کلکته خانواده مجبور به نگه داشتن بدن انسان در بستنی فریزر به مدت 2 روز

در صبح روز سه شنبه جان خانواده به خانه بستنی فریزر برای حفظ بدن است.

کلکته:

یک خانواده در کلکته بود مجبور به استخدام یک بستنی فریزر نگه داشتن بدن از 71 سال از درگذشت مردی که در خانه در روز دوشنبه ساعت پس از آزمایش coronavirus. بدن برداشته شد و مدنی مقامات پس از 48 ساعت از وحشت و درماندگی.

خانواده دو روز کابوس زمانی آغاز شد که پزشکان حاضر به صدور گواهی مرگ بدون COVID-19 نتیجه آزمون. بدون مرگ گواهی سردخانه حاضر به پذیرش بدن.

تماس به وزارت بهداشت و درمان مدنی مقامات پلیس و سیاستمداران کمک نمی کند.

در صبح روز سه شنبه جان خانواده به خانه بستنی فریزر برای حفظ بدن به سرعت در حال تجزیه در گرما. آن شب آزمون بازگشت مثبت برای ویروس.

بدن شد و در نهایت حذف مدنی مقامات در 2 ساعت دیروز 48 ساعت پس از انسان مرگ است. این ساختمان که در آن مرد زندگی می کردند بود sanitised 50 ساعت پس از مرگ او.

این مرد مسن رفته بود به دکتر روز دوشنبه برای مشکلات تنفسی به حال خواسته شد به یک coronavirus آزمون. سلامت خود را بدتر زمانی که او به خانه بازگشت و او به زودی پس از.

دکتر بازدید از آپارتمان مرد با پوشیدن یک PPE (Personal Protective Equipment) کت و شلوار. اما او حاضر به صدور گواهی فوت و خواست خانواده برای تماس با پلیس محلی به دلیل آن بود coronavirus مورد.

خانواده رفت و در یک دور بی پایان از تماس. پلیس به کارگردانی خانواده به محلی عضو شورا که بنا به گزارش ها پاسخ نمی.

“ما حتی چندین تماس به خط تلفن داده شده به ما توسط یک فرد زمانی که ما به نام وزارت بهداشت و درمان, اما هیچ کس پاسخ داد:” به گفته یک عضو خانواده به نقل از پرس تراست هند.

خانواده و سپس دیوانه وار به نام سردخانه اما آنها حاضر به کمک شنوایی از شرایط و چگونگی مرگ این مرد است.

“تماس نمی شد جواب داد. به همین دلیل تصمیم به نگه داشتن بدن خود را در خانه داخل فریزر” این عضو خانواده گفت.

“در واقع حتی پس از گرفتن گزارش آزمون ما نگه داشته و در تماس با وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت و درمان, اما هیچ پاسخ وجود دارد. صبح روز چهارشنبه ما تماس از وزارت بهداشت و درمان و به آنها گفت که همه چیز را,” او گفت:.

کلکته شهرداری شرکت کارکنان در نهایت رفت به آپارتمان در بعد از ظهر چهارشنبه و در زمان دور بدن برای سوزاندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de