کار دست آوردن از 4.8 میلیون در ماه ژوئن شکسته انتظارات; نرخ بیکاری به 11.1%

اشتغال بخش غیرکشاورزی افزایش 4.8 میلیون در ماه ژوئن و نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1 درصد به آمریکا ادامه داد: بازگشایی از coronavirus همه گیر وزارت کار گفت: پنج شنبه.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود انتظار یک 2.9 میلیون افزایش و نرخ بیکاری از 12.4%. این گزارش منتشر شد یک روز زودتر از معمول به دلیل جولای چهارم متحده تعطیلات.

اعداد ضبط حرکت با تمام 50 ایالت به فعالیت های در حال حرکت دوباره پس از این ویروس کشف و ضبط زیادی از ایالات متحده به ویژه خدمات مربوط به صنایع است.

اما از آنجا که دولت بررسی می آید از وسط ماه به آن حساب نمی کند برای تعلیق یا حرکت صعودی در مناطق برخورد با یک تجدید حیات در coronavirus موارد است.

اوقات فراغت و مهمان نوازی دوباره اختصاص بزرگترین پرش به بخش دیدم 2.1 میلیون سود حسابداری برای حدود 40% از کل رشد.

یکی دیگر از عوامل به کاهش نرخ بیکاری بود غوطه در کسانی که به طور موقت اخراج. که در مجموع کاهش 4.8 میلیون دلار در ماه ژوئن به 10.6 میلیون دلار پس از کاهش 2.7 میلیون در ماه مه. کوتاه مدت سطح بیکاری کاهش یافت 1 میلیون به 2.8 میلیون نفر است.

این مشارکت نیروی کار در سطح دیدم یک تیز انداز افزایش 61.5% که به ارمغان می آورد آن را به 1.9 درصد زیر آن مه سطح یک ماه قبل از coronavirus همه گیر تعطیل بسیاری از اقتصاد ایالات متحده.

شغل بودند به همان اندازه متعادل در 2.4 میلیون هر کدام به صورت کامل و کارگران پاره وقت.

تیتر نرخ بیکاری شد انجام نگرفته مورد نظر با توجه به شمارش خطاها در اداره آمار نیروی کار. کارگران که هنوز شغل بوده اند اما کار در حال شمارش به عنوان شاغل و حتی اگر آنها قرار است در نظر گرفته شود بیکار تحت BLS قوانین.

اما BLS گفت که اختلاف “بطور قابل توجهی کاهش یافته” در ماه ژوئن ساخت واقعی نرخ بیکاری تنها در حدود 1 درصد بالاتر از این گزارش سطح.

یک جایگزین اندازه گیری از بیکاری که شامل دلسرد کارگران و بیکار کاهش یافت و به 18 درصد از 21.2 درصد.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید