وجود دارد مقدار زیادی از رزومه نوشتن اتفاق می افتد در حال حاضر. در حالی که آن را گیج کننده و خسته کننده شما لازم نیست که صبر کنید به جستجو برای فرصت های جدید است. حفظ یک سر روشن و فعال بودن خود را در آینده حرفه ای مراحل دو ویژگی است که لازم است در این لحظه.

متاسفانه 75 درصد از résumés هرگز حتی دیده می شود توسط کارفرمایان می باشد. این باعث می شود نوشتن رزومه کامل و حتی بیشتر مهم است. که در آن Rezi را به تصویر می آید.

امروزه بسیاری از کارفرمایان تکیه بر سیستم های ردیابی متقاضی یا ATS به خود را مدیریت فرایند استخدام و استخدام. شبیه به چه وب سایت هایی که به دنبال شیوه های SEO بیشتر احتمال دارد به رتبه بالاتر در گوگل جستجو résumés که بهینه سازی شده برای ATS با کلمات کلیدی خاص هستند احتمال بیشتری برای دیده شدن توسط کارفرمایان.

Rezi است که نه تنها قدرتمند رزومه ژنراتور, اما آن را نیز کمک می کند تا شما را به بهینه سازی برای ATS. و این فقط آغاز است.

Rezi شما فراهم می کند با اطلاعات قابل جستجو در مورد جویندگان کار فراهم می کند بازخورد فوری در رزومه تان را. برنامه عصاره کلمات کلیدی از فهرست فرصت های شغلی و کمک می کند تا شما به برق وصل کردن آنها را به برنامه خود را. آن را کاملا یک ابزار قدرتمند را در کنار خود.

بیش از 100 ، 000 جویندگان کار استفاده کرده اند Rezi, که به آنها کمک کرده است و نمره مصاحبه در Airbnb, Spotify, گوگل, Atlassian و مایکروسافت.

مطمئن شوید که رزومه تان را دیده است توسط شرکت شما می خواهید برای کار. در حال حاضر شما می توانید یک عمر برای به اشتراک Rezi برای تنها $29. که بیش از 90 ٪ خاموش قیمت طبیعی است.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو