کارناتاکا ممنوع تمام سفر از 5 کشورهای دیگر بیش از Coronavirus نگرانی

Karnataka Bans All Travel From 5 Other States Over Coronavirus Fears

قطار از 5 متحده اجازه داده نخواهد شد در کارناتاکا دولت گفت: (فایل)

دهلی نو:

کارناتاکا دوباره به حالت تعلیق در ورودی حمل و نقل از کشورهای همسایه شامل فزاینده coronavirus عفونت در دولت است. این بار لیست پنج کشور به جای قبلی چهار. هیچ پرواز یا قطار و یا وسایل نقلیه دیگر را مجاز به آمدن به دولت ماهاراشترا از, Gujarat, Tamil Nadu, Madhya Pradesh و راجستان دولت امروز گفت.

ماهاراشترا گجرات و تامیل نادو گزارش داده اند که بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند.

دولت این تصمیم را پس از آن معلوم شد که بسیاری از تازه coronavirus موارد شده اند از مردم مسافرت در از کشورهای دیگر و یا کشور.

با توجه به داده ها از اتحادیه های وزارت بهداشت, Karnataka تا کنون به حال 2,418 موارد coronavirus 781 بيماران درمان و 47 فوت کرده است.

در حالی که اعداد شده اند نسبتا پایین در مقایسه با کشورهای دیگر این مشخصی با دریافتی مردم است. بیش از 24 ساعت از پایان این صبح 118 از 135 مورد جدید گزارش شد افرادی که تا به حال سفر به دولت است.

توسط شب پس از جلسه کابینه, دولت, قانون, وزیر, JC, Madhu Swamy گفت: “ما می بینیم که هیچ فرد آلوده از ماهاراشترا گجرات یا Tamil Nadu, وارد, توسط, جاده, برای, برخی برای برخی از, 10, 15 روز چرا که ما بار سنگین بر ما”.

قرنطینه برای ورودی افراد نیز به عنوان یک مشکل به وزیر گفت. “ما باید برای تست آنها را دو بار. آن است که مصرف مقدار زیادی از زمان و ما از محل اقامت. بنابراین ما در حال محدود کردن جنبش تا زمانی که این افراد حرکت در خارج از قرنطینه,” او اضافه شده است.

در 18 مه — روز پس از lockdown4 اعلام شد — کارناتاکا ممنوع کرده بود ورود افراد از ماهاراشترا گجرات تامیل نادو و کرالا.

نظم آمد و پس از مرکز گفت که جنبش از مسافران اجازه خواهد داشت فقط با رضایت متقابل از کشورهای.

اما به زودی پس از مرکز تا به حال اجازه پروازهای داخلی بیش از این اعتراضات می گوید که می خواستم سختگیرانه تر coronavirus پروتکل. قطار مسافری خدمات است که انتظار می رود برای شروع در مد محدود از 1 ژوئن.

گنجاندن ترافیک هوایی در فهرست ممنوع شد و با توجه به این واقعیت است که دولت در حال حاضر در انتظار 15,000 مسافر در روز است که قرار بیشتر استرس بر روی سیستم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>