کارناتاکا باعث می شود یک تماس تصویری برای کرالا مدل شامل Coronavirus

Karnataka Makes A Video Call For Kerala Model To Contain Coronavirus

کارناتاکا وزیر Dr K Sudhakar صحبت به کرالا وزیر بهداشت KK Shailaja در COVID-19.

بنگلور:

کارناتاکا است وزیر آموزش پزشکی Dr K Sudhakar روز دوشنبه برگزار می شود نشست آنلاین با کرالا وزیر بهداشت KK Shailaja شده است که به طور گسترده ای مورد ستایش او را برای دست زدن به این بیماری همه گیر در دولت است.

سلامت باید فراتر از سیاست بود اما هنوز هم غیر معمول برای BJP وزیر برای رسیدن به این وزیر از سمت چپ به رهبری دولت است.

“همانطور که همه ما می دانیم کرالا عنوان مثال مجموعه در دست زدن به COVID بیماری از نظر مرگ و میر – که واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد. بنابراین من تا به حال درخواست های تصویری ملاقات با محترم وزیر بهداشت از کرالا. من می خواستم به درک خود را به بهترین شیوه است. آنها نوع به اندازه کافی به توافق برسند و ما تا به حال بسیار مثمر ثمر نشست. ما رد و بدل بهترین شیوه. و از آنجا که آنها تا به حال تجربه دست زدن قبل از همه گیر از Nipah – به طوری که آنها تبادل چگونه قوی خود را در نظام سلامت است.”

Ms Shailaja است:

Dr Sudhakar یک حرفه ای پزشکی خود گفت که ضروری است که بیماران به دنبال درمان اولیه.

“خود (کرالا) بیماران هشدار اولیه و بستری به طور داوطلبانه. متاسفانه در کشور ما مرگ است که اتفاق افتاده اند آنها را همه در یک ساعت گذشته. پس از آن است که مثل انسان غیر ممکن است برای هر سیستم به صرفه جویی در آن زندگی می کند” او گفت:.

این دو وزیر در مورد مراحل تصویب شده برای ردیابی تست و درمان این بیماری نتیجه و اقدامات گرفته شود به مقابله با چالش های زیر کاهش مستند محدودیت یک بیانیه رسمی گفت: پس از 50 دقیقه مکالمه

این دو وزیر توافق کردند که به طور منظم گفت و گو به تبادل اطلاعات در کنترل بیماری و کیفیت درمان برای بیماران.

کارناتاکا ثبت 14 مورد جدید از coronavirus در دوشنبه در نظر گرفتن مجموع آن به 862 از جمله 31 مرگ و میر. کرالا که گزارش داد هند برای اولین بار coronavirus مورد در اواخر ماه ژانویه به ثبت رسیده 512 موارد و فقط چهار مرگ و میر. دولت کشیده شده توجه بین المللی برای مدیریت برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im