یادگیری مهارت های ضروری برای شروع یک حرفه ای در آن را با این قیمت مناسب, آموزش آنلاین

اگر شما به اطراف پرتاب این ایده تبدیل مورد علاقه خود را در کلاه سفید نرم به یک حرفه ای در امنیت سایبر و یا آن را در حال حاضر به عنوان خوب به عنوان زمان تا کنون به سرمایه گذاری برخی از زمان و انرژی خود را به بهبود مهارت های خود را تنظیم.

شرکت از تمام اندازه ها استخدام متخصصان IT است که می تواند نصب سرور, عیب یابی اتصالات پیاده سازی امنیت پارامترها و بیشتر آنها در حال پرداخت این حرفه ای سخاوتمندانه برای خدمات خود را. با توجه به CareerBuilder آن متخصصان را به طور متوسط $81,000 در هر سال و آن را تنها می رود تا با تجربه و تخصص.

با توجه به محبوبیت این زمینه شما نیاز به راست گواهینامه و آموزش در رزومه تان را اگر شما می خواهید را به ایستادگی کردن در میان دیگر متقاضیان است. Null Byte یک منبع عالی برای تحصیل در مهارت های مختلف و بهبود مهارت های خود را. هنوز هم یک اعتبار گواهینامه می تواند یک تفاوت ساز در استخدام. CompTIA در نظر گرفته شده است استاندارد طلا, گواهی دهنده در صنعت و یک محل عالی برای تمرکز توجه خود را.

CompTIA خود به عنوان “جهان پیشرو تکنولوژی سازمان” ارائه می دهد 13 گواهینامه ها و امتحانات. ورود خود را در سطح گواهینامه CompTIA A+ را اعتبار است که شما باید بنیادی آن دانش است که شما واجد شرایط برای بسیاری از مشاغل است. در مقابل آن طیف گسترده ای از گواهی نامه های حرفه ای کمک می کند تا تحکیم هر تخصص شما ممکن است انتخاب کنید تا به دنبال مانند امنیت سایبر و یا زیرساخت های آن.

مهم نیست که مسیر شما تصمیم می گیرید را برای تکمیل آنچه شما آموخته ام در Null Byte در حال حاضر کامل 2020 CompTIA گواهینامه آموزش بسته نرم افزاری خواهد بود یک منبع یادگیری به عنوان شما شروع به خود را exam prep. با بسیاری از CompTIA امتحانات گواهینامه هزینه بیش از $200 در هر شما می خواهید به همه کمک شما می توانید قبل از اینکه شما صرف هزاران دلار در نظر گرفتن همه لازم امتحانات. و اگر شما هیچ علاقه ای به کسب درآمد CompTIA کردن گواهی های دوره های آموزشی در این بسته نرم افزاری را حداقل کمک به شما را بهتر درک برخی از پیشرفته تر هک در Null Byte.

آموزش بسته نرم افزاری همراه با 14 دوره است و در حال حاضر در دسترس برای $69 — بیش از 95% خود را با قیمت معمول — یک بخش کوچکی از آنچه شما می خواهم برای پرداخت معادل در کلاس آموزش و پرورش است. با 14 دوره و بیش از 300 ساعت-کارشناس منجر محتوای این آموزش گسترده بسته شامل ترم برای گواهینامه های زیر: CompTIA A+, Network+, Server+, Linux+ ابر+, Project+, Security+, CySA+, CASP+ و PenTest+ گواهینامه.

CompTIA مسیرهای

مانند CompTIA A+, Network+ در نظر گرفته شده است یک هسته گواهینامه مسیر برای هر دو امنیت سایبر و زیرساخت های آن حرفه است. شما می خواهید برای شروع با این هسته گواهینامه قبل از حرکت بر روی بیشتر خاص تخصص دارند.

امنیت+ مورد نیاز است برای آن به دنبال حرفه ای برای انجام core توابع امنیتی در امنیت سایبر موقعیت. این PenTest+ آزمون با تمرکز بر توانایی های خود را در تست نفوذ و آسیب پذیری مدیریت. شما انتظار می رود نه تنها به بهره برداری از نقاط ضعف در شبکه اما شناسایی و آنها را مدیریت کند. اگر شما علاقه مند به غواصی به جزئیات بیشتر در برخی از این هک, شما به عنوان خوانده شده در مورد Null Byte, شما قطعا لذت بردن از این دوره.

سرور و لینوکس+ بیشتر مربوط به زیرساخت ها متمرکز بر آن حرفه ای و آماده خواهد شما را به کار در زیرساخت های مراکز و یا دنبال یک تقاضا حرفه ای در محاسبات ابری. اما لینوکس+ نیز می تواند مورد علاقه اگر شما پیدا کردن برخی از ما مبتنی بر لینوکس how-tos دلهره آور و آن را کمک خواهد کرد که شما را با کالی لینوکس.

نیز وجود دارد یک دوره است که اختصاص داده شده به شاخص های شما برای آخرین CompTIA CASP+ گواهینامه. که آزمون را نشان می دهد کارفرمایان که شما دارای بسیار مهارت های پیشرفته در انواع ریسک-مدیریت سناریوهای کمک خواهد کرد که شما و تیم خود را حرکت طیف گسترده ای از متعارف آن و مشکلات امنیتی. برخی از این مهارت ها شامل اجرای تکنیک های رمزنگاری مانند blockchain و هسته Blockchain یک همراه و همدم بزرگ ، به طور کلی این مسیر اگر شما ترجیح می دهند به باقی می ماند غرق در تکنولوژی به جای مدیریت به عنوان حرفه ای خود را پیشرفت می کند.

از سوی دیگر اگر شما ترجیح می دهند, مدیریت پروژه+ گواهینامه آماده خواهد شما را به اعمال مهارت های مدیریت پروژه در آن فضا برای مدیریت پروژه های بزرگ و کوچک است.

هر دوره ارائه می دهد گسترده نمای کلی از تخصص شما در حال آماده سازی برای, همراه با بیشتر عناصر خاص چگونه به کسب گواهینامه. و وجود دارد مقدار زیادی از نمونه های دنیای واقعی و پرسش و تمرین برای اطمینان حاصل شود که وجود ندارد هیچ شگفتی وقتی که می آید زمان برای نشستن برای چیزی که واقعی است.

تا حد زیادی به فرایند وجود دارد, اما شما باید در طول عمر دسترسی به تمام دوره های بنابراین شما می توانید مسیر به همان اندازه که شما می خواهید به عنوان حرفه ای خود را پیشرفت می کند. معمولا قیمت در بیش از $3,000, این, ارزشمند آموزش فروش فقط برای $69 — بیش از 95% خود را با قیمت معمول. امکان استفاده از این برخورد و این فرصت را برای شروع حرفه ای شما در مورد پرشور. (یا حداقل به ریز لحن خود را Null Byte مهارت.)

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر پوشش از طریق pwstudio/123RF

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>