لا دولچه ویتا ؟ ایتالیایی ها خود را در آغوش, آزادی, اما, سواحل شلوغ و شب زنده داری نگرانی مقامات

ایتالیایی ملی aerobatic تیم Frecce Tricolore, مگس بیش از پیازا Duomo میلان در 25 مه سال 2020 در میلان, ایتالیا. کافه و رستوران آرایشگری و دیگر مغازه ها دوباره باز شده اند به موضوع اجتماعی فاصله اقدامات پس از بیش از دو ماه در سراسر کشور مستند به معنای محدود کردن گسترش Covid-19.

پیترو D’Aprano

ایتالیایی ها با استقبال از آزادی خود از سخت coronavirus مستند با عنوان به این کشور در سواحل و piazzas اما مقامات هشدار داده اند که بیش از حد کمی فکر است که پرداخت به خطر موج دوم از عفونت.

فیلم پخش در تلویزیون در آخر هفته نشان داد جوان ایتالیایی مهمانی و نوشیدن در گروه در هر دو شمال و جنوب ایتالیا. از سرگیری ایتالیا “movida” یا شب زنده داری باعث شده است تا مقامات برای هشدار دادن به شهروندان به رفتار با احتیاط بیشتر.

منطقه ای وزیر امور فرانچسکو بوچیا گفت: La Stampa روزنامه های دوشنبه است که دولت نمی خواهد باز کردن سفر بین مناطق ایتالیایی رود به عنوان بخشی از خود را “مرحله دوم” لغو مستند محدودیت و با توجه به محل در ژوئن 2, اگر جرم گردهمایی های اجتماعی ادامه خواهد داد.

“مراقب باشید اگر آن را می رود مانند این که ما نمی قادر خواهد بود برای بازگشایی مناطق” او به این روزنامه گفت. “من درک می کنم اما ما نمی توانیم انصراف از تلاش های (ساخته شده): در پایان هفته دولت را ارزیابی این وضعیت و بر اساس تعدادی از عفونت.”

“ما نباید فراموش کنیم که ما هنوز رو Covid-19 و بنابراین کسانی که سوخت یک movida در حال خیانت به فداکاری های ساخته شده توسط میلیون ها نفر از ایتالیایی ها” او هشدار داد.

چراغ سبز به معاشرت آخر هفته گذشته بود که یک نفس هوای تازه برای ایتالیایی ها که تحمل بیش از دو ماه از سخت مستند قوانین گفت: به ماندن در خانه مگر اینکه آنها تا به حال به بیرون رفتن برای ملزومات مانند مواد غذایی و دارو است. به عنوان از آوریل 18, میله, رستوران ها و موزه ها اجازه داده شد به بازگشایی و همچنین مغازه های آرایشگاه و سواحل است.

سواحل شد و یک قسمت را محبوب برای بسیاری از ایتالیایی ها در ساخت بسیاری از آب و هوای خوب با برخی از شهرهای ساحلی مانند Castiglione della Pescaia اشاره به چه مشغول بودند و در آخر هفته. لورنزو که با این نسخهها کار در نوار لا Fronte در توسکانی ساحلی رفت و آمد مکرر, CNBC گفت که نوار خود مشغول بود اما که اکثر مشتریان احترام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“این آخر هفته گذشته وجود دارد بسیاری از مردم در همه جا, در سواحل, در پارک های, در خیابان های مرکز … و همچنین در شبانه باشگاه مثل ما,” او گفت: CNBC شنبه. “مردم احترام (اجتماعی) فواصل به جز در چند مورد.”

اما لورنزو گفت که به اعتقاد او این امر می تواند “غیر ممکن” اجتماعی را حفظ فاصله در طول فصل تابستان “زمانی که کشور واقعا کامل و نه تنها از نظر شب زنده داری بلکه در ساحل و خیابان ساحل و غیره که شلوغ در تابستان مانند همه استراحتگاه ساحلی.”

داشتن شاهد جمعیت جمع آوری شده در تعطیلات آخر هفته برخی از ایتالیایی ها به اشتراک گذاشته نگرانی های خود را بیش از فقدان آشکار اجتماعی فاصله در توییتر به خصوص با توجه ایتالیا را تجربه ویروس است که منجر به مرگ تقریبا 33,000 مردم است.

شهرداران در آغوش

ایتالیا شهر شهرداران خوشحال هستند یا شده اند و رسانه های اجتماعی به التماس مردم به رعایت قوانین و یا خطر بازگشت از محدودیت.

وینچنتزو ناپولی شهردار سالرنو گفت: او می خواهم دیده می شود بیش از حد بسیاری از جمعیت و ترافیک در جنوب شهر در تعطیلات آخر هفته. “وجود دارد به نظر می رسد برخی از مرتب کردن بر اساس از روانی سرکوب از آنچه تا کنون اتفاق افتاده است درست مثل احساسی انتشار. این است که بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد,” او گفت: با توجه به Gazetta di Salerno, روزنامه است. “کاهش گارد خود را در این مرحله به معنی بازگشت به وحشتناک عمل ویروس” هشدار داد.

جمعیت از رفتن به کوه های اطراف شهر تورین باعث شد هر دو به امید بهبودی برای اقتصاد محلی بلکه نگرانی تعدادی از تجمع مردم برای لذت بردن از خارج از منزل. شهردار محلی کمون Usseglio توصیف صحنه از جمعیت وجود دارد به عنوان “فاجعه بار باشد.”

Beppe سالا شهردار میلان پایتخت لمباردی — که شد کانون ایتالیا شیوع کروناویروس در اواخر فوریه — گفت: در توییتر جمعه که “ما نمی توانیم تصور کنید که داشتن یک آخر هفته دوم مانند یک فقط به پایان رسید.”

روز یکشنبه سالا گفت: در Facebook که به او گفته بود به دیگر شهرداران از شهرستانها عمده و “وجود دارد که نا امیدی در ما چون همه قبول داریم که با در دسترس سازمان های اجرای قانون ممکن است برای مدیریت و تجمعات که تماس را حس مشترک با این نسخهها کار فقط به یک نقطه خاص.”

لوکا Zaia فرماندار منطقه ونتو نیز ارسال شده یک ویدیو در توییتر یکشنبه تحت عنوان “ساعت خوش” نشان ایتالیایی ها اجتماعی آمیخته با تصاویر از بخش مراقبت های ویژه.

برخی از شهرداران خود را بسته اند میادین و میله برای تضعیف تجمع جمعی از جمله شهرداران از برشا و Perugia.

منطقه ای وزیر امور Boccia گفته بود که از 60 ، 000 نفر می تواند برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در اماکن عمومی اما قصد ملاقات با مخالفان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>