لگو هنر جدید کیت به معنای آویزان بر روی دیوار خود را

فرهنگ پاپ و اسباب بازی مورد علاقه خود آجر برخورد کرده اند برای ایجاد یک خیلی باحال, تفریح و سرگرمی برای بزرگسالان است. LEGO گروه فقط نورد لگو هنر, مجموعه, مجموعه ای از هنر و موسیقی و فیلم-الهام گرفته از هنر دیوار ساختمان کیت. 2D کاشی آثار هنری پرتره از ویژگی های تصاویر که کاملا تجدید نظر به طرفداران اندی وارهول, Marilyn Monroe, The Beatles, Marvel و “جنگ ستارگان است.”

هر مجموعه شامل یک بوم خالی است که شامل کوچک صفحات پایه که لینک را با هم به همراه چند تکه های رنگی برای ایجاد آثار هنری تحمل تصویر از فرهنگ پاپ خود را با آیکون انتخاب کنید. هنگامی که کیت به طور کامل مونتاژ شما می توانید صفحه نمایش خود را LEGO کاردست با حلق آویز نهایی محصول در منزل یا دفتر خود. علاوه بر این هر کیت همراه با یک ویژه موسیقی متن فیلم برای تزریق کمی بیشتر سرگرم کننده و اطلاعات پس زمینه به فرایند خلاق است.

در میان کلکسیونی مجموعه ها 3,332-قطعه 4-در-1 اندی وارهول را مرلین مونرو الهام گرفته شده توسط هنرمند مشهور 1967 screenprint از یاد بازیگر و همراه با فایل صوتی است که شامل خیلی چیزهای جالب در مورد وارهول.

پس از آن وجود دارد 3-در-1 استودیو مارول مرد آهنین است که به سازندگان این گزینه ایجاد یا علامت سوم HULKBUSTER من علامت یا علامت LXXXV و یا ترکیب سه از همان مجموعه به صورت یک ادای احترام به مارول. همراه با صوتی شامل پشت صحنه deets در مورد این فیلم مجموعه ای از مارول ،

بیتلز 4-در-1 از 2,933 قطعه-مجموعه. خبر خوب این است که اگر شما نمی خواهید به انتخاب بین اعضای مورد علاقه خود را, شما لازم نیست که! هر مجموعه شامل John Lennon, Paul McCartney, George Harrison, یا رینگو استار به همراه یک موسیقی متن از موسیقی و داستان درباره گروه.

در نهایت وجود دارد, Star Wars The Sith, a 3-in-1, 3,395 قطعه ای است که ویژگی های Sith با Darth Vader به Darth چکش زدن یا کوبیدن یا Kylo رن آثار هنری است. یا برای نهایی جنگ ستارگان فلکس, شما می توانید تمام مجموعه برای ایجاد یک پروفایل این کاربر Vader قطعه.

کلکسیونی مجموعه در دسترس خواهد بود در سپتامبر 1 LEGO.com و در لگو فروشگاه های خرده فروشی همراه با دیگر خرده فروشان به غیر از استودیو مارول مرد آهنین تنظیم خواهد شد که یک لگو فروشگاه های خرده فروشی و LEGO.com منحصر به فرد شروع در 1 اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید