کارناتاکا به راه اندازی مجدد قطار در نظر گرفتن کارگران مهاجر پس از خشم

Karnataka To Restart Trains Taking Migrant Workers To Their Home States After Outrage

قطار می رود برای اجرا از 8 مه 15 (بازنمودی)

بنگلور:

کارناتاکا بوداده بیش توقف قطار برای رشته کارگران مهاجر گفته است آن را به راه اندازی مجدد سرویس فردا. دولت نوشته است تا نه دولت به دنبال رضایت خود را برای قرار دادن مهاجران بازگشت. این لیست شامل Jharkhand لزبين Bihar, Madhya Pradesh, Uttar Pradesh, مانیپور تریپورا, West Bengal و راجستان. قطار می رود برای اجرا از 8 مه 15.

دولت متوقف شده بود که هفته ای دو بار در یک روز قطار سرویس دیروز به نقل از یک شروع در آن فعالیت های ساخت و ساز.

وزیر BS Yeddyurappa گفته بود حدود 1 لاخ مهاجران ترک کرده بودند و کسانی که باقی می ماند مورد نیاز خواهد بود برای کار در سایت های ساخت و ساز. دیگر BJP رهبران گفت که این حرکت کمک خواهد کرد که بازگرداندن اقتصاد کشور و رسیدن به یک “سودای کارناتاکا”.

عقبگرد پس از کنگره را متهم به بی جی پی به رهبری دولت را وادار به مهاجران به ماندن در کشور و مورد سوال اگر آنها می توانند درمان به عنوان پیوند کارگران.

تحت هشتگ #MigrantLivesMatter کنگره سابق وزیر Siddaramaiah در توئیتر خود نوشت: “این تصمیم به بازگشت و یا به عقب ماندن باید با کارگران و نه با دولت. کارگران در حال رایگان درمانی را انتخاب کنید و یا کار می کنند. خواهد شد که مسئولیت اگر چیزی می رود اشتباه است ؟ ما هنوز تمرین پیوند کار?”

نشان می دهد که دولت 1,600 تومان کرور روپیه بسته امداد برای کسانی که در پریشانی به دلیل مستند از جمله ساخت و ساز و کارگران کافی نیست Siddaramaiah است:

این مرکز تا کنون اجرا 171 قطار به کشتی مهاجران سرگردان در بسیاری از گوشه و کنار کشور است. منابع گفت: 56 Shramik قطار ویژه اجرا شد دیروز.

از سراسر کشور مستند اعلام شد در 25 مارس مهاجر کارگران پیدا کردن خود را از یک شغل و سرپناه و مواد غذایی یک شبه شده اند در تلاش برای ایجاد راه خود را در خانه بر پا است. نه هر کس رسیده است.

حتی در حال حاضر با قطار در حال اجرا بسیاری در حال تلاش برای راه رفتن در آن خانه است. دیگران ae با استفاده غیر قانونی کامیون و گاهی اوقات حتی چرخه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im