Kudlow می گوید کاخ سفید برگزاری رسمی مذاکرات با نمایندگان مجلس در مراحل بعدی در coronavirus امداد

لری Kudlow مدیر ملی ایالات متحده آمریکا در شورای اقتصاد صحبت می کند به اعضای رسانه ها در واشنگتن در روز جمعه, مه 8 سال 2020 است.

شاون Thew | سازمان حفاظت محیط زیست | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: برگ برنده دولت در رسمی مذاکرات با آمریکا قانونگذاران از هر دو طرف در مورد آینده coronavirus امداد بسته است.

کاخ سفید متوقف رسمی مذاکرات با کنگره تا اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن به عنوان آن منتظر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه دولت re-دهانه و دور قبلی امداد تاثیر اقتصاد است.

“این است که ما در حال صحبت کردن است. ما هستند. آن را فقط غیر رسمی در این مرحله” Kudlow مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی گفت: در ABC “این هفته است.”

سنا دموکرات ها و جمهوری خواهان در یک کنفرانس برنامه ریزی شده در روز دوشنبه با Kudlow و کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett به بحث در مورد ایده ها برای مراحل بعدی. Kudlow و Hassett برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با 50 نفر از خانه در روز جمعه برای بحث در مورد کوروناویروس پاسخ.

قانونگذاران گذشت چهار عمده تسکین بسته به آدرس خسارت از coronavirus به عنوان سطح بیکاری تا رسید به سطح نهان پس از رکود بزرگ و بسیاری از کسب و کار باقی می ماند توقیف.

آمریکا با هدف به رای بعدی خود را تسکین پیشنهاد به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده که می تواند شامل پول برای دولت و دولت شهر تست و دور دیگری از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است. بعدی دموکراتیک قانون می تواند رویکرد 2 تریلیون دلار.

اما جمهوری خواهان در سنا و کاخ سفید در حال کمرنگ جلوه دادن نیاز به کمک های بیشتر به عنوان آنها فشار برای سریعتر بازگشایی اقتصاد است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که نه حکومت دیگری امداد لایحه صورت گرفته با یک مکث در کمک های جدید به منظور بررسی تاثیر دور اول امداد. کاخ سفید مشاور اقتصادی Hassett گفت: دولت ممکن است پشتیبانی محدود فرم برای کمک به دولت های ایالتی و محلی پس از ارزیابی تاثیر اقدامات کنونی.

“ما فکر می کنم ما باید یک لحظه کمی لوکس لحظه ای برای یادگیری در مورد آنچه در جریان است به طوری که این گام بعدی است که ما را می توان محتاطانه” Hassett گفت: روز یکشنبه در مصاحبه با سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

“رئیس جمهور تهمت است نشان داد که در حالی که او نمیخواهد به قید وثیقه از ایالات متحده, او مایل به کمک به پوشش برخی از غیر منتظره Covid هزینه های که آمده اند راه خود را” Hassett گفت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز یکشنبه گفت که دولت با هل دادن مالیات بر حقوق و دستمزد قطع در آینده بسته کمک به مردم اجازه می دهد به خانه را بیشتر از پول خود را چک با وجود انتقاد که کاهش مالیات نمی خواهد کمک به میلیون ها نفر از مردم ، او همچنین تکرار نظرات از Kudlow و Hassett در دولت شک و تردید در مورد کمک های مالی برای کمبود پول نقد دولت های ایالتی و محلی.

“ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که قبل از ما پرش به عقب و دیگری صرف چند تریلیون دلار از پول مالیات دهندگان است که ما می خواهیم به آن را انجام دهد با دقت” Mnuchin گفت: در یک مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه.” “ما در حال حاضر به صرف هر آنچه در آن طول می کشد. اما هر آنچه در آن طول می کشد باید با دقت انجام,” او گفت:.

شیوع ویروس کشته شدن بیش از 78,000 مردم در ایالات متحده نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 14.7% روز جمعه پس از یک رکورد 20.5 میلیون نفر از کارگران شغل خود را از دست در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im