شغل گزارش تکان دهنده شواهدی اقتصاد بازی گرفتن تا به یک “ری آفتاب’ بازار وال استریت گاو اد Yardeni نشان می دهد

زمان bull ادوارد Yardeni معتقد است تاریخی ممکن است شغل افزایش یک تعویض بازی برای وال استریت.

با توجه به Yardeni آن debunks این تصور وجود دارد قطع ارتباط بین بازار قابل توجهی تجمع خاموش مارس 23 کم و coronavirus-اقتصاد کتک.

“بازار شده است و اشعه آفتاب — اساسا سرمایه گذاران متقاعد شده است که ما خارج از این, و اقتصاد را بهبود می یابند همراه با درآمد. تا کنون که هوا به نظر می رسد کار بسیار خوب, “Yardeni پژوهشی رئیس جمهور گفت: CNBC “تجارت ملت” در روز جمعه. “اقتصاد به خوبی ممکن است با ابتلا به بازار سهام و نه از بازار سهام خارج شدن خود به خود.”

ممکن است حقوق و دستمزد افزایش 2.5 میلیون شد, بزرگترین رکورد در حالی که نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد از ماه آوریل 14.7%. خیابان اجماع پیش بینی کرده بود به نام برای اشتغال به رها کردن توسط 8.3 میلیون نفر و نرخ بیکاری به افزایش 19.5%.

Yardeni که صرف چند دهه در خیابان در حال اجرا استراتژی های سرمایه گذاری برای شرکت های از جمله مشخصاتش و دویچه بانک و اعتبارات دولت اقدامات بی سابقه ای برای نرم کردن ویروس اقتصادی ضربه ای به عنوان کاتالیزور برای تعجب پرش.

“در حقیقت این نوع حس می کند چرا که ما تا به حال چک حفاظت از برنامه بود که اساسا اجرا شده در مارس تشویق کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن مردم در payman,” او گفت:.

Yardeni حدس که دقیقا چه اتفاقی افتاده است: خیابان اصلی شروع به در آوردن پشت گذاشته کارگران هنگامی که آنها بودجه.

محرومیت موج دوم ویروس موارد او معتقد است این شغل افزایش کمک می کند تا تنظیم صحنه برای تیز اقتصادی ارتجاعی این سال قبل از درست کردن زمستان.

“این است برای رفتن به یک V-[شکل] در ابتدا گفت:” Yardeni. “تولید ناخالص داخلی واقعی می تواند 40 تا 50 درصد در سه ماهه دوم. اما بدتر از آن است که در سه ماهه دوم بیشتر احتمال ما دیدن چیزی شبیه به یک افزایش 20 ٪ در سه ماهه سوم.”

او حدس است که می شود به اندازه کافی به درایو S&P 500 به بالاترین رکورد بیش از چند ماه — و حتی بیش از خود 2021 پایان سال هدف 3,500. روز جمعه شاخص در بسته 3,193 3 درصد زیر تمام زمان بالا آمار در فوریه.19.

“نه بیش از حد طولانی پیش ما در میان یک بحران وحشتناک در بازار سهام است. اما معلوم شد که 33 روز بازار خرس ماندگار از Feb. 19 مارس 23” اشاره کرد Yardeni. “پس از آن ما تا به حال ذوب شدن است که همه مربوط به تغذیه در آینده با آنچه که من اسمش QE4-همیشه است.”

“بسیار گسترده بازار گاو نر”

بهترین مشاوره برای سرمایه گذاران در حال حاضر به رفتن با جریان.

“از مارس 23, ما دیده ایم ایجاد توازن دور از اوراق قرضه و سهام,” او گفت:. “که ادامه خواهد داد به یک موضوع در اینجا برای چند ماه آینده — شاید از طریق پایان سال است. بنابراین سهام به جای اوراق قرضه را حس کنید.”

Yardeni را تراکم بالا عبارتند از: تکنولوژی مراقبت های بهداشتی و مالی.

“این رفتن به یک بسیار گسترده بازار گاو نر در اینجا” Yardeni گفت.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im