کیم جونگ سازمان ملل متحد ستایش کره شمالی را “درخشان موفقیت” در برابر COVID: گزارش

Kim Jong-Un Praises North Korea's 'Shining Success' Against COVID-19: Report

کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت: “ما باید به طور کامل مانع از inroad از بدخیم ویروس”

سئول, کره جنوبی:

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ستایش است آنچه او به عنوان کشور خود را “درخشان موفقیت” در برگزاری این کروناویروس جدید, با توجه به دولتی KCNA news agency جمعه.

رئیس کیمیایی دولتی توتالیتر در صحبت یک کارگر دفتر سیاسی حزب جلسه در روز پنج شنبه بحث در مورد تاثیر ویروس, شش ماه پس از کره شمالی مرزهای بسته قرار داده و هزاران نفر در به انزوا.

KCNA گزارش داد که پس از بررسی و تلاش های کیم گفت: “ما باید به طور کامل مانع از inroad از بدخیم ویروس” و “حفظ ثبات ضد اپیدمی وضعیت با وجود بحران بهداشتی در سراسر جهان”.

دنج رهبر ستایش “درخشان موفقیت های به دست آمده توسط این دور اندیش رهبری حزب و کمیته مرکزی و یک حس داوطلبانه روح نمایش داده می شود توسط تمام افرادی که حرکت می کند به عنوان یکی از دستورات این حزب و کمیته مرکزی” KCNA ادامه داد.

اما او همچنین بر نیاز به “حفظ حداکثر هشدار” به خصوص با توجه به شیوع بیماری های جدید در “کشورهای همسایه”.

“او بارها و بارها هشدار داده است که شتابزده امداد از اقدامات ضد اپیدمی خواهد شد در نتیجه غیر قابل تصور و غیر قابل استرداد بحران” KCNA گفت.

پیونگ یانگ تایید نشده تنها یک مورد از این بیماری کشنده است که جاروب جهان پس از اولین ظهور در کشور همسایه چین است اما اعمال قوانین سختگیرانه از جمله بستن مرزهای خود و مدارس و قرار دادن هزاران نفر از مردم آن به انزوا.

تحلیلگران می گویند شمالی بعید است که برای اجتناب از عفونت ویروس است که خود را متزلزل نظام سلامت می تواند در تلاش برای مقابله با عمده شیوع.

ماه گذشته سازمان ملل متحد حقوق کارشناس هشدار داد ناامنی غذایی است که تعمیق و برخی از مردم “گرسنه” به عنوان یک نتیجه از کره شمالی تلاش برای دفع هر گونه شیوع خصوص بسته شدن مرزها.

قبل از coronavirus بحران بیش از 40 درصد از مردم در کره شمالی در حال حاضر در نظر گرفته غذایی نا امن با بسیاری از سوء تغذیه رنج می برند.

دست زدن به تقریبا در هر کشور بر روی زمین COVID-19 آلوده حداقل 10.7 میلیون نفر و ادعا کرد برخی از 516,000 زندگی آن را به عنوان upends عادی و زندگی اقتصادی بی سابقه ای در راه است.

آن را همچنان به شتاب در سراسر جهان از جمله در ایالات متحده است.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو