جو بایدن ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان coronavirus موج: ‘زمان جنگ به رئیس جمهور تسلیم’

واشنگتن — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گذاشته خود را جامع ترین و دقیق مورد تا به امروز در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت: رئیس جمهور “است دست تکان دادند و پرچم سفید و در سمت چپ میدان نبرد” در برابر سودای coronavirus بیماری همه گیر.

صحبت کردن در ویلمینگتون بیش از حدود یک ساعت بایدن همچنین بنا کردن موقعیت بر روی طیف وسیعی از مسائل داغ دکمه از جمله اتهام روسی نعمت برای پرداخت مرده سربازان آمریکایی در افغانستان حذف مؤتلفه آثار خود و توانایی های شناختی.

اما با کروناویروس موارد فزاینده در سراسر کشور و چندین ایالت نورد خود را بازگشایی طرح بایدن را موثر ترین خطوط در برابر تهمت خود بودند انتقادات از رئيس جمهور در پاسخ به یک بیماری همه گیر است که تاکنون جان بیش از 125,000 آمریکایی ها از ماه فوریه.

بایدن این سخنان همچنین به عنوان دکتر Anthony Fauci, دولت را با صدای پیشرو در ویروس شنبه هشدار داد که ایالات متحده می تواند بالا 100,000 نفر در روز است.

“همه مراحل شما را گرفته ام تا کنون بدست نیامده این کار انجام می شود آقای رئیس جمهور” جو بایدن گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن که هنوز هم اصرار دارد که افزایش اخیر در موارد است که با توجه به گسترده تر تست و ظهور مجدد ویروس خود را.

“به یاد داشته باشید در ماه مارس زمانی که او خود را به نام یک جنگ به رئيس جمهور؟” بایدن گفت: در اظهارات خود. “به یاد داشته باشید زمانی که او ترغیب ملت به “قربانی با هم’ به صورت یک “نامرئی دشمن’? چه اتفاقی افتاده است ؟ در حال حاضر آن را تقریبا جولای و به نظر می رسد زمان جنگ به رئیس جمهور تسلیم شده است — به دست تکان دادند و پرچم سفید و در سمت چپ میدان نبرد.”

“امروز ما در مواجهه با یک تهدید جدی است و ما باید با آن به عنوان یک کشور است. اما این رئیس جمهور به ما می دهد هیچ جهت. او چاله ما در برابر یکی دیگر گفت:” بایدن.

بایدن با استفاده از گفتار به وضع خود را در پنج نقطه طرح به آدرس گیر یکی از چندین تضاد او جلب بین مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را.

معاون سابق رئيس جمهور گفت که ارائه خدمات رایگان در سراسر کشور coronavirus تست استقرار 100,000 تماس با ردیاب ایجاد استانداردهای ملی برای بازگشایی, استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش بیشتر تجهیزات حفاظتی تولید و ارائه اضافی فدرال حمایت از سالمندان و افراد از رنگ که شده است به خصوص سخت ضربه توسط ویروس.

ماه از مستندات که فلج اقتصاد ایالات متحده بایدن گفت: “در نظر گرفته شده بودند به ما خرید زمان ما با هم عمل می کنند. اما به جای استفاده از این زمان برای آماده سازی خودمان — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حیف و میل آن است.”

“مردم آمریکا را ندارد عظیم فداکاری بیش از چهار ماه گذشته بنابراین شما می توانید زمان خود را با زباله اواخر شب رجزخوانی و توییتهایی گفت:” معاون سابق رییس جمهور و پرداختن به مغلوب ساختن پیشی جستن. “آنها نمی توان این فداکاری بنابراین شما می توانید چشم پوشی از علم و به نوبه خود مسئول مراحل مانند پوشیدن یک ماسک به یک بیانیه سیاسی.”

“شما به نام خودتان ‘, تشویق کن,’ برای ملت است. ما نمی نیاز به یک cheerleader بود. ما نیاز به یک رئیس جمهور” گفت: بایدن.

بایدن همچنین در زمان پرسش از مطبوعات برای اولین بار در بیش از دو ماه. در انجام این کار, او محروم رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی از یک نقطه ثابت از حمله آنها استفاده کرده اند و در برابر او یعنی که او اجتناب موشکافی تا کنون در مسابقه با طفره رفتن فشار دهید.

برای بایدن آدرس موثر متبلور مبارزات انتخاباتی خود را قوی ترین استدلال در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سیرجهت مخالف مبداء مسابقه از انتخابات ریاست جمهوری است که تا کنون تعریف شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست به ساقه جزر و مد از coronavirus.

آن است که یک عامل عمده در بایدن قابل توجهی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر سنجی های ملی در حال حاضر تقریبا 10 امتیاز با توجه به روشن شدن سیاست های رای گیری متوسط است.

بایدن را رد کرد و خود را منجر شود گفت: “من می دانم که رای گیری داده ها بسیار خوب است اما من فکر می کنم آن را واقعا زود است. آن را خیلی زود به هر گونه قضاوت. من فکر می کنم ما باید یک کل خیلی بیشتر کار را انجام دهد.”

بایدن همچنین تایید کرد که او نمی خواهد در برگزاری تجمعات انتخاباتی گفت: “من قصد دارم به دنبال doc, سفارشات, نه فقط برای من بلکه برای تمام کشور است. و این بدان معنی است که من قصد ندارم به برگزاری تظاهرات … به عنوان به زودی به عنوان من پایان من قرار داده و من ماسک پشت در.”

نظرات به خود جلب کرد یکی دیگر از تضاد بین بایدن قصد دارد در ماه های آینده و رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین که در اوایل روز شنبه گفت: در تماس با خبرنگاران گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار به دنبال به جلو به آینده تجمعات انتخاباتی.

خواسته در مورد آینده رالی طرح این تهمت انتخاباتی کاهش یافته است به اعلام تاریخ و یا مکان های از آینده و تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im