یادگیری نقاشی آبرنگ, عکاسی و بیشتر با یک بازی رایگان و جدید کلاس هنر هر شنبه

خود را صرف بعد از ظهر شنبه در نظر گرفتن کلاس های هنری با جوانب مثبت. Art.com آنلاین هنر و دکور فروشگاه در حال حاضر ارائه رایگان از طریق کلاس های جدید Art.com استودیو.

یک کلاس جدید پخش هر پنج شنبه در 2 p. m. ET در Instagram Live @artdotcom. اگر شما آن را از دست شما می توانید تماشای تمام کلاس های قبلی در یوتیوب. پیدا کردن تمام ارائه در Art.com استودیو صفحه اصلی که در آن شما همچنین می توانید ثبت نام مطلع می شود به عنوان به زودی به عنوان هر کلاس جدید اعلام کرده است.

تا کنون کلاس های پوشش عکاسی آبرنگ مخلوط-رسانه ها و بیشتر.

هنر عکاس اورسولا Abresch تدریس کلاس اول در سری “گرفتن هنوز زندگی: نکاتی در عکاسی کلوزآپ.” نقاش Kristy برنج می آموزد “تعجب می کنم از آبرنگ” که در آن او به شما منجر از طریق نقاشی طرح های گل. در نهایت Kellie روز تا کنون دو کلاس در استودیو یکی به نام “Mixed-Media سیاسی” و دیگری به نام “Mixed-Media عبارات.”

این پنج شنبه, آوریل 9 Kristy برنج را بازگشت به “شادی آبرنگ.”

کلاس اجرا از 30 دقیقه تا یک ساعت و در حال تدریس در هنرمندان studios, بنابراین شما می توانید آنها را کار می کنند و یاد بگیرند که چگونه به تکنیک های خود را به هنر خود را تمرین.

اگر شما به دنبال برای دیگر کلاس های هنری را از, صفحه اصلی, موزه هنر مدرن نیز ارائه می دهد ترکیبی از استودیو و سخنرانی کلاس از طریق Corsera. شما همچنین می توانید پیدا کردن طیف وسیعی از هنر و صنایع دستی در کلاس های خلاق اشکال Bluprint و Brit+Co, به نام فقط چند گزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>