Klobuchar خارج از veepstakes می گوید: بایدن باید انتخاب کنید از رنگ

سناتور. ctq نخواهد بود معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن همسر در حال اجرا.

مینه سوتا سناتور گرفت و نام او را از لیست ممکن است در حال اجرا آمپول شنبه گفت: “این یک لحظه به قرار دادن یک زن از رنگ” در دموکراتیک بلیط.

“آمریکا باید دست گرفتن لحظه ای و من واقعا معتقدم که — همانطور که من در واقع گفت: VP شب گذشته هنگامی که من به نام او — که من فکر می کنم این است که یک لحظه به قرار دادن یک زن از رنگ که بلیط,” او گفت: MSNBC را لارنس o’donnell در مصاحبه پنجشنبه شب. “و بسیاری از باور نکردنی زنان واجد شرایط. اما اگر شما می خواهم به درمان این کشور در حال حاضر, حزب من بله اما ملت ما این است که یک helluva راه برای انجام آن است.”

این حرکت در می آید بر روی پاشنه از هفته ناآرامی در Klobuchar را در ایالت مینه سوتا پس از مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید که موجب مرگ هفته از تظاهرات در سراسر ایالات متحده و درخواست برای اقدام پلیس اصلاحات در برخی از شهرستانها عمده.

که بلافاصله پس از فلوید را قتل Klobuchar زمان به عنوان رئیس دادستان شهرستان Hennepin آمد تحت بررسی به طور خاص عدم تعقیب او به دنبال در موارد خشونت پلیس. که همراه با موجود خواستار بایدن برای انتخاب یک رنگ به عنوان همسر در حال اجرا کاهش Klobuchar چشم انداز برای معاون ریاست جمهوری حافظه.

پرسید: اگر کسانی که سوال در مورد گذشته او رکورد در خشونت پلیس را ساخته اند آن را سخت تر برای او در نقش معاون ریاست جمهوری نامزد Klobuchar روز پنجشنبه گفت: “من فکر می کنم من می توانم عمل خوب و بسیاری از دروغ های خارج وجود دارد در مورد ثبت و در حال حاضر زمان به بحث در مورد آن.”

بایدن قول داده است برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا به صورت کلی انتخابات گفت که او امیدوار است به اعلام انتخاب خود در ماه اوت 1. بایدن انتخاباتی است که هنوز بررسی صلاحیت نامزدهای بالقوه با سابق 2020 رقبا-تبدیل-endorsers سنسور. کامالا هریس کالیفرنیا و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست در میان کسانی که تحت بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im