لری Kudlow می گوید: موج دوم coronavirus موارد آمدن نیست’

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت CNBC در روز دوشنبه است که “موج دوم” از coronavirus موارد آمدن نیست که قانونگذاران به احتمال زیاد توسعه یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی تا پایان ماه آینده.

پرسید “Squawk Box” شرکت میزبان بکی سریع چگونه او را به فکر کردن در مورد resurgences از Covid-19 مورد در چند کشور Kudlow گفت: او نه بیش از حد نگران است.

“وجود دارد هیچ موج دوم آینده. آن را فقط به نقاط داغ. آنها ارسال در CDC تیم ما باید روش های تست ما رو تشخیص ما رو PPE. و من واقعا فکر می کنم آن را خیلی خوب وضعیت” گفت: Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی و مشاور ارشد رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در واقع من فکر می کنم در سراسر کشور مثبت رای است که هنوز هم بسیار کم هست زیر 10 درصد است.”

نظرات خود را پس از ایالات متحده گزارش شده بیش از 30000 عفونت های جدید در روز جمعه و شنبه به بالاترین روزانه بالغ از تاریخ 1 مه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. موارد جدید در حال افزایش در کشورهای در جنوب غرب و غرب میانه از جمله فلوریدا و کارولینای جنوبی که هفته گذشته شکست خود را تنها بعد در مجموع سه روز در یک ردیف.

مقامات بهداشت هشدار داده اند که upswings در موارد جدید به نظر می رسد خوشه در میان افراد جوان است که هجوم آوردند به میله ها و گردهمایی های اجتماعی. سازمان بهداشت جهانی روز جمعه هشدار داد که این بیماری همه گیر وارد یک “جدید و خطرناک فاز” را به عنوان بیماری تسریع در مکان های جدید در سطح جهان افزایش می یابد و در مناطق که آغاز کرده اند به سهولت محافظ قوانین.

اما Kudlow تصریح کرد که تجدید حیات ملی شماره متمرکز شده است در یک تعداد انگشت شماری از “نقاط داغ” از جمله فلوریدا و آریزونا و نوادا و گفت که او نیست نگران گسترده تر بازگشت از ویروس.

“وجود دارد برخی از نقاط داغ. ما در آن است. ما می دانیم که چگونه برای مقابله با این مسائل در حال حاضر ما آمده است یک راه طولانی از آخرین زمستان” او گفت:.

Kudlow صحبت می کرد یک روز پس از کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو سی ان ان که دولت این است که در واقع آماده شدن برای باز گشت در این بیماری است.

“ما در حال پر کردن ذخایر در انتظار یک مشکل ممکن است در پاییز. ما در حال انجام همه چیز ما می تواند در زیر سطح کار به عنوان سخت به عنوان ما می تواند احتمالا,” ناوارو با سی ان ان گفت. “شما آماده — شما آماده برای آنچه که احتمالا می تواند اتفاق می افتد. من نمی گویم آن را به اتفاق می افتد اما البته شما آماده است.”

Kudlow همچنین در مورد شانس یکی دیگر از محرک های مالی بسته از کنگره و کاخ سفید است.

در حالی که هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند که به محتوای هر لایحه آن را “بسیار محتمل” است که مجلس سنا و کاخ سفید هماهنگ خواهد شد در برخی از فرم اقتصادی امداد پس از جولای زنگ تفریح او اضافه شده است.

Kudlow ذکر شده چند چیز مغلوب ساختن پیشی جستن شده به عنوان موارد ممکن است در آینده اقتصادی حمایت از لایحه.

“چیزهایی که رییس جمهور در این مورد صحبت publicly. او به صحبت در مورد حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی برای نیروی کار او گاهی اوقات صحبت در مورد مالیات بر سود سرمایه امداد” Kudlow گفت.

“او می خواهد برای کمک به با نوعی از کاهش مالیات. رستوران ها, سرگرمی, ورزشی, مسابقات, چیزهایی که مرتب سازی بر اساس,” او اضافه شده است. “ما می خواهیم برای کمک به کسب و کار گردشگری است که صدمه دیده است بسیار بد است. ما همچنین می خواهم برای پاداش دادن به افرادی که reemploying که در حال رفتن به کار است.”

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de