بیایید همه به حرکت در این بیگانه پر شده, در زمان سفر خانه رفتن ویروسی در توییتر

رشد آنها همیشه به ما آموخت که آن چه را در داخل آن می شمارد. و گاهی می رود که برای املاک و مستغلات بیش از حد. در هفته گذشته منحصر به فرد پیتسبورگ ملک شده است ساخت دور در رسانه های اجتماعی و در حالی که آن را ممکن است کاملا بی ادعا در نگاه اول فضای داخلی قطعا دل کردن یک یا دو یا… بیست.

“آیا شما مانند بازی سرگرم کننده و ماجراجویی ؟” لیست توضیحات خوانده شده برای سه تخت و یک حمام خانه در حال حاضر در بازار برای $169 ٬ 000 دوبلکس. از خارج 1,079 فوت مربع خانه آجری ساخته شده بود که در سال 1969 به نظر می رسد مانند یک نمونه در مرتع پرورش احشام شده است که تبدیل به یک داستان دو صفحه اصلی.

سرسبز حیاط خلوت ویژگی های پوشیده از چمن حیاط و استخر شنا است که “تحت گارانتی” با توجه به لیست. نیز وجود دارد یک راحت پاسیو فضا برای سرگرم کننده با ویستریا هواپیمای بی موتوری پرواز بیش کلاه فرنگی.

اما لحظه ای که شما در درب راه رفتن و همه چیز را در یک بیت از یک به نوبه خود. گام در داخل به غرق اتاق نشیمن که در آن یک مخابره سقف آبشار سربار. وجود دارد به طبقه چوب جنگلی و آجر شومینه به علاوه افزایش کتابخانه که قابل دسترسی توسط نردبان. اما به نوبه خود سر خود را و شما در حال استقبال توسط یک سری از تاب غیر معمول مانند فضای بیرونی دیوار, دیواری. و نگران نباشید در مورد احساس تنهایی در قرنطینه به دلیل صحبت کردن با بیگانگان فضایی شما خوش آمد می گوید هنگامی که شما را وارد کنید.

اتاق ناهار خوری تبدیل شده است به یک “مرکز فرماندهی” با یک دیوار عقب که باز می شود تا به “سفینه فضایی” پل اصلی-کار با کامپیوتر و کنترل از هلیکوپتر آپاچی” همراه با بلندگو و 55 اینچ تلویزیون صفحه نمایش.

یک جیب درب منجر به یک آشپزخانه که در آن شما پیدا کردن یک تخم درب که باز می شود به منطقه لباس های شسته شده همراه با ذخیره سازی و فضای کارگاه. دنبال پله مارپیچی به طبقه دوم که دارای دنج دن منطقه همراه با سه اتاق خواب.

یکی از کسانی که در اتاق خواب است کامل برای هر کسی که در خانه گیر کرده چرا که نیازهای واقعی, ساحل, تعطیلات زمانی که شما یک گرمسیری-تم اتاق خواب ؟ یک طبقه از شن و ماسه و صدف نشسته زیر دیوار مزین با oceanfront نقاشی های دیواری که در ادامه به یک چوبی دریایی با مضمون خواب منطقه است. فقط به نوبه خود برخی از ساحل و امواج را در صدای خود را و شما خوب به آن بروید.

نیز وجود دارد یک خود توصیف “1970 هیپی سقوط پد اتاق خواب” با یک ملکه بستر آب, چرا که آن را قطعا زمان برای کسانی که به آمده به عقب در سبک.

در حالی که آن را احتمالا بعید است که صاحبان جدید را با حفظ تمام ویژگی های منحصر به فرد از اموال هنوز هم سرگرم کننده را به فکر می کنم که برخی از خوش شانس خریدار خواهد بود برخورد از طریق فضای بیرونی در اتاق نشیمن خود را روزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید