی از اجتماعی فاصله و شما قادر خواهید بود به برخی از اقدامات احتیاطی” او گفت:. “در این نوع از تجمعات در این نوع از جمعیت که بسیاری از از دست کنترل جمعیت, شما در حال رفتن به قادر به گرفتن آن از انواع هشدارها.” —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

مرک مدیر عامل Kenneth Frazier تماس رهبران کسب و کار برای ایجاد اشتغال در میان همه گیر

9:54 p. m. و — در بحث ارتباط بین coronavirus و تظاهرات اخیر ناشی از مرگ جورج فلوید مرک مدیر عامل Kenneth Frazier گفت: رهبران در جامعه کسب و کار می تواند یک “نیروی وحدت” و توانایی ایجاد مشاغل جدید CNBC آملیا لوکاس گزارش.

“افزایش بیکاری منجر به ناامیدی” Frazier گفت CNBC “Squawk Box.”

“ناامیدی منجر به آنچه ما می بینیم در خیابان.” بیش از 41 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست از اواسط ماه مارس در میان ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. —هانا میلر

تظاهرات شکستن در سراسر کشور

Facebook کارکنان صحبت کردن در برابر سیاست در مغلوب ساختن پیشی جستن پست

شرط بنیانگذار تماس برای $14 تریلیون دلار در ایران برای برده داری

9:12 p. m. و — “در حال حاضر زمان برای رفتن به بزرگ” را به نگه داشتن آمریکا از تقسیم شدن به دو نابرابر جوامع است. که از رابرت جانسون, بنیانگذار شرط در مصاحبه ای با CNBC پس از یک تعطیلات آخر هفته از اعتراضات گسترده بیش از جورج فلوید مرگ در دست افسران پلیس در مینیاپولیس.

Decrying ذاتی نابرابری نژادی در امریکا جانسون به نام برای ثروت عظیم انتقال در فرم از $14 تریلیون دلار در ایران برای برده داری.

“فکر می کنم در این مورد. پس 200-plus-سال یا بیشتر از برده داری کار گرفته شده با هیچ غرامت یک ثروت انتقال. محرومیت از دسترسی به آموزش و پرورش است که یک راننده اصلی انباشت درآمد و ثروت است و ثروت انتقال” جانسون گفت.

بخوانید متی کوشک کامل مقاله در مورد جانسون تماس برای پرداخت غرامت در اینجا. —الیزابت ساقی کردوا

جزئیات CNBC قبلی پوشش در سراسر کشور تظاهرات: آمریکا متجاوزین به عنوان تظاهرات فوران بیش از خشونت پلیس در میان همه گیر مرگبار و رکورد بیکاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>