Joss & Main است که با داشتن بزرگ, هوای آزاد, فروش, و آن را شامل می یابد برای هر نوع و اندازه!) از فضای

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Joss & Main ساخت استخر استخر خارج از منزل رویاها به حقیقت می پیوندند در حال حاضر در خود را آزاد فروش مقاوم در برابر هوا و فرش و مبلمان و لوازم جانبی تمام تا 70 درصد. با گرفتن آب و هوا گرمتر و در تابستان فقط در اطراف گوشه وجود دارد هرگز یک زمان بهتر را بیشتر از فضای خود را در فضای, مهم نیست که چه اندازه است. و اگر شما یک حیاط خلوت بالکن یا تراس, Joss & Main کردم شما تحت پوشش: بسیاری از این قطعات می تواند کار هر دو در داخل و خارج. در اینجا برخی از ما تراکم بالا از فروش.

Shep جمعی داخل سالن/فضای باز فرش

این flatweave فرش به نظر می رسد فقط به عنوان در صفحه اصلی در داخل خانه به عنوان آن را در خارج از منزل. اما شما قطعا می خواهید به در نظر گرفتن آن به صورت خارج از—آن را نمی خواهد به حفظ رطوبت و آسان است به لرزش در حالی که آوردن برخی از سبک جسورانه به فضای خود را.

خرید: Shep جمعی داخل سالن/فضای باز فرش $187 $80

الیزابت نوسان سونا

Joss & Main به روز رسانی یک صندلی ساحل کلاسیک و ما نه شکایت. به جای بوم سنتی زنجیر این foldable سونا چوبی مشبک-کار صندلی ساخته شده از جامد اکالیپتوس. سر کوسن و بازوی استوار نیست بد شده یا نه.

خرید: الیزابت نوسان سونا با کوسن $169 $126

Amundi 2-قطعه گلدان زمینی مجموعه

حتی اگر شما لازم نیست که یک استخر در خارج از منزل و فضای این کشاورزان کمک خواهد کرد که خارج از منزل. گفت: آنها نیز به اندازه کافی محکم به مقاومت در برابر عناصر اگر شما به دنبال به را کمی بتنی به بالکن خود را.

خرید: Amundi 2-قطعه گلدان زمینی مجموعه, $80.99 $76

Jaclyn 4-قطعه حصیر مبل صندلی, گروه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>