Le Creuset جدید روزمره ظروف لعابی مجموعه خواهد شادی را به تابستان خود را Tablescape

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که شما فکر می کنم Le Creuset, شما احتمالا به طور غریزی تصویر نمادین با نام تجاری مورد علاقه فرقه های رنگارنگ هلندی اجاق و وسایل آشپزی آهن. اما Le Creuset ارائه می دهد خیلی بیشتر از فقط کیفیت گلدان و تابه. برای مثال روزمره ظروف لعابی مجموعه است. این تازگی راه اندازی هشت تکه کارد و چنگال خط است در مورد به عنوان شایان ستایش به عنوان می شود و شامل همه چیز شما نیاز به ایجاد کامل خلاصه tablescape. به نظر می رسد در کنار آن نیز فوق العاده مقرون به صرفه با قطعات با شروع در $14!

شامل فهرست با الهام از نیروی دریایی آبی و نارنجی روشن راه راه سفید مینا قطعات یادآور ظروف غذاخوری استفاده می شود در تابستان کمپینگ سفر تنها آنها بسیار محکم. بر خلاف منظم ظروف لعابی که تمایل به خم شدن کرک و یا تراشه و نه به راحتی لو Creuset قطعات ساخته شده از فولاد کربن, فولاد به پایان رسید و با کیفیت بالا ظروف مینا بنابراین آنها واقعا غیر قابل خراب کردن.

یکی دیگر از عمده نرم افزار ؟ این قطعه با دوام هستند و نور و طراحی شده برای stackable برای حمل آسان از آشپزخانه به پاسیو. و هنگامی که شما انجام می شود شما می توانید به راحتی ذخیره کردن آنها را بدون در نظر گرفتن بیش از حد در کابینه فضا. به علاوه, شما هرگز به اخم در مورد لکه ها و خراش و زنگ زدگی — the نشکن پوشش مینای دندان ساخته شده است به سختی از منزل ناهار خوری.

در حال حاضر این مجموعه شامل همه چیز از شام صفحات به قوطی به لیوان با اکثر موارد در آینده کمتر از $20. تنها تکه های بزرگتر مانند کاسه خدمت مجموعه ($60 به مدت سه) و خدمت سینی (54 دلار) ساعت در یک ذره بالاتر است. و با توجه به تمام در خانه و خارج از منزل غذا خوردن ما همه به تازگی انجام این قطعه را به کسانی که وعده های غذایی روزمره احساس کمی خاص تر.

من شخصا نمی تواند جلوگیری از تصویر خودم نشسته در نیویورک خم شدن و جرعه جرعه من صبح دم از یکپارچهسازی با سیستمعامل فنجان قهوه و خوردن توت تازه از کامل اندازه کاسه غلات. آن را فقط احساس می کند حق. می دانید چه چیز دیگری احساس می کند درست است ؟ دانستن است که هنگامی که کولر آب و رول در این قطعه محکم به راحتی می تواند جایگزین روزمره من غذاخوری. چرا که به طور جدی دیگری که نیاز به شکسته بشقاب خود را در وجدان ؟ نه من!

اتمام Le Creuset کامل ظروف لعابی مجموعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de