جولی اندروز و دختر Storytime پادکست برای کودکان و نوجوانان

آیا ما برای اولین بار به تماشای او در صدای موسیقی, Mary Poppinsیا The Princess Diaries, بسیاری از ما بزرگ شد تا با جولی اندروز و در حال حاضر نسل جوان می توانید همان را انجام دهید. خانم اندروز به تازگی راه اندازی یک storytime پادکست با آمریکا و رسانه های عمومی به نام جولی در کتابخانه.

هر هفته او و دخترش, کتاب کودکان نویسنده اما والتون همیلتون را به خواندن یک داستان جدید در راستای بچه ها در سن چهار تا 10. این مجموعه آغاز شد و در 29 آوریل با مرلین هیولا, نوشته شده توسط میشل نادسن و نشان داده شده توسط مت فلن.

همراه با میزبان نمایشی خوانش موسیقی کمک می کند را داستان به زندگی است. قبل و بعد از داستان مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری بحث کتاب را با هم. با مرلین هیولاآنها پوشش موضوعاتی مانند احساس پشت هنگامی که دوستان شما در رسیدن به یک نقطه عطف قبل از شما انجام دهد و یا چه نوع از هیولا شما می خواهم به رفتار و برخورد اگر شما در زندگی مرلین جهان. هر قسمت شامل یک مهمان ویژه و فعالیت برای شنوندگان سعی کنید در صفحه اصلی که شما می توانید در این پادکست وب سایت.

“وقتی که من یک پدر و مادر من گذشت عشق به خواندن را به کودکان. دختر من و همکاری بیش از 30 کتاب برای کودکان و بزرگسالان جوان و مشترک ما شور و شوق برای قدرت داستان سرایی سواد و هنر همچنان ملتهب گفت:” اندروز در یک اطلاعیه از آمریکا و رسانه های عمومی.

“امید ما این است که داستان ها و ایده های ما به اشتراک بگذارید در جولی در کتابخانه ارائه خواهد, خانواده, گوش دادن لذت بخش, الهام بخش معنی دار مکالمات می شود و یک منبع قابل اعتماد برای ادبی لذت و یادگیری.”

در قسمت دوم جولی در کتابخانه اندروز و همیلتون خواندن دو کتاب: خرس نمی خوردن ساندویچ تخم مرغ و گرگ اردک و ماوس. قسمت بعدی بیرون می آید این جمعه, مارس 13. شما می توانید لحن در بر جولی در کتابخانه سایت و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im