در اینجا چیزی آرامش بخش برای استراحت چشم خود را بر: Kevin Jonas از برادران جوناس و همسرش دانیل به تازگی به حال یک اتاق تزئین شده برای خود دو دختر جوان و آن را به یک فضای دوست داشتنی با هر دو بچه دوستانه و رشد لمس.

“دانیل را دوست دارد بنابراین قبلی playrooms من طراحی شده برای جوناس خانواده بودند و نیروی دریایی. این بار دانیل می خواستم به آن را تغییر دهید و برای یک دخترانه گلم فضا با رنگ خاکستری و صورتی” Antonelli گفت. “آنها با استفاده از خود playrooms به عنوان یک گردهمایی فضا برای کودکان و نوجوانان و خانواده پس از آن توابع به عنوان بخشی از یک بچه های دن.”

صورتی سنگ مرمر-نگاه دیوار ساخته شده است با تصویر زمینه است که طراح گفته است که دانیل را در بخش های مورد علاقه. “او کمی عصبی در مورد نقاشی ساخته شده است-فهم و تر و تمیز یک رنگ تیره Antonelli گفته مردم “اما پس از آن بود که او خیلی خوشحال بود او آن را و شما می توانید ببینید که چرا.”

از دیگر نکات ویژه شامل سفارشی صورتی راه راه فرش منطقه توسط ارگانیک بافت تصاویر از دختران (آلنا رز 6 و والنتینا آنجلینا, 3) پوشیدن چهار لباس مادر خود تن در Jonas Brothers “پمپاژ” موزیک ویدئو و عروسک دختر آمریکایی که شبیه خواهر با نامه هیئت مدیره در مقابل این مضمون که “واقعی J خواهر.”

دانیل و کوین خود را جشن گرفتند ده سال سالگرد عروسی در ماه دسامبر. آلنا و والنتینا را ساخته اند بسیاری از شایستگی ظاهر بر پدر و مادر خود را’ Instagram حساب. ما امیدواریم که آنها بسیاری از سرگرم کننده خود را زیبا و دلفریب, playroom!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو