Kendall Jenner فقط می خواهد برای خنک کردن.

واقعیت-starlet-تبدیل-سوپر باز اسپانیایی-سبک خانه در لس آنجلس برای شماره جدید معماری هضم و آن را ایمن می گویند آن را شخصی واحه.

“زندگی من شامل بسیاری از هرج و مرج و سفر و انرژی بالا, بنابراین من می خواستم یک خانه است که احساس می کند بی سر و صدا یک محل که در آن من می توانم به سادگی از منطقه خارج و استراحت می گوید:” Jenner که نقل مکان کرد و به مجلل پد حدود یک سال و نیم پیش پس از یک سال نوسازی. “من می خواستم به احساس فوق العاده آرام است.”

آن را سخت به سعادت در رویایی خانه هنگامی که شما در حال استقبال توسط James Turrell مجسمه سازی. “من همیشه می خواستم یک James Turrell” Jenner می گوید از $750,000 مجسمه سازی با عنوان عقرب. “او در واقع باعث می شود این قطعه به تفکر در مقابل.” (Turrell بسیاری از اتصال به کارداشیان/Jenner, clan, جهت مشاهده فرم خرید. فقط در سال گذشته Jenner برادر در قانون Kanye West اهدا 10 میلیون دلار برای کمک به صندوق Turrell را “Roden دهانه” آتشفشانی زمین, هنر, پروژه, ArtNet گزارش شده است.)

در ادامه به رسمی اتاق نشیمن استقبال غیرمتعارف محیط زیست با بالا مخابره سقف یک آمیزش شومینه و یک رادیو گرامافون از 60s. سفارشی نیمکتها بخور هستند با موضوعات ملافه و بالش و زیبا ساخته شده است در نوار منطقه (“شما همیشه نیاز به یک خوب بار می گوید:” Jenner) جذب برخی از تب و تاب بودن از James Turrell قطعه. درست کردن نوار تاریک و مودی پودر اتاق با سنگ و نزول که Jenner برآورد وزن آن در حدود 300 پوند است. دفتر منطقه ساخته شده است در قفسه کتاب و یک شومینه خود را, اما آن را عمدتا توسط Jenner کارکنان و دوستان است.

از طریق یک راهرو نور جریان در از بسیاری از پنجره ها و درها و ارائه می دهد یک نقطه به راه رفتن به حیاط که درخت لیمو و ویژگی های آب. سینما فضایی نبود مناسب برای Jenner, بنابراین او تبدیل آن به یک هنر استودیو. “من در نقاشی, اما من به طور کامل از آن لذت ببرید و به نظر من این یک شکل از درمان, بنابراین من دوست دارم در آینده در اینجا و ساق بلند, وب کم کردن و واقعا چیزهای وحشتناک,” او می گوید:, و اضافه کرد که او دعوت دوستان به تماشای بسکتبال و نوشیدن شراب در حالی که با داشتن برخی از سرگرم کننده ایجاد بد هنر است.

یک اتاق ناهار خوری ویژگی های دو فرش و میز چوبی و عدم تطابق صندلی و همچنین به عنوان یک آهن لوستر و درب های فرانسوی است که باز خارج است. آشپزخانه فیروزه ای, سبز, کابینت, کانتر سنگ مرمر و سالخورده لوله ها و همچنین به عنوان یک مرکز بزرگ جزیره با یک چوبی ضد و چوب ساج مدفوع. گرم و ماهیت فضا الهام گرفته شده است Jenner به طبخ یک طوفان است. “این است که قطعا استفاده ترین اتاق در خانه است. ما در اینجا هر روز و شب. من می دانستم که هرگز خاصی به آشپزخانه می تواند شما می خواهید به طبخ بسیار,” او می گوید.

تلویزیون اتاق پر از چرت زدن-شایسته ابر نیمکت و اندازه تلویزیون است. “ما به تماشای بازی های ما را تماشا لیسانس ما chill out می گوید:” Jenner. “من نه یک حزب نفر. وجود ندارد بسیاری از ragers رفتن در اینجا” Jenner می گوید از سرگرم کننده در سبک. “من مانند عطف در موسیقی, روشنایی, شومینه و شمع و تماشای NBA بازی با دوستان من است.” Jenner repurposed طبقه پایین اتاق خواب به اتاق اتصالات و گلم ، گلم اتاق آراسته با قاب کپی از هر جلد مجله Jenner graced, ویژه آینه های بزرگ و یک درب به خصوص برای تیم گلم به در آمده و بدون راه رفتن را از طریق تمام خانه. “این باعث می شود شما احساس خوبی در مورد مسائل می دانید؟”

استاد اتاق خواب گرم و نرم نشسته منطقه که در آن Jenner آویزان کردن تحت درخشان تریسی امین نصب و راه اندازی. “خیلی مطمئن شوید که اندازه گیری دوست پسر سابق از تریسی امین را اندازه آلت تناسلی و پیام در پایین است به دوست دختر جدید خود را گفت: خوشحالم که می شنوم شما یک دختر شاد می گوید:” Jenner. ارائه یک کنتراست قرن 18, ایتالیایی, درب پانل هدیه ای از مادر Kris Jenner.

یک تخت به نظر می رسد تا در یک دو طرفه شومینه با ساخته شده است در تلویزیون و همچنین به عنوان یک چای منطقه است. استاد حمام “ممکن است یکی از مهمترین و ساختاری بازسازی بخش هایی از کل خانه می گوید:” Jenner که افزایش سقف دو برابر اندازه حمام و نصب گابانا سنگ کانتر که به یاد Jenner سگ او را به همین نام است. اما شاید گوهر تاج برنج وان که Jenner نرخهای پایین به حداقل سه بار در هفته. نیز وجود دارد یک پیاده روی در گنجه بزرگ و درب که باز به حیاط خلوت, احاطه شده توسط درختان سرسبز و پوشیده از چمن حیاط. آن را مناسب برای حلق آویز کردن با دوستان و یا با داشتن یک حمام صدا که Jenner گفت: او فقط روز دیگر. (بله, آن یک چیز است.) درخشان استخر شنا گیلاس در بالای U شکل حیاط.

“من واقعا افتخار از آنچه ما در اینجا انجام. این اولین بار است که خانه من انجام داده ام به طور کامل, و من فکر می کنم این یک انعکاس واقعی از من چه کسی هستم و چه من دوست دارم,” او می گوید. “در پایان, من هنوز هم یک زن جوان در L. A. فقط در تلاش برای برخی از سرگرم کننده است.”

مگان جانسون

نویسندگان

مگان جانسون است که یک خبرنگار در بوستون. او شروع به در بوستون هرالد که در آن نظر خواهد ترک پیام شیرین مانند “مگان جانسون فقط افتضاح است.” در حال حاضر او از نویسندگان نشریات مانند مردم, مجله Trulia و معماری هضم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net