Kamala Harris for Vice President? Joe Biden's Notes Fuels Speculation

در جو بایدن دست سهشنبه بود که یک قطعه از notepaper تحمل کلمات “کامالا هریس.”

واشنگتن:

جو بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب شده است یکی از واشنگتن بهترین راز نگه داشته اما ظاهرا اتفاقی انتشار اخبار و بایدن را بزرگ نمایش داده می شود یادداشت بالا بردن انتظارات که برنده است کامالا هریس.

گمانه زنی ها از انتخاب VP یک سالن بازی هر چهار سال در واشنگتن اما این بار ریسک غیر منتظره ای بالا است.

بایدن خواهد بود 78 در نظر گرفتن اتاق — قدیمی ترین رئیس جمهور ایالات متحده تا کنون — و او اشاره کرده است که او ممکن است به دنبال یک دوره دوم خود با معاون نخست نامزد را در این حزب نامزدی.

بایدن که منجر به شدت در پای صندوق های رای در برابر جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز بالا برده و بهره عامل با اعلام خوبی در پیش است که او را تنها انتخاب یک زن است. این خواهد بود که فقط سومین بار در تاریخ آمریکا است که یک زن انتخاب شده است, حتی اگر هر دو موارد قبلی — جرالدین فرارو در سال 1984 و سارا پیلین در سال 2008 — معلوم شد که در از دست دادن بلیط.

در خط با ultra low-key, کمپین بایدن نگه داشته است یک درب در نشت در مورد نیت خود را.

گمانه زنی رسانه ها است زوال یافت و جریان از hitters سنگین مانند سناتور الیزابت وارن و باراک اوباما سابق سازمان ملل متحد سفیر سوزان رایس به دیر مطالب مانند فلوریدا در کنگره وال Demings و جانباز سناتور Tammy Duckworth.

هریس همواره در ترکیب با رزومه موثر است که شامل خود او نیز در سنا پیشنهاد او برای نامزدی حزب دموکرات را قبل از واگذاری به بایدن و در دوران سیاه زندگی می کند توجه به این واقعیت است که او سیاه و سفید است.

در روز سه شنبه بایدن گفت: او را نشان می دهد تصمیم خود را “در هفته اول در ماه اوت است.”

“من به شما اجازه می دانم زمانی که من انجام,” او گفت.

اما اگر چه او در حال حاضر?

در دست خود را روز شنبه بود که یک قطعه از notepaper تحمل کلمات “کامالا هریس.”

در زیر به یک سری از نقاط مثبت:

“آیا نگه داشتن کینه” و “کمک بزرگی به کمپین” و “احترام زیادی برای او.”

اگر بایدن نیز حمل در اطراف یادداشت های خود را دیگر پتانسیل VPs او نبود نگه داشتن آنها را در یک راه است که اجازه — به طور تصادفی و یا نه — یک عکاس خبرگزاری فرانسه و دیگران برای گرفتن یک شات.

– زودرس انتشار –

اضافه کردن به این مینی درام محترم سایت خبری سیاسی زد — به طور تصادفی آن گفت: — یک داستان اعلام هریس برنده است. این بود که یک “حفره یا سوراخ متن… به اشتباه منتشر شده به سایت” براد Dayspring سیاسی معاون رئیس جمهور از بازاریابی و ارتباطات گفت.

متن به سرعت به پایین گرفته شده است اما قبل از خروج چند واشنگتن خودی wide-eyed.

“جو بایدن انتخاب کامالا هریس برای تبدیل شدن به خود و همسر در حال اجرا برای سال 2020 انتخابات در اوت. 1 دو هفته قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها پس از نگه داشتن خود انتخاب نزدیک به قفسه سینه برای ماه” سیاسی نوشت: در زودرس خبر.

آن گفت که بایدن دیدم هریس به عنوان “یک حریف شایسته” در طول اولیه خود را کشته که او را به رسمیت شناختن نام او سال ها به عنوان یک دادستان کالیفرنیا و “مهارت به عنوان یک مناظره” به بلیط.

– بازی هنوز ؟ –

البته این امکان وجود دارد که سیاسی واقعا به اشتباه اجرا یک متن است که آماده شده بود فقط در مورد هریس برنده — یک تمرین مشترک در سازمان های خبری.

و این امکان وجود دارد که بایدن یادداشت به معنای هیچ چیز دیگر از آن او را تحسین هریس. همان نقاط در این یادداشت می تواند در تئوری توان به ستایش او طی یک سخنرانی اعلام او می خواهم انتخاب شخص دیگری است.

دیگر نامزدها به خصوص برنج شده اند صحبت کردن در کشش نهایی. وارن به عنوان یکی از چهره های بزرگ در سمت چپ از حزب دموکرات نیز باقی مانده در مخلوط.

هریس به ارمغان می آورد چمدان از هر کسی که انجام داده است به همان اندازه در زندگی عمومی به خصوص به عنوان دادستان کل در کالیفرنیا که در آن نقش خود را به عنوان جنگنده جرم و جنایت را افزایش می دهد hackles در میان برخی دموکراتیک چپ.

هنوز هم با او مخلوط جامائیکا و میراث او ثابت سختی در کار و این واقعیت است که او تنها 55 هریس کنه بسیاری از بایدن را در جعبه.

او سخنگوی سابق ایان Sams گفت هریس می ترساند مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او flummoxed توسط زنان قوی,” Sams ادعا در توییتر.

اما در روز سه شنبه هریس بود تحسین شده توسط هیچ یک دیگر از برگ برنده خود را.

“من فکر می کنم او می تواند یک انتخاب خوب کامالا هریس. او می تواند یک انتخاب خوب,” او گفت.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de