کداک سهام افزایش می یابد 350% و متوقف بارها و بارها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد برای مقابله با مواد مخدر مواد

ایستمن کداک سهام افزایش یافت و در روز چهارشنبه بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک قرارداد برای کار با عکاسی پیشگام برای تولید مواد در داروهای ژنریک در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

سهام کداک سر به فلک کشید بیش از 354% گسترش عظیم تجمع این هفته است. تجارت متوقف شد چندین بار در معاملات صبح روز چهارشنبه با توجه به نوسانات.

فقط در روز سه شنبه سهام شروع به پریدن کرد 203% برای بهترین روز همیشه بعد از دولت ایالات متحده اعطا شرکت a $765 میلیون وام برای شروع تولید مواد مخدر تحت دفاع تولید عمل برای اولین بار در نوع خود است.

“ما 33rd استفاده از دفاع تولید عمل را بسیج کداک را به کلی مواد فعال دارویی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه شب. “ما را به عقب شغل ما و ما را به امریکا برتر جهان پزشکی, تولید کننده و تامین کننده.”

کداک گفت: آن را به تولید دارویی قطعات شناسایی شده اند که به عنوان ضروری است اما باید برگشته به مزمن ملی کمبود به عنوان تعریف شده توسط سازمان غذا و دارو.

افزایش قیمت سهام تحت فشار قرار دادند کداک ارزش بازار به دلار 347 میلیون از روز سه شنبه نزدیک است. قبل از روز سه شنبه معاملات آن را به حال ارزش بازار حدود 115 میلیون دلار.

با چهار پرش سهام است تا بیش از 1000% این هفته به تنهایی در سرعت ضربه درپوش بازار بیش از 1 میلیارد دلار.

این شرکت گفت: آن را گسترش امکانات موجود در روچستر نیویورک و سنت پل در زیر جدید کداک داروسازی بازو.

“کداک مفتخر است به عنوان بخشی از تقویت امریکا خودکفایی در تولید کلید و مواد اولیه دارویی ما نیاز به نگه داشتن شهروندان ما امن” کداک رئیس اجرایی جیم Continenza در بیانیه ای گفت. “با اعمال نفوذ گسترده ما زیرساخت های عمیق تخصص در تولید مواد شیمیایی و میراث نوآوری و کیفیت کداک خواهد شد نقش مهمی در بازگشت از آمریکا قابل اعتماد دارویی زنجیره تامین است.”

کداک برای ورشکستگی زمینه در سال 2012 به عنوان تغییر به دوربین های دیجیتال ویران کسب و کار. این حرکت برای تولید مواد مخدر نشانه یک شانس مبارزه برای زمانی رهبر در فیلم و عکاسی.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو