جی پی مورگان سهام پس از افزایش جیمی Dimon می گوید بانک “بسیار ارزشمند” در قیمت های فعلی

JP Morgan Chase & Co. رئیس هیئت مدیره و مدیر ارشد اجرایی جیمی Dimon شهادت قبل از کمیته خدمات مالی مجلس در پاسخگویی برای megabanks در Rayburn خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل در واشنگتن DC در 10 آوریل 2019.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جی پی مورگان چیس سهام افزایش یافت پنج شنبه پس از, مدیر عامل شرکت جیمی Dimon به نام بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا “بسیار ارزشمند” در قیمت های فعلی است.

“من فکر می کنم جی پی مورگان است که بسیار با ارزش شرکت در این قیمت ها” Dimon گفت: در پاسخ به یک سوال در خدمات مالی کنفرانس در مورد نیویورک-بر اساس بانک ارزیابی و حالات ممکن را برای اقتصاد ایالات متحده است.

جی پی مورگان سهام رسید 8.4 درصد به 97 دلار پس از Dimon این اظهارات را.

متن سوال: Dimon خریداری 26 میلیون دلار در سهام جی پی مورگان در ماه فوریه سال 2016 یک تقویت اعتماد به نفس حرکت می کند که بعدا ثابت می شود نزدیک به پایین از بازار سهام را در زمان.

“من در تلاش برای پیش بینی پایین” Dimon گفت:, و اضافه کرد که “شما نمی توانید یک بانک می شود و ایمنی بدن را به آنچه که در جهان خارج وجود دارد.” جی پی مورگان گفته است که سود آن در مقایسه با یک رکورد در سال 2019 را یک ضربه به عنوان وام زیان صعود در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Dimon بود که امیدوار است که خود را “پایه مورد” برای اقتصاد رخ می دهد که عبارتند از بهبود نرخ بیکاری و معیارهای دیگر در نیمه دوم سال و پس از هدف قرار دادن تقریبا 20 ٪ در سه ماهه دوم.

“من آن را بسیار خوب شانس” Dimon گفت. “دولت بوده است و بسیار پاسخگو فدرال رزرو شده است بسیار پاسخگو است. شرکت های بزرگ باید بزرگ توانائی امیدوارم ما نگه داشتن آنهایی که کوچک زنده به اندازه کافی بلند است که بسیاری از آنها برای بازگشت به کسب و کار.”

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de