جی پی مورگان چیس در روز سه شنبه نوشته شده در سه ماهه اول سود که بود و کمتر از انتظارات تحلیلگران اگر چه بانک درآمد برگزار شد تا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

درآمد کاهش ناشی از عظیم $6.8 میلیارد دلار علاوه بر این به اعتبار بانک ذخایر. حرکت سیگنال های که مدیریت انتظار دارد که یک افزایش در پیش فرض ها در سراسر شرکت اعطای وام کسب و کار از کارت های اعتباری در آن مصرف کننده بخش انرژی املاک و مستغلات و بخش خرده فروشی وام در عملیات تجاری خود را.

این بانک ارسال شده سه ماهه سود هر سهم 78 سنت افزایش در مقایسه با تحلیلگران $1.84 برآورد. سود $2.87 میلیارد فرو 69 درصد از سال پیش از آن رانده شده عمدتا توسط مقررات در حالی که درآمد ثابت به بیشتر انعطاف پذیر لغزش 3 درصد از سال قبل به $29.07 میلیارد دلار است. سهام بانک صعود 3% در premarket تجارت.

همه گیر باعث تیز کاهش در سود در سراسر سه بانک چهار بخش اصلی; تنها دارایی مدیریت کسب و کار در امان ماند. یکی دیگر از نقطه روشن: JPMorgan و تجارت به بخش ارسال شده 32 درصد افزایش در درآمد به رکورد $7.2 میلیارد دلار است. پیوند تجارت درآمد رسید به 5 میلیارد دلار کامل 1 میلیارد دلار بالاتر از تحلیلگران انتظار می رود قوی تر فعالیت مشتری در اوراق قرضه دولتی, ارز و بازارهای در حال ظهور. سهام معامله $2.2 میلیارد لبه برآورد و همچنین در افزایش مشتقات درآمد.

“جی پی مورگان چیس انجام و در چه بود بسیار دشوار و عامل منحصر به فرد محیط زیست” مدیر عامل شرکت جیمی Dimon گفت: در انتشار درآمد. “در سه ماهه اول در این زمینه نتایج حاصل از این شرکت بسیار خوب است اما با توجه به احتمال نسبتا شدید رکود اقتصادی لازم بود برای ساخت اعتباری ذخایر $6.8 B و در نتیجه کل هزینه های اعتباری از $8.3 B برای سه ماهه.”

همچنین روز شنبه, ولز فارگو, گزارش سه ماهه اول سود هر سهم فقط 1 درصد و کمتر از انتظارات به عنوان بانک کنار پول برای از دست دادن اعتبار در میان همه گیر.

سهام بانک شده اند کوبیده در این سال به عنوان همه گیر پایان دادن به طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ ایالات متحده است. تلاش شرکت ها در سراسر بخش را گذاشته میلیون ها نفر از آمریکایی ها شنود گذاشته خطوط اعتباری بانک و سرمایه گذاران خواهد بود به دنبال چگونه خرده فروشی و شرکت های بزرگ وام ضرر و زیان در حال توسعه است.

در حالی که “درآمد برگزار کرده اند تا به خوبی در بسیاری از واحدهای این بانک در زمان ضرب و شتم با مقررات مربوط به اعتبار زیان رسیدن به $8.3 میلیارد از تنها $1.5 میلیارد دلار در سال گذشته گفت:” اوکتاویو Marenzi مدیر عامل شرکت از بازار سرمایه مشاوره Opimas. “آیا این مقررات برای اعتبار به اندازه کافی برای پوشش چه مطمئن است به یک موج از پیش فرض ها در سه ماهه دوم بسیار دشوار است برای پیش بینی است.”

به عنوان بزرگترین وال استریت بانک, درآمد, جی پی مورگان بهره مند از افزایش نوسانات و افزایش تقاضا در آن عملیات تجاری. در آن سالانه سرمایه گذار بعد در اواخر ژانویه JPMorgan co-رئیس جمهور دانیل پینتو گفت: سرمایه گذاران که تجارت به رهبری بود به سمت یک “اواسط نو” در صد افزایش می دهد; این بانک به طور موثر دو برابر شده است که افزایش در سه ماهه.

سرمایه گذاران خواهد شد مشتاق به شنیدن اگر Dimon که بازگشت به کار به تازگی پس از یک عمل جراحی قلب انجام خواهد داد تحلیلگران راهنمایی در مورد چگونه بانک را حرکت بقیه سال و همچنین به عنوان یک چشم انداز چگونه نرخ بهره پایین تر را تحت تاثیر درآمد.

64 سال رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت گفت: در هفته گذشته در خود سالانه سهامداران نامه ای که درآمد بانک “خواهد بود به طور معنی داری در سال 2020” از رکورد سود آن نوشته شده سال گذشته است. او همچنین به سرمایه گذاران هشدار داد که اگر رکود است “بسیار منفی” این بانک احتمالا در نظر تعلیق سود خود و برای حفظ سرمایه است.

در اینجا چیزی است که وال استریت انتظار می رود:

  • درآمد: $1.84 هر سهم 31% کاهش از یک سال قبل از آن با توجه به Refinitiv.
  • درآمد: $29.67 میلیارد 0.6 ٪ کاهش از سال قبل است.
  • خالص حاشیه سود: 2.37% با توجه به FactSet
  • تجارت درآمد: درآمد ثابت 4 میلیارد دلار سهام $2.08 میلیارد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de