"مانند 15 روز بازداشت": Arvind Kejriwal در مرکز COVID-19 سفارش برای دهلی نو

دهلی وزیر Arvind Kejrwial خواسته است تا این مرکز به برداشت آن سفارش (فایل)دهلی نو: دهلی وزیر, Arvind Kejriwal,

توسط ELEMENTORSITE در 5 تیر 1399
'Like 15-Day Detention': Arvind Kejriwal On Centre's COVID-19 Order For Delhi

دهلی وزیر Arvind Kejrwial خواسته است تا این مرکز به برداشت آن سفارش (فایل)

دهلی نو:

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, درخواست از مرکز به خارج سفارش کارگردانی تمام COVID-19 بيمار در سرمایه های ملی برای دیدار از یک دولت-اجرای قرنطینه مرکز ارزیابی است. آقای Kejriwal که AAP دولت, تقلا برای مهار این ویروس گفت: منظور بود "درست نیست" و تشبیه آن به "15 روز بازداشت".

وزیر همچنین گفت که دولت او مشغول به کار بود با این مرکز و سازمان های دیگر به مقیاس پزشکی زیرساخت ها در این شهرستان از جمله پیدا کردن تخت بیمارستان و هواکش برای پاسخگویی به رشد بحران بهداشتی.

"اگر دولت به زور می COVID بیماران برای ارزیابی بالینی آن خواهد بود 15 روز بازداشت. من درخواست این مرکز به خارج از سیستم جدید است که نیاز به ارزیابی هر COVID-19 بیمار در دولت-اجرای تاسیسات" آقای Kejriwal گفت.

او همچنین در مورد سوال پرسیدن بیماران مبتلا به تب بالا به انتظار در صف های طولانی به خصوص در زمانی که روز-درجه حرارت در شهرستان ها نزدیک به 40 درجه سانتیگراد است.

رئیس جمهوری این سخنان را در طول سفر به سالن ضیافت-تبدیل-COVID مرکز مراقبت به عنوان دولت دهلی نو نژادها به افزایش تعداد موجود تخت. آن نیز آغاز شده است تبدیل معنوی تسهیلات در جنوب دهلی نو است که برگزار خواهد شد 10,000 تخت.

r4foptqg

موقت COVID-19 مرکز مراقبت در جنوب دهلی نو است که اعتقاد بر این بود که بزرگترین در جهان

دهلی معاون وزیر Manish Sisodia ساخته شده درخواست تجدید نظر مشابه امروز قبل از رسیدن به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه برای کمک به. آقای Sisodia گفت: آخرین دستورالعمل های خود را بار اضافی بر روی یک تیره و تار در حال حاضر زیرساخت های بهداشت و درمان.

آقای Sisodia این اظهارات یک روز پس از او نوشت: معاون فرماندار آنیل Baijal که اغلب به درگیری با, Arvind Kejriwal, درخواست بازگشت به دولت دهلی نو را در سیستم های قدیمی در میان یک نگرانی در سنبله در coronavirus موارد است.

قرنطینه سیستم در دهلی دیده است تغییرات متعددی در هفته های اخیر

هفته گذشته آقای Baijal دستور اجباری پنج بعد نهادی قرنطینه برای همه بیماران. دولت دهلی نو با اشاره به این که نیاز به بیش از 90000 تخت بود که تقریبا غیر ممکن است در این زمان.

منظور بعدها اصلاح می گویند که کسانی که COVID-19 بيمار قابل قبول صفحه اصلی امکانات قرنطینه می تواند اقامت در خوابگاه خود را. اما این مرکز هنوز هم مورد نیاز کسانی که تست مثبت به اول بود گرفته شده به دولت در اجرای امکانات برای ارزیابی بیشتر.

معاون وزیر Sisodia گفت: مکرر قوانین تغییرات گیج کننده است.

AAP دولت در دهلی نو در دفاع از خانه خود را در انزوا رویکرد به شیوع کروناویروس.

صبح روز چهارشنبه آقای Kejriwal در توئیتر خود نوشت: "دهلی خانه انزوا طرح شده است کار بسیار خوبی است. من شخصا صحبت به بسیاری از بیماران در تلفن که تحت خانه انزوا. من مصرانه از مرکز و ال جی به سرهم بندی کردن با آن و بازگرداندن آن به عقب. (sic)"

هفته گذشته AAP رهبران Raghav Chadha و آتیشی که یکی از سه حزب MLAs به آزمایش مثبت نیز حمایت تماس اجازه می دهد تا صفحه اصلی انزوا.

در این شب داده ها نشان داد دهلی شناسایی 3,788 موارد جدید در قبل از 24 ساعت در نظر گرفتن تعداد کل موارد گذشته 70,000 علامت گذاری به عنوان.

در سراسر هند تعداد COVID-19 موارد عبور کرده 4.5 لاخ با 14,476 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. کشور گزارش 15,968 موارد در 24 ساعت داده ها نشان داد سه شنبه ،

با ورودی از PTItinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب