مدعیان شمارش می تواند بالای 30 میلیون اگر filers جدید در حال نزدیک شدن به هفته گذشته سطح

نمایی از ایالت نیویورک وزارت کار در بروکلین نیویورک ایالات متحده آمریکا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در 14 آوریل سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

برخی از اقتصاددانان انتظار وجود دارد حداقل 4 میلیون نفر از کارگران که در زمینه دولت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته نشان می دهد این کار ضرر و زیان می تواند بیشتر از حد انتظار به عنوان متحده گرفتن در ادعا می کند برنامه های کاربردی.

ناگهانی خاموش کردن اقتصاد در شروع نیمه دوم ماه مارس منجر به تعداد بی سابقه ای از اخراج و furloughs و انتظار می رود برای ارسال ادعای مزایای بالای 30 میلیون در شش هفته. ادعا می کند در حال حاضر رسیده 26.4 میلیون دلار در قبل از پنج هفته است.

مجموع ادعا می کند با ثبت متحده در هفتۀ منتهی به مارس 25 خواهد بود به گزارش روز پنج شنبه در 8:30 صبح اجماع پیش بینی اقتصاددانان بود در 3.5 میلیون, با توجه به داو جونز. وجود دارد 4.4 میلیون ادعای ثبت در قبل از هفته مارس 18.

اما اقتصاددانان در هر دو بارکلیز و بانک مرکزی امریکا رشد پیش بینی های خود را برای روز شنبه را برای رفع بیکاری. بانک مرکزی آمریکا گفت: این ادعا در حال حاضر نگاه در بین 4.0 میلیون به 4.2 میلیون نفر است. بارکلیز اقتصاددانان مطرح شده پیش بینی خود را به 4 میلیون از 3.25 میلیون.

بارکلیز رئیس ایالات متحده اقتصاددان مایکل Gapen گفت: نشانه هایی وجود دارد که در سطح دولت بیشتر براده از آنچه قبلا انتظار می رود. او همچنین گفت: برنامه های دولت مانند چک حفاظت از برنامه در نظر گرفته شده که برای کمک به شرکت ها برای حفظ کارکنان در طول خاموش شدن ناگهانی و نگه داشتن اقتصاد در یک “به حالت تعلیق در انیمیشن” ممکن است به عنوان موثر به عنوان انتظار می رود.

“نرخ بیکاری به شما گفتن است آن را به عنوان موفق به عنوان ما تا به حال در پی آن خواهد بود. برنامه های مانند PPP شد و انتظار می رود برای حفظ کارگران در payman. تا کنون, که, نیست, مورد,” او گفت:.

اقتصاددانان گفته اند که می تواند وجود داشته باشد برخی از نشانه های PPP شد کمک به بازگشت کارگران به payman, اما آن را نمی ممکن است نشان می دهد تا برای یکی دیگر از چند هفته.

“آن را دقیق می گویند نرخ بیکاری نقل مکان کرد و بالاتر از بسیاری انتظار داشتند. ما فکر می کنم از آن خواهد شد 19 درصد در ماه آوریل” Gapen گفت. “شش هفته تجمعی در رفع بیکاری خواهد بود حدود 30 میلیون نفر است.”

ادعا می کند برای هفته قبل از پایان مارس 18 گل رز با 4.4 میلیون و زیر قله از 6.6 میلیون دو هفته قبل

بانک مرکزی امریکا اقتصاددانان گفت: آنها پیدا ادعا می کند تنها کاهش یافته است 2.5% از هفته گذشته و پس از اسکن کردن اخبار محلی در سطح دولت داده است. آنها ادعا می کند در 10 ایالت و منطقه کلمبیا نشان می دهد که در کل می تواند نسبتا بالاتر از حد انتظار است.

برای مثال آنها یافت گزارش از ادعای افزایش به 437,000 در تگزاس از 280000 هفته پیش از آن. ادعا می کند در نیوجرسی گزارش افزایش به 200 ، 000 برای هفته منتهی به سوم آوریل 25, از 139,000 هفته قبل از.

بارکلیز اقتصاددانان گفت: آنها نیز تغییر پیش بینی خود را بر اساس داده دولت از جمله یک جهش در نرخ بیکاری مربوط به تماس های تلفنی به ایالت نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو