کارناتاکا می پرسد PM مودی به اجازه بازگشایی اماکن مذهبی از ژوئن 1

Karnataka Asks PM Modi To Allow Reopening Of Religious Places From June 1

کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa به نوشته PM مودی درخواست بازگشایی اماکن مذهبی

بنگلور:

اماکن مذهبی در کارناتاکا می تواند باز در ژوئن 1, اگر وزیر BS Yediyurappa است راه خود را. وزیر گفت که او نوشته است به نارندرا نخست وزیر درخواست کرد که کارناتاکا مجاز به بازگشایی معابد و مساجد و کلیساها و دیگر اماکن مذهبی.

“ما باید برای به دست آوردن بسیاری از مجوز ها قبل از باز پس بیایید صبر کنید و ببینید. اگر ما اجازه مکان عبادت می توانید باز ژوئن 1,” Mr Yediyurappa روز چهارشنبه گفت:.

اماکن مذهبی مانند بسیاری از مکانهای دیگر که در قرعه کشی جمعیت بسته شده اند, در سراسر کشور از اواخر ماه مارس زمانی که ساعت مودی اعلام کرد در مجموع مستند به شکستن زنجیره ای از coronavirus.

در حالی که بسیاری از محدودیت های دیگر شده اند آرام در پس از آن پسوند از این مستند به عنوان مثال در حمل و نقل عمومی و مغازه ها و جنبش مردم و اماکن مذهبی باید بسته باقی ماند.

BJP حکومت کارناتاکا تا کنون منتظر مرکزی دستورالعمل قبل از ساخت هر گونه تغییرات در مستند قوانین.

پیشتر وزیر امور خارجه کوتا Srinivas Poojary تا به حال ابراز امیدواری کرد که معابد را در ماه ژوئن. او به خبرنگاران گفت که تصمیم گیری ساخته شده بود حفظ اجتماعی فاصله و بهداشت در ذهن است. مذهبی نمایشگاه هنوز ممنوع – اگر چه برخی از این حوادث در واقع شده اند برگزار شد و در دولت در سرپیچی از مستند ممنوعیت.

کابینه دیدار انتظار می رود که در روز پنج شنبه که در آن باز از اماکن مذهبی از جمله معابد و مساجد و کلیساها است به احتمال زیاد به بحث گذاشته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>